Redskins اردوگاه های آموزشی برگزار خواهد شد در اشبرن پس از NFL می گوید تیم ها به استفاده از امکانات عمل

در یک یادداشت ارسال به تمام تیم های شنبه لیگ گفت: آن مشخص بود با بازیکنان NFL انجمن که همه تیم خود را در اردوگاه های آموزشی در خانه خودشان امکانات و شیوه های مشترک با تیم های دیگر ممنوع خواهد شد در این تابستان.

“ما باور داریم که هر یک از این مراحل افزایش توانایی ما برای حفاظت از سلامت و ایمنی بازیکنان و فوتبال خود را کارکنان و سازگار با یک صدا با رویکرد مدیریت ریسک در محیط فعلی” لیگ گفت: در این یادداشت یک کپی از آن به دست آمده توسط واشنگتن پست.

لیگ گفت: در آن یادداشت که NFLPA “بود به شدت به نفع این دو تصمیم گیری” و اضافه کرد که این حرکت “ساخته شد به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض خطرات اجتناب از نیاز به باشگاه برای تمیز کردن و نگهداری دو امکانات با محدود کردن نیاز به بازیکنان و باشگاه کارکنان به سفر به مکان دیگر (گاهی واقع در فاصله قابل توجهی از تسهیلات) و با محدود کردن سفر و ارتباط بین بازیکنان در باشگاه های مختلف در زمینه شیوه های مشترک. این مراحل عبارتند گرفته شده برای سال 2020 پیش فصل به آدرس فعلی شرایط هستند و انتظار می رود در محل 2021.”

یک استثنا برای این حکمی است که همه تیم ها باید خود را در اردوگاه های آموزشی خود را در امکانات خواهد بود ساخته شده است تنها “اگر یک باشگاه می تواند نشان می دهد به رضایت مشترک NFL-NFLPA پزشکی نیروی کار است که این امر امکان پذیر نمی شود برای انجام در باشگاه تاسیسات” لیگ یادداشت گفت.

ردسکینز بودند به عنوان سال پایانی بحث برانگیز هشت سال قرارداد با ریچموند که ترک کرده است بسیاری از شهرستان های رهبران نا امید هزینه های میزبانی سه هفته اردوگاه. تا پایان آخرین تابستان اردوگاه به نظر می رسید روشن است که این تیم را پس از قرارداد تمام شده پس از این اوت. اما یک معامله بین ردسکینز و ریچموند به چشم پوشیدن از برجسته پرداخت و هنوز هم بدهکار توسط شهر تابستان سال گذشته اردوگاه سرد است, برخی از تنش است.

یک تصمیم گیری نشده است ساخته شده در مورد تمدید قرارداد به این معنی ردسکینز ممکن است به دنبال یک اردوگاه جدید سایت در سال آینده.

به طور سنتی این تیم رفته دور اردوگاه. برای سال های بسیاری از آن را آموزش دیده در کالج دیکنسون در کارلایل, Pa. قبل از حرکت به پردیس مریلند ایالت مریلند, Md. در اواخر 1990s. ردسکینز برگزار شد اردوگاه در اشبرن دو بار پس از صاحب دانیل اسنایدر خریداری این تیم در سال 1999 با استفاده از تسهیلات خود را در سال 2000 و پس از آن از 2003-2012.

علامت Maske کمک به این گزارش

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>