Redskins را حفظ خواهد کرد در حال اجرا پشت Adrian Peterson

هر چند پترسون 34 است سن و سال که بیشتر در حال اجرا پشت در حال کاهش است و یکی از واشنگتن قابل اعتماد ترین بازیکن دو فصل گذشته عجله برای 1,940 متری و 12 touchdowns. در شروع فصل گذشته سابق Redskins مربی Jay weather underground سعی کردم به حرکت به دور از پترسون باور دوم سال به عقب Derrius Guice را تطبیق پذیری بهتر بود مناسب برای این تیم جرم از این ساده تر پترسون. اما Guice زخم از دست رفته زیادی از فصل گذشته به دلیل آسیب های زانو و فقط پنج بازی در حرفه خود. سوم-پایین بازگشت کریس Thompson رایگان و برایس عشق یک چهارم-دور در انتخاب آوریل گذشته را در پیش نویس NFL از دست رفته تمام فصل گذشته دوره نقاهت بعد از یک پاره لیگ قهرمانان آسیا.

“آدریان پترسون مظهر آنچه در آن به معنی یک حرفه ای در این لیگ” Redskins مربی ران ریورا در بیانیه ای گفت. “آدریان رهبری و شور و شوق نسبت به بازی فوتبال در تنظیم خواهد شد یک مثال از آنچه که انتظار می رود از بازیکنان در این برنامه در حال حرکت رو به جلو است.”

ماه گذشته NFL نام پترسون 2019 برنده از هنر رونی ورزشکاری جایزه.

چیدن پیترسون گزینه ریورا همچنان به شکل ردسکینز’ فهرستی از پیش از ماه آینده آژانس رایگان. روز جمعه او منتشر شد cornerback جاش نورمن و گسترده گیرنده پل ریچاردسون جونیور ریورا هنوز به تصمیم بگیرد که آیا او در حال رفتن به نگه داشتن پاس حمله کننده Ryan Kerrigan است که مجموعه ای را به $11.7 میلیون در فصل آینده و اینکه آیا برای استفاده از حق رای دادن برچسب در گارد براندون Scherff. این تیم همچنین باید تعیین کند که آیا چپ مقابله با ترنت ویلیامز باز خواهد گشت و پس از او از دست رفته در فصل گذشته در اختلاف با تیم سابق رئیس جمهور بروس آلن.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>