“درست است! من بازنشسته,” او گفت: با Gronkowski و سابق Pittsburgh Steelers linebacker جیمز هریسون بر روی نیمکت در کنار او.

روز دوشنبه در 36 سال دیویس زده جدی تر توجه داشته باشید در مورد بازنشستگی خود گفت: در بیانیه ای که او در راه رفتن به دور از فوتبال “به دلیل ثابت ساییدگی و پارگی بدن من است پایدار” در طول زندگی حرفه ای او.

“سفر من تا به حال بوده است اشاره کرد از شگفت انگیز,” دیویس گفت: در این بیانیه است. “از بودن پیش نویس توسط San Francisco 49ers, بودن معامله به Denver Broncos و برنده سوپر باول 50 و آمدن به خانه و بازی برای واشینگتن ردسکینز, یک تیم بزرگ شدم ریشه به صورت. من افتخار بزرگی در بسیاری از تمجید من دریافت کرده اند در سراسر زندگی حرفه ای من است; اما مهمتر از همه روابط من کشت در طول این زمان شده اند و یک تجربه باور نکردنی برای من و خانواده ام.

“من به دنبال به جلو به مرحله بعدی از من حرفه ای حرفه ای که شامل فرصت های کسب و کار و تلویزیون است. من را نگه فوتبال در قلب من برای همیشه و من سپاسگزار برای فرصت های من تا به حال در حالی که بازی این بازی بزرگ است.”

دیویس در بازی NFL 14 فصل پس از اینکه انتخاب شد توسط San Francisco 49ers از مریلند با ششم انتخاب 2006 پیش نویس است. او به دست آورده شهرت به عنوان یکی از اتحادیه آهن مردان در سن فرانسیسکو ظاهر می شود در 148 160 بازی در اولین دهه در فوتبال حرفه ای و شروع و در 140 آنها. او انتخاب شد به دو نرم افزار کاسه پس از سال 2009 و 2013 فصل.

در سال 2015 او معامله شد به دنور شد و یک کلید در اواخر فصل هدف برای Peyton Manning.

دیویس آمد به واشنگتن در سال 2016 فصل و بلافاصله تبدیل به یک فن های مورد علاقه. دیویس بزرگ در منطقه و با حضور دانبار بالا که در آن او در سال 2002 همه ملاقات های انتخاب و بازی در ارتش ایالات متحده آمریکا و کاسه. او همچنین یک آهنگ ستاره.

در فصل اول خود را با ردسکینز او گرفتار 44 می گذرد و به ثمر رساند دو touchdowns و سپس با امضای یک قرارداد سه ساله به تیم. او ارائه جانباز رهبری و صدای پاسخگویی برای یک تیم است که تلاش برای ادعا و سپس به تمام عیار بازسازی حالت پس از حرکت از کرک عموزاده به الکس اسمیت به صورت Keenum به Dwayne هاسکینس در کارفرمایی.

دیویس دچار صدمات و به نظر می رسد تنها در چهار بازی در سال 2019 ساخت یک شروع است. او تا به حال 10 جلب و touchdown دریافت.

حتی قبل از دیویس اعلام بازنشستگی خود را تنگ می شد یک موقعیت نیاز به واشنگتن پس از اردن نی بازی نمی کند در تمام طول سال 2019 فصل به طور منظم پس از تصادم در بازی پیش فصل سوم. واشنگتن همچنین لیست جرمی نم نم, Hale Hentges و کالیب ویلسون در عمق آن می پردازیم. نم نم و Hentges ترکیب برای 34 جلب و دو touchdowns در سال 2019. ویلسون به نظر نمی رسد در یک بازی.

تنگ پایان گرگ اولسن که فقط راه جدا با Carolina Panthers را در نظر reuniting با مربی ران ریورا با امضای قرارداد با ردسکینز یک فرد آشنا با این وضعیت گفت: واشنگتن پست را علامت Maske.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im