بسیاری استدلال می کنند که ردسکینز عقب افتاده هستند در تجلیل میچل با توجه به سهم قابل توجهی در و خارج از زمین در 41 سال با این تیم به عنوان یک بازیکن دیده بانی و جلو دفتر اجرایی.

میچل اولین بازیکن سیاه و سفید به دست آورد مارشال که در سال 1962 شد آخرین NFL صاحب به ادغام تیم خود را فهرست. او به عنوان بخشی از تجارت با کلیولند براونز تنها پس از مقامات فدرال و تهدید به انکار Redskins استفاده از آنچه در حال حاضر شناخته شده به عنوان RFK ورزشگاه برای بازی های خانگی خود را.

میچل که در 84 در مارس 5, یک چهار Pro کاسه honoree و یک سال 1983 مشمول به Pro Football Hall of Fame. او اذعان کرد پس از بازنشستگی از ردسکینز در سال 2003 که او “عمیقا صدمه دیده” توسط مالک سابق جک کنت کوک تصمیم به تصویب او بارها برای این تیم مدیر کل کار در سال 1988 و پس از آن-مربی استیو Spurrier تصمیم به مسئله خود را یکنواخت شماره به یک بازیکن دیگر در سال 2002.

گوئن Mitchell, همسر خود را از سال 61 گفت: در بیانیه منتشر شده توسط این تیم روز شنبه که شوهرش شده اند “هیجان زده و فروتنی” با به رسمیت شناختن.

مالک تیم دانیل اسنایدر به نام Mitchell “یکی از بزرگترین مردان من تا کنون شناخته شده است.”

“بابی یکی از تاثیر گذار ترین بازیکنان نه تنها در تیم ما سابقه اما در فوتبال ملی, لیگ” اسنایدر گفت: در یک تیم بیانیه. “تبحر او در این زمینه در مقابل دفتر و از همه مهمتر در جامعه خود را که در آن او تا به حال یک تاثیر فوق العاده ای در زندگی بسیاری از طریق خیریه تلاش است.”

میچل بود مواد منفجره و همه کاره بازی تعویض در طول هفت فصل با ردسکینز در درجه اول پوشش در فلنکر. در eulogizing Mitchell, واشنگتن پست مقاله نویس توماس Boswell او را مورد ستایش قرار داد به عنوان “ترین مرد الکتریکی با فوتبال را در دست خود را در سی تاریخ است.”

داگ ویلیامز ردسکینز’ معاون ارشد رئيس جمهور از بازیکن و توسعه که رهبری این تیم به سوپر باول عنوان پس از سال 1987 فصل به نام افتخارات روز شنبه اعلام کرد به خوبی سزاوار برای مردی که تاثیر نمی تواند اغراق آمیز باشد.

“این شرم آور بود و آنها می گویند او نیست و گل زمانی که او هنوز هم در اینجا” ویلیامز گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

ویلیامز بود 7 هنگامی که Mitchell پیوست Redskins در سال 1962 اما دو کلیک بلافاصله زمانی که ویلیامز در آورده بود در ابتدا به عنوان یک پشتیبان و کارفرمایی در سال 1986 و میچل مشغول به کار در دفتر جبهه.

“هنگامی که شما فکر می کنم در مورد [نژادی] آب و هوا در حال حاضر فقط فکر می کنم در مورد آب و هوا هنگامی که بابی به اینجا آمد و در سال 1962 قبل از جنبش حقوق مدنی بود واقعا بدست رفتن” ویلیامز گفت. “این یک چیز وحشتناک برای رفتن به محل کار هر روز برای یک مرد که نمی خواهید هر گونه سیاه, مردان در تیم فوتبال خود را. شما می توانید تصور کنید چه که بود و هر روز برای بابی? وجود ندارد یک انسان زنده که می توانست فرسوده بابی کفش.”

تصمیم به تغییر نام فدرال اکسپرس زمینه پایین کاسه مارکس اولین بار در اسنایدر 21-سال مالکیت است که او تلاش کرده است تا فاصله این تیم از نژاد پرستی در آن گذشته است. ردسکینز ” شش پاراگراف بیانیه ای در مورد این تغییر باعث می شود هیچ اشاره ای به مارشال که نام همچنین به نظر می رسد در حلقه ای از شهرت که گرداگرد این ورزشگاه را در داخل فوقانی دیوار. با توجه به یک فرد آشنا با ردسکینز’ مذاکرات این تیم بازبینی این سوال که آیا مارشال باید باقی می ماند در میان 51 نفر از اعضای سازمان افتخار وجود دارد.

در جای مارشال با نام Mitchell اصلی صندلی کاسه ردسکینز حس پیوستن به صفوف رو به رشد کسب و کار شهرستانها و موسسات که در حال از بین بردن نژادی متهم نمادها — از مجسمه های مؤتلفه جنگ مرده به دلیل کلیشه ای محصول نام و آرم — به عنوان ملت چنگ زدن با میراث خود را از نژادپرستی در میان خواستار عدالت و پایان دادن به نژادپرستی نظاممند در پی جورج فلوید کشته شدند در حالی که در بازداشت پلیس در ماه گذشته در مینیاپولیس.

اسنایدر داده است هیچ نشانه ای که او مایل به تجدید نظر در این تیم نام مستعار است که توجه بسیاری از به عنوان یک نژادپرست لکه دار کردن. اسنایدر اصرار در طول مالکیت خود را که نام مستعار است که یک احترام و افتخار بخشی از این تیم میراث است که او هرگز تغییر خواهد کرد.

میچل تنها دوم سابق بازیکن به تعداد بازنشسته در این تیم را 88 سال سابقه پیوستن سابق کارفرمایی سامی Baugh (شماره 33). به جای بازنشسته کشباف, این تیم تمرین شده است و نه مسئله تعداد بازیکنان بزرگ از آن گذشته است. Spurrier به ویژه نقض که در عمل با صدور میچل شماره 49 به یک کارگر ماهر, تنگ, پایان, لئونارد استفنز در سال 2002 و بعد از او عذرخواهی کرد. میچل بازنشستگی به دنبال چند ماه بعد.

بیشتر در از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات