Redskins ثبت نام رونالد داربی توازن خود را در عمق cornerback

این تیم بالا cornerback انتظار می رود که کندال فولر که به امضا چهار سال 40 میلیون دلار قرارداد این offseason. فولر بازی بیشتر حافظه cornerback موقعیت با کانزاس سیتی است اما او توانایی بازی در خارج نیز هست. شماره 2 استارت در کنار فولر می تواند تصمیم گرفت در یک رقابت بین داربی و Fabian مورو های امیدوار کننده 25 ساله که جایگزین جاش نورمن در صف شروع اواخر فصل گذشته.

5-پا-11, 193-پوند داربی این معامله یک فرصت برای اثبات او هنوز هم می تواند این بازیکن او یک بار بود. صورتحساب به رسمیت شناخته شده و بالقوه خود در سال 2015 زمانی که آنها پیش نویس او را در دور دوم از ایالت فلوریدا و او یکی از NFL بهترین دفاعی rookies. در اردوگاه های آموزشی در سال 2017 عقاب به دست آورد و او را برای گیرنده گسترده اردن متیوز و یک سوم دور پیش نویس انتخاب کنید.

عقاب به حال رفیع انتظارات برای داربی و هنگامی که او بر روی زمین, او در زمان انجام آنها در طول سه فصل با فیلادلفیا. او ره شش پاس defensed 32 و کمک به نگه کردن میهن پرستان جدید انگلستان در عقاب’ پیروزی در سوپر باول LII. اما بیشتر او تلاش می کرد — از جمله در هفته 1 فصل گذشته زمانی که Redskins rookie گیرنده گسترده تری McLaurin تا به حال پنج جلب برای 125 متری و یک زمین نشستن کامل هواپیما در حالی که در درجه اول پوشش مخالف داربی — یا مبارزه صدمات به راست خود مچ پا و زانوی راست و ران. داربی نشسته تقریبا به عنوان بسیاری از بازی ها (20) به او (28) در طول زمان خود را با فیلادلفیا.

در سال 2019 او امضا مشابه قرارداد یک ساله با عقاب برای $8.5 میلیون. با وجود از دست رفته پنج بازی در وسط فصل با لگن آسیب دیدگی او شروع به 11 بازی بود و قابل استفاده است. داربی پیدا نکردم به عنوان قوی بازار در این سال شاید به دلیل یک پیش نویس کلاس, cornerbacks بنابراین برای ردسکینز او یک ارزش اضافه کردن که کمی بیشتر از آنچه که دانبار را به دست آورده اند در این فصل (3.5 میلیون دلار).

پشت سر سه نفر از فولر مورو و داربی ردسکینز چهار جوان دفاعی پشت گرسنه برای فهرستی از نقاط: Danny Johnson, گرگ بود جیمی Moreland و جرمی نفره.

این داربی امضای همچنین سوخت کنجکاو اگر تصادفی روند میان Redskins’ offseason شده در پشت دفاعی. داربی یک آکسان هیل-گلاسمانور, Md., مادری که با بازی در پوتوماک و او می پیوندد ایمنی شان دیویس (واشنگتن Maret) و فولر (Baltimore, مشاور خوب) به عنوان عوامل پیدا کردن راه خانه خود را برای ادامه حرفه خود.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>