“من باور دارم و من احساس می کنم بسیار خوش شانس به او من واقعا انجام” ریورا گفت: پس از دور اول در یک ویدیو کنفرانس خبری. “من فکر می کنم برای آنچه که ما می خواهم به رفتن به جلو برای ما, من قطعا معتقدم که او بهترین بازیکن است.

از اتاق نشیمن خود را خانواده های جوان بر روی گوشی های با ردسکینز زمانی که این تیم را انتخاب کرد او حدود 8:30 p. m. در جدول قبل از او یک عکس از پدر بزرگ خود را که در سال 2012. ریورا نام او را بر روی تلفن همراه خود را درست قبل از انتخاب و اعلام شد در تلویزیون و گفت: واشنگتن که قرار بود به را انتخاب کنید او را. جوان و سپس دست به تلفن به پدرش که صحبت به ریورا برای چند دقیقه.

“انسان آن را فقط یک بازی هیجان انگیز هیجان انگیز لحظه” جوان گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران.

حدود 15 دقیقه پس از ریورا تماس با Redskins صاحب دانیل اسنایدر به نام تبریک به جوان به عنوان به خوبی. بعد او راه می رفت در خارج از خانه که در آن چند نفر در انتظار بودند و تشویق خود را انتخاب.

“عالی بود” جوان گفت: از جمعیت و اضافه کرد که “او قدردانی آنها را به آینده” و ابراز تعجب کرده بودند ایستاده در باران فقط برای او آرزوی خوبی است.

در سه فصل در ایالت اوهایو جوان بود 30.5 کیسه از جمله یک مدرسه-ثبت 16.5 سال گذشته کمک کرد که او را تبدیل به نهمین بازیکن دفاعی سال 1982 به یک فینالیست برای Heisman جایزه. در حالی که برخی از پیشاهنگان و پیش نویس تحلیلگران با اشاره به نیاز او را به توسعه بیشتر پاس عجله حرکت می کند او نیز دیده می شود به عنوان داشتن قدرت و سرعت را در اوایل تاثیر است. ریورا گفت: او معتقد است که یک بازیکن گرفته شده در پیش نویس اول پنج میدارد باید کسی که می تواند بازی بلافاصله.

ریورا که استخدام شد Dec. 31 پس از هشت سال به عنوان Carolina Panthers مربی شروع به طور جدی در نظر گرفتن پیش نویس جوان به زودی پس از گرفتن این کار وقتی مشخص شد این Cincinnati Bengals شد رفتن به LSU کارفرمایی و Heisman برنده جو نقب زدن یک اوهایو بومی با اولین انتخاب که آنها شنبه شب.

حتی اگر ردسکینز صحبت به نقب زدن و آلاباما کارفرمایی توا Tagovailoa در فوریه NFL سراغ ترکیب ریورا به نام کسانی که در جلسات “علت سعی و کوشش” و گفت که او بیشتر متمرکز شده است.

کایل اسمیت, این تیم, معاون رئیس جمهور از بازیکن پرسنل یک مورد قوی برای جوان اولیه در offseason اما ریورا به نظر می رسید به فروش می رسد پس از یک قطعی در ترکیب مصاحبه برنامه چپ او خالی 15 دقیقه. ریورا کشیده جوان در کنار یک مکالمه است که ریورا گفت: “واقعا به من کمک کرد از نظر فقط جامد که او برای ما است.”

اسمیت گفت: در همان تصویری کنفرانس خبری به عنوان ریورا که او را به نام سابق ایالت اوهایو مربی شهری مایر در شب چهارشنبه فقط به مطمئن شوید که در مورد جوان است.

“او در مورد بچه” اسمیت گفت که مایر به او گفت “[جوان] دهکدهای فقط به رشد خود ادامه داد و پس از او پا در آن دانشگاه. او یک کمال گرا او self-starter تمام چیزهایی که شما به دنبال در یک بازیکن فوتبال. او سیمی به راه راست.”

ردسکینز شد تا در حل و فصل جوان است که آنها تبدیل کردن حداقل دو قابل توجهی ارائه می دهد در هفته گذشته از تیم به دنبال تجارت برای دومین کلی انتخاب یک فرد آشنا با این ارائه می دهد گفت: پنج شنبه.

یکی از این تیم ها ارائه شد پیش نویس میدارد و همچنین به عنوان یک بازیکن می خواستم که به داد و ستد از آن باشگاه است. کسی که نمی شناخت دو تیم گفت: این بازیکن ردسکینز پرطرفدار ترین پس از کنفرانس ایالتی اوهایو cornerback جف Okudah و که این تیم ممکن است بیشتر به یک تجارت اگر آن را می تواند اطمینان حاصل شود آن را زمین Okudah پس از حرکت به عقب. شیرها دیترویت پیش نویس Okudah با سومین کلی انتخاب پنج شنبه شب. Fox Sports گزارش روز شنبه که واشنگتن را رد کرد و با یک حرکت از Atlanta Falcons که وارد دور اول با 16th, انتخاب, برای, تجارت برای دومین انتخاب کنید.

ردسکینز تجارت نیست ناراضی ستاره چپ مقابله با ترنت ویلیامز در روز پنج شنبه و ممکن است از دست داده اند دو شرکای تجاری بالقوه هنگامی که کلیولند براونز و نیویورک جتز پیش نویس پردازد. اسمیت گفت: این تیم هنوز در تلاش برای کار کردن یک معامله است.

“این اتفاق می تواند در پنج دقیقه می تواند فردا اتفاق می افتد, آن را نمی ممکن است اتفاق می افتد در چند روز آینده,” او گفت:.

جوان می پیوندد لود جلو دفاعی که در حال حاضر دارای چهار Pro کاسه بازیکن Ryan Kerrigan و Montez عرق انتخاب در دور اول از فصل گذشته عجله از خارج و سابق در دور اول انتخاب جاناتان آلن و Daron پین در وسط همراه با مت Ioannidis که در نظر گرفته شده است توسط بسیاری از مربیان به یک ستاره در حال افزایش. واشنگتن در حال انتقال به یک 4-3 دفاع تحت هماهنگ کننده جدید جک دل ریو و چهره های جوان برای بازی در یک نقش کلیدی در تیم بازسازی روند.

“من احساس می کنم ما در حال رفتن به یک D-خط کامل از اولین سرآمد” جوان گفت: “و من قصد دارم به یک اسفنج و سخت ترین کار برای یک مرد که می تواند تاثیر با آن بچه ها.”

او گفت که او می خواهد به صحبت می کنند با به عنوان بسیاری از هم تیمی های خود را به عنوان امکان پذیر است و شروع به آماده شدن برای شروع از شیوه های گاه است; لیگ باقی مانده است تعطیل به دلیل رمان coronavirus همه گیر که همچنین مجبور NFL برای انجام یک پیش نویس از راه دور.

جوان گفت: او می داند که وجود خواهد داشت “انتظارات” با توجه به نقطه او انتخاب شد در پیش نویس “اما من فقط در تلاش به بهترین بازیکن من می شود.”

“وجود دارد یک ضربه که به کارفرمایی است و از سوی دیگر rushers این linebackers و ثانویه” ریورا گفت. “اگر ما می تواند به ایجاد این نوع فوری اختلال در آن را به کمک به بازگشت هفت. اگر ما می توانیم به آن نقطه ایجاد takeaways ایجاد سه و ناشران آن را به کمک جرم. هنگامی که شما یک پسر که این چیزی است که شما در حال تلاش برای انجام این کار, شما در حال تلاش به شما را تحت تاثیر تیم است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات