بازسازی Redskins’ ثانویه: چگونه سی-منطقه بومی شان دیویس و رونالد داربی می تواند کمک به

“من یک Redskin فن” داربی روز جمعه گفت. “پس برای بازگشت صفحه اصلی و بازی برای این تیم بزرگ شدم دوست داشتن آن است.”

این جفت ارز می تواند نقش مهمی در واشنگتن دفاع این سال است. دیویس انتظار برای شروع در رایگان ایمنی و داربی می تواند برنده یکی از سه cornerback مشاغل (دو در خارج و یکی در شکاف). از جمله cornerback کندال فولر — یک بالتیمور بومی و مربی ران ریورا گران قیمت ترین علاوه بر این تا کنون — سه اعتماد به نفس دفاعی پشت که شناخته شده اند یکی دیگر از دبیرستان در حال تلاش برای تغییر شکل Redskins’ ثانویه است.

“من یک گوشه” داربی گفت. “من تا به حال به جنگ موانع و چیزهای شبیه به آن … [اما] من می دانم که من می تواند فرد است که من هستم که به من نشان داده ایم.”

“خدا برکت من با چنین مهارت های ورزشی — من خیلی کوهستانی و من سریع می گشت پشت در پایان عمیق [در ایمنی رایگان],” دیویس گفت:. “من فقط به دنبال به جلو به عنوان عمیق پسر بودن که هر کس به آن بستگی دارد.”

دیویس و داربی قطعه در ریورا چشم انداز داشتن سریع و همه کاره دفاع. مربی جفت دیویس با Landon Collins اجازه می دهد سخت ضربه قوی ایمنی به حرکت و نزدیک به خط داد و بیداد. داربی گفت: Redskins مربیان نیست برشمرد انتظارات خود را برای او, اما او را در رقابت با این تیم را با ثبات جوان, گرسنه, cornerbacks: Fabian مورو دنی جانسون, گرگ بود جیمی Moreland و جرمی نفره. به عنوان انجام شده از این گروه داربی به نظر می رسد که از یک نمایشگاه عکاسی در حال استارت است.

برای گوش دادن به داربی و دیویس بگویید آن 2019 را منعکس نمی توانایی های خود را. دیویس رنج می برد پایان فصل آسیب دیدگی شانه در 2 هفته. داربی احساس کند از بازگشت از ACL پاره شده و تلاش; در هفته 1, Redskins rookie wideout تری McLaurin سوخته او را برای پنج جلب 125 متری و یک زمین نشستن کامل هواپیما. سپس داربی او صدمه دیده لگن در اواسط ماه دسامبر و از دست رفته بقیه فصل.

رمان coronavirus همه گیر کاهش پیدا کرده است و خود را در offseason, آموزش, اما هر دو ادعا که احساس می کنند به 100 درصد است. آنها شده اند با تمرکز بر تعادل کشش و تمرینات وزن بدن مانند فشار یو پی اس و یو پی اس.

“آن را مانند یک فیلم ترسناک صحنه هر بار که شما را گام به گام جلو درب,” دیویس گفت:. “آن شخص به دلیل آن را خاموش ورزشگاه پایین خاموش این زمینه پایین است. روز دیگر آنها تا به حال نوار زرد در سراسر این زمینه در پارک, پس از آن نوع سخت برای پیدا کردن دسترسی. … نوع باید آن را پشت مدرسه کمی به زندان-تمرینات بدن.”

مخاطرات این فصل بالا برای داربی و دیویس. آنها هر دو در خود نخست به اندازه کافی در نظر گرفته شود “حضور جانباز” اما جوان به اندازه کافی به نوبه خود در چند سال بیشتر از بالا پرواز تولید. اگر آنها سالم بماند و بازی خوب آنها می تواند پیدا کردن چندین ساله بالا-دلار قرارداد که بازداشته آنها این offseason. که بخشی از دلیل واشنگتن به دادگاه تجدید نظر به آنها را.

“[ریورا را] دفاع شده اند خوب” داربی گفت. “گوشه است که در دفاع از خود پرداخت کردم.”

فرصت واشنگتن ارائه شده و آنچه در آن به معنای دو بازیکن که به عنوان Redskins طرفداران غیر قابل مقاومت بود. اما دیویس و داربی دانم نزدیکی به خانه ارائه هر دو غرور و مشکلات. آنها آماده برای این چالش است.

“من فقط برای نگه داشتن سر من مستقیم به دلیل [خانه] می تواند حواس پرتی اگر شما اجازه دهید آن را” داربی گفت.

دیویس معتقد است پیوند کمک خواهد کرد که به عنوان دفاعی جدید پشت انجام بخشی خود را برای ایجاد ریورا فرهنگ در اتاق قفل است. آنها می خواهند برای نشان دادن برای این شهر و یکی دیگر و آن را پیروزی برای فدرال اکسپرس زمینه است.

“من همیشه از گوشه ای از چشم من چک کردن در Redskins چهار سال گذشته,” دیویس گفت:. “من هنوز هم می توانید آن را کمک نمی کند; آنها همیشه تیم من است. … [من] به دنبال به جلو به چرخش در اطراف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im