Redskins تجارت ناراضی cornerback Quinton دانبار به Seahawks

اما هیچ تصمیم بود بزرگتر از تجارت دانبار به سیاتل که فرستاده ردسکینز پنجم-انتخاب دور, در, بورس, با توجه به یک فرد آشنا با این توافق. اواخر دور انتخاب در برخی از راه به نظر می رسد کوچک بازگشت برای یک بازیکن بازدید شده توسط بسیاری از سراسر لیگ به عنوان یک پتانسیل شماره 1 cornerback. اما دانبار شده بود آوازی در مورد خواسته های خود را از ژانویه هنگامی که او ظهور با آنها در مدت کوتاهی پس از حق رای دادن استخدام ریورا به طور بالقوه مخرب واشنگتن اهرم در دنبال تجارت ارائه می دهد.

دانبار, 27 بود و ورود به سال آخر خود قرارداد و با توجه $3.4 میلیون — بطور قابل توجهی کمتر از آنچه یک مولد cornerback احتمال دریافت در بازار آزاد. فاصله بین دانبار ادراک از ارزش خود را و است که از ردسکینز’ رژیم جدید به نظر می رسید برای قرار دادن گوه بین دو طرف در زمانی که ریورا است که به دنبال ایجاد یک فرهنگ جدید در سازمان است.

آن را سریع فروپاشی در روابط بین یک تیم و بازیکن است که تا به حال کمک به یکدیگر به طور قابل توجهی پس از ردسکینز تبدیل دانبار از یک undrafted گیرنده گسترده ای از فلوریدا به cornerback در اوایل زندگی حرفه ای او. دانبار توسعه یافته به یک جامد استارت در طول تصدی خود در واشنگتن اگر چه او مبارزه صدمات است که محدود به زمان خود در این زمینه است. او فصل گذشته آغاز شده 11 بازی, ثبت نام 37 پردازد و هشت پاس defensed و حرفه ای-بالا و تیم پیشرو چهار interceptions.

این offseason دانبار باقی مانده آوازی در رسانه های اجتماعی که او می خواست به خارج از واشنگتن و به جایی بروید او احساس بیشتر ارزش دارد. سپس در روز دوشنبه در بعد از ظهر او در توئیتر خود نوشت که او از طرفداران و “همه چیز در مورد” ردسکینز اما افزود: “از احترام [نظر] آن را از دست داد.”

چهار ساعت بعد او رفته بود بخشی از تعمیرات اساسی از واشنگتن دفاعی backfield که شامل انتشار یکی دیگر از استارت در نیکلسون. یک چهارم-دور کردن از ایالت میشیگان در سال 2017 نیکلسون در حال توسعه به ردسکینز’ شروع ایمنی رایگان, اما زمان خود را با این تیم به احتمال زیاد خواهد شد بهتر است به یاد دو مشکل خاموش-زمینه حوادث.

در ماه نوامبر گذشته یک زن به طور تصادفی overdosed در فنتانيل در نیکلسون و نیکلسون و اچ کاهش یافته است او را در اتاق اورژانس. زن جولیا Crabbe, 21, مرده یک زمان کوتاه بعد. Crabbe شده بود دوستیابی نیکلسون برای چند ماه با توجه به Crabbe خانواده و جستجو نیکلسون صفحه اصلی روز پس از Crabbe درگذشت تبدیل ماری جوانا و قرص و فویل با باقی مانده است. پلیس گفت که نیکلسون شد همکاری با ادامه تحقیقات و هیچ هزینه و ثبت شد.

در اعلام نیکلسون انتشار این تیم نیز گفت: آن را رها چهار, cornerbacks که تا به حال بازی نکنید: Breon مرزهای دی Delaney, Coty Sensabaugh و Kayvon وبستر. در حالی که واشنگتن توافق برای قرارداد با عامل رایگان کندال فولر هفته گذشته این تیم هنوز هم می تواند در بازار را برای cornerback به جفت با فولر و Fabian مورو.

پیش از آن در روز ردسکینز اعلام کرده بود آنها دوباره امضای برانتلی خواهد شد که عمق ارائه در این تیم قوی ترین موقعیت در گروه: آن خط دفاعی.

این تیم همچنین افزود آلن در تجارت با Panthers. معلوم نیست اگر ریورا در نظر دارد به آلن رقابت برای شروع کار در کنار سال گذشته در دور اول انتخاب Dwayne هاسکینس اما حداقل آلن جوان اما با تجربه رهگذر است که آشنا با ریورا و جدید حمله هماهنگ کننده اسکات ترنر که مربی آلن دو فصل گذشته با Carolina.

آلن آغاز شده و 12 بازی در سال 2019 پس از Cam Newton رفت و در 2 هفته با پایان فصل پا آسیب است. آلن به خوبی در زمان پرتاب برای 3,322 متری و 17 touchdowns اما او نیز تا به حال 16 interceptions و تصادفا در فصل پایانی هفته به عنوان ریورا اخراج شد و پلنگ’ حذفی امید حل شده.

ریورا ستایش است هاسکینس این offseason, در حالی که همچنین گفت که او نمی خواهد به سادگی به دست او شروع کار است. آلن ارقام قادر به فشار هاسکینس و خدمت به عنوان یک پتانسیل خالص ایمنی برای کارکنان جدید باید هاسکینس توسعه نه به عنوان آنها امیدواریم.

Les نجار کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>