Redskins rookie مقابله با Saahdiq چارلز آماده است به حرکت از خود تعلیق در LSU

چارلز به نظر می رسید به تاکید این فکر پنج شنبه در یک ویدیو کنفرانس با اشاره به این که او LSU با شروع از سمت چپ برای مقابله با بیشتر از سه فصل گذشته در حالی که بازی در ثانیه غرب است که او به نام “بهترین بخش از فوتبال شما می توانید به بازی در کالج در ایالات متحده است.”

اما نیز وجود دارد که این موضوع از چارلز حال تعلیق در شش بازی از LSU ملی قهرمانی فصل برای تیم نقض قوانین. که احتمالا ناشی از این تاریخ به جست و خیز به پیش نویس سومین روز تعقیب دور به اندازه کافی برای تیم های که واشنگتن قادر به گرفتن او حداقل دو دور بعد از او در دسترس بوده است در غیر این صورت.

چارلز نشان داد دلیل نظم و انضباط که LSU به نام مربی اد Orgeron تصمیم دیگر می گویند او تا به حال ساخته شده “اشتباه است.” در روز پنج شنبه در تماس با او گفت که او نمی خواهد اجازه دهید کسانی که اشتباهات اتفاق می افتد در NFL.

“من احساس می کردم که هیچ چیز وجود دارد من می تواند انجام دهد لزوما به متقاعد کردن آنها فقط به خاطر اینکه شما فقط می توانید حرکت به جلو” چارلز گفت: وقتی پرسید که چگونه او مطمئن ردسکینز و مربی ران ریورا که او شایسته یک فرصت است. “من به حالت تعلیق برای مربی تصمیم. من ساخته شده است یک اشتباه و من حرکت گذشته و مشکلاتی که من تا به حال در یک مشکل نیست دیگر.”

چارلز گفت: “در دیداری با ریورا و برخی از ردسکینز” دیگر مربیان در فوریه NFL ترکیب و صحبت از روی علاقه در مورد تماس تصویری چند روز قبل از این پیش نویس با مالکوم Blacken, واشنگتن, مدیر ارشد, از, بازیکن, توسعه — گفتگو که ریورا و اسمیت بعد گفت: یک عامل در تصمیم خود را برای او انتخاب کنید.

چارلز گفت: Blacken حال پیامک او را طولانی نیست قبل از این پیش نویس گفت: “این بچه ها انجام داده اند و بسیاری از تحقیقات در مورد شما و آنها شما را دوست دارم و آنها مرا فرستاده تا شما را به واقع انجام آخرین بررسی زمینه.”

“این خیلی مهم است بحث” چارلز گفت. “من احساس می کنم مثل او قطعا قرار داده و در یک کلمه خوب برای من و او دوست من است.”

چارلز شده است یادگیری این راهکار در تماس های تصویری با خط حمله مربی جان Matsko و rookie مرکز/گارد کیت اسماعیل پنجم-دور انتخاب کنید. چارلز گفت: سقوط خود را در پیش نویس انگیزه او.

“در بسیاری از بچه ها که رفت undrafted بنابراین به می گویند که من به دور چهارم انتخاب 108 دوم از چهارمین دور یک برکت و رحمت است,” او گفت:. “اما بله آقا من یک تراشه بر روی شانه ام به دلیل آن است.”

آن را بیشتر تصادف از طراحی است که ردسکینز برداشت چارلز فقط چند دقیقه پس از اتمام تجارت که فرستاده standout چپ مقابله با ترنت ویلیامز به سان فرانسیسکو. چارلز نمی خواهد بحث در مورد امکان تبدیل شدن به استارت در موقعیت محوری اما این کار وجود دارد برای گرفتن ابتدایی رقابت های آینده از عامل رایگان signee کورنلیوس لوکاس و 2018 دور سوم به پیش نویس انتخاب Geron مسیحی Sr.

در علاوه بر این به Matsko و اسماعیل چارلز بوده است و صحبت کردن به هم تیمی های چنین به عنوان حق مقابله با مورگان موسی و راست گارد براندون Scherff و او شده است در جلسه با مشاهير مقابله با جکی اسلاتر. او گفت که او در حال مطالعه نقش و کار کردن به عنوان بسیاری به عنوان او می تواند از خانه در باتون روژ.

وقتی پرسید که آیا او رشد کرده است پس خود را پر سر و صدا فصل نهایی در LSU, چارلز راننده سرشونو تکون دادن و سپس صحبت در مورد تعلیق و چگونه خانواده اش آواره در طول طوفان کاترینا در سال 2005 در حال حرکت از New Orleans به گرجستان و سپس آلاباما و در نهایت می سی سی پی. او توضیح داد که هر دو تجربه به عنوان مهم در زندگی خود را.

“هر یکی از آن لحظات بود لزوما درس اما آن چیزی را به من است که شما نمی تواند متولد شود با” چارلز گفت. “این قطعا به من کمک کرد برای اطمینان حاصل کنید.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de