Redskins’ ران ریورا در یک ترنت ویلیامز معامله که نیست و دواین هاسکینس توسعه

“ما قصد داریم برای ساخت فرهنگ [در اطراف تیم] با بچه ها که می خواهند به اینجا با بچه ها که می خواهند به بخشی از آنچه که ما انجام می دهند بنابراین ما می تواند به جلو و احساس خوبی در مورد که در آن ما هستند” ریورا گفت: در طول یک پست-پیش نویس تلفنی.

ردسکینز دریافت یک پنجم دور انتخاب در سال جاری پیش نویس و یک سوم دور انتخاب سال آینده برای ویلیامز هفت بار نرم افزار کاسه بازیکن که نا امید ردسکینز پزشکی کارکنان اشتباه از کیست در سر خود را که تبدیل به سرطانی برگزار شد از offseason تمرینات اردوگاه های آموزشی و نیمه اول فصل گذشته. تیم سابق رئیس جمهور بروس آلن که اخراج شد در ماه دسامبر حاضر به تجارت ویلیامز قرار داده و او را در غیر فوتبال آسیب لیست هنگامی که او بازگشت و پس از اکتبر. 29 مهلت تجارت. با توجه به ریورا آلن hard-خط موضع ممکن است هزینه ردسکینز.

“من می دانم که این مقدار وجود دارد فرصت را از آنچه به من گفته شد در سال گذشته فقط قبل از مهلت تجارت او ارزش دور اول انتخاب کنید اما به هر دلیلی معامله شد هرگز انجام می شود” ریورا گفت: در طول یک مصاحبه با تیم 980 کوین شیهان در روز چهارشنبه. “از آنجا که او بازی نمی کند برای کل سال این تعداد تغییر کند.”

چند هفته قبل از سال گذشته تجارت مهلت آلن دفاع از خود را 10 سال تصدی خود در واشنگتن با اعلام این که Redskins’ فرهنگ بود “در واقع لعنتی خوب است.” به نظر تمسخر بود حتی بیشتر از آلن نشان می دهد ردسکینز تا به حال “محیط مناسب برای پرورش یک جوان کارفرمایی” پس از این تیم انتخاب شده Dwayne هاسکینس در دور اول از سال گذشته پیش نویس بیانیه که اسنایدر هماهنگ انتخاب کنید و سپس-Redskins مربی Jay weather underground نبود فروخته شده در سابق ایالت اوهایو ،

در حالی که ریورا گفت شیهان که اعضای نظامی او صحبت کردیم که می توانید آن را به سه تا پنج سال برای تغییر یک فرهنگ وجود دارد در حال حاضر نشانه هایی از پیشرفت را برای رژیم جدید. ریورا ستایش VP بازیکن پرسنل کایل اسمیت برای این کار او در طول پیش نویس است. او گفت: اسنایدر به او گفت به منظور بررسی فهرست و تصمیم گیری به عنوان او می بیند مناسب از جمله اینکه آیا هاسکینس است و کارفرمایی شروع به جلو رفتن.

“هیچ چیز رانده شد در من این چیزی است که من می خواهم همه را به درک” ریورا گفت.

ریورا دوست ندارد آنچه او دیده می شود از هاسکینس. او گفت: او شده است به خصوص تحت تاثیر قرار با عملکرد خود در شرایط فشار از جمله در واشنگتن باز گشت برنده بیش از شیرها در اواخر ماه نوامبر یک صفت است که به یاد او سابق کارفرمایی در کارولینای Cam Newton.

“هنگامی که آن را در عجله بسر می رسانید تا شرایط باید-باید-آن شرایط او به نظر می رسید نشان می دهد و نمایشگاه کمی بیشتر وقار و همه چیز به نظر می رسید به سرعت پایین” ریورا گفت. “خود می خواند و به نظر می رسید بسیار خوب تحویل خود به نظر می رسید به خوبی در آن دوره. این است آنچه که من کردم در مورد هیجان زده.”

ریورا گفت که او و توهین آمیز هماهنگ کننده اسکات ترنر را مورد بحث برنامه ریزی برای توسعه هاسکینس و کار خود را توسعه نیوتن را با ارائه یک طرح.

“ما در حال رفتن به او را درمان به عنوان اگر ما در حال شروع بیش از همه آن ما هستند چرا که این یک جرم با این مرد جوان” ریورا گفت: ورزش معتادان در 106.7 فن در روز پنج شنبه. “آنچه ما باید انجام دهیم به او فرصتی بدهد تا به او یک شانس برای موفقیت و موفق خواهد بود؟”

اگر هاسکینس است که به گام بعدی و ضرب و شتم سابق Panthers کارفرمایی Kyle آلن برای شروع کار — ریورا پیشنهاد او به شما نیاز به نشان می دهد بیش از مهارت های فیزیکی کمک کرد که او را در دور اول انتخاب کنید.

“او همیشه کارفرمایی بسیار خوب تیم فوتبال بنابراین او دارای ویژگی های خاصی است که شما دنبال آن هستید در یک مرد” ریورا گفت شیهان. “در حال حاضر در این سطح اگر وجود دارد باید کمی بیشتر از آن ‘آن را’ عامل. که او کرده است و این چیزی است که ما باید به منظور جلب از او. این همان چیزی است که او برای نشان دادن بیشتر از این است که ‘آن را’ عامل. … این که ‘آن را’ عامل است که زمانی که من راه رفتن به اتاق همه می دانند من وجود دارد. وقتی که من شروع به گرفتن گام های من رفتن به جلو سلام کردم بچه ها پشت سر من.”

جزئیات بیشتر در ردسکینز:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>