این حرکت می تواند اتفاق می افتد به عنوان به زودی به عنوان در هفته آینده. ردسکینز علاقه در استخدام شاه بود, اولین گزارش ورزشی.

پادشاه که بازی سافت بال و بسکتبال در Guilford کالج در کارولینای شمالی همچنین در این فوتبال زنان داد برنده مسابقات قهرمانی ملی با نیویورک کوسه. به عنوان یک مربی بسکتبال در او منجر Johnson & Wales به ایالات متحده Collegiate Athletic Association قهرمانی ملی در سال 2018 است. او گفت: Carolina Panthers وب سایت است که او به ملاقات ریورا در یک فروم که در طول سال Pro کاسه. او را دعوت به صحبت می کنند به این تیم و در نهایت او را دعوت به یک کارآموز مربیگری.

در سال 2018 او با پلنگ گیرنده. تابستان گذشته او به کمک در حال اجرا پشت مربی جیک Peetz حتی مصرف بیش از گروه برای یک زمان کوتاه است که در تابستان زمانی که Peetz همسر یک نوزاد بود.

“من نوع ترسو اما پس از آن متوجه شدم برخی از چیزهایی که من از دیدن من می شنوید کسی دیگری به آنها بگویید که بعد از” شاه گفت: Panthers سایت در اول تابستان با این تیم است. “من گفتم:” من حدس می زنم من باید به اشتراک گذاشته اند که با آنها می باشد. من فکر می کنم در رابطه با بازیکنان بزرگ بوده است. ما گیرنده اتاق یک دسته از بچه ها که واقعا سخت کار می کند. من فکر می کنم آنها در حال رفتن به یک دسته از مردم در این سال به دلیل من فکر می کنم هر موقعیت دارای استعداد و واقعا می توانید انجام برخی از چیزهایی.”

“این است که بکر منبع. وجود دارد مقدار زیادی از جلو متفکران در این اتاق” ریورا گفت: شرکت کنندگان در زنان حرفه ای در فوتبال فروم در سال گذشته است. “ما در تولید مبتنی بر کسب و کار. این همه در مورد برنده شدن و ما رو برای ایجاد این فرصت را به نفع خود. مهم نیست که شما هستند — اگر شما را به چیزی خاص به جدول و به ما کمک کند ما قطعا شما می خواهید.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im