Redskins انتشار تنگ پایان اردن نی پایان دادن به هفت سال محدود با تیم

این تیم اعلام کرد نی انتشار پنج شنبه بعد از ظهر.

ردسکینز نجات $8.5 میلیون برابر حقوق و دستمزد کلاه پس از حرکت به عنوان نی تا به حال دو سال به سمت چپ در پنج سال $46.75 میلیون معامله با توجه به حقوق و دستمزد وب سایت بیش از کلاه. این تیم در حال حاضر $61.3 میلیون در کلاه فضایی.

نی تنها بازی 19 بازی گذشته سه فصل با توجه به یک مناجات از صدمات — از جمله پا و انگشتان پا و همسترینگ مسائل-اما تکان مغزی قرار داده اند کار خود را در معرض خطر است. نی بود و در پایان دریافت از یک کلاه به کلاه ایمنی ضربه توسط Atlanta Falcons ایمنی کیانو نیل در سومین بازی پیش فصل در ماه اوت گذشته و ریورا هفته گذشته گفت که او همچنان در تصادم پروتکل نزدیک به شش ماه بعد. این تیم را نظر پنج شنبه به اینکه نی تا به حال پاک پروتکل.

نی سازنده ترین فصل در آمد 2015, زمانی که او ثبت 87 پذیرایی برای 952 متری و 11 touchdowns در حالی که بازی در یک کار حرفه ای-بالا 14 بازی. او ساخته شده با نرم افزار کاسه در سال 2016 پس از ارسال 66 پذیرایی برای 686 متری و شش touchdowns در 12 بازی.

هفت سال کهنه به نظر می رسید آماده به موفق 2019 فصل به عنوان نگاه او سالم و فعال در اردوگاه های آموزشی و فصل. او صحبت از احساس قوی تر از سال های گذشته بود داشتن مندی از آموزش در offseason به جای rehabbing صدمات.

“من احساس می کنم خیلی متفاوت مرد” نی گفت: در اردوگاه های آموزشی. “من قادر به آموزش کل این سه ماه منتهی به اردوگاه. قبل از من در تلاش بود برای دوباره راه رفتن و فقط گرفتن از بوت و چیزهایی مانند آن. من احساس می کنم خیلی بهتر نیست با خرید و فروش به همان اندازه درد و احساس می کنم قوی تر است.”

اما این تغییر پس از تصادم و این تیم در حال حاضر در موقعیت داشتن به آدرس انتهای تنگ نقطه این offseason.

در علاوه بر این به نی خروج کهنه تنگ پایان ورنون دیویس بازنشسته این offseason. واشنگتن نشان داده بود علاقه ریورا را دیرین تنگ پایان با Carolina Panthers, گرگ اولسن اما اولسن در نهایت امضا شده با Seahawks. ردسکینز می تواند نشانه ای تنگ در پایان رایگان آژانس آغاز می شود که آوریل 18. جانباز تنگ می رسد که می تواند در دسترس عبارتند از: Austin هوپر (شاهین) اریک Ebron (کلت) شکارچی هنری (شارژر) و تایلر Eifert (Bengals).

ریورا و سازمان شروع به تغییر شکل فهرستی هفته گذشته با انتشار نورمن و ریچاردسون. هر دو عمده رایگان-عامل خریدهای قبلی رژیم که نه قادر به تولید در خط با سنگین حقوق. جانباز خارج linebacker Ryan Kerrigan دیگری است که ممکن است کلاه مصدوم.

ردسکینز پیش نویس نی با دور سوم به انتخاب در سال 2013 و او گرفتار 45 عبور رتبه دوم در این تیم برای 499 متری در نه بازی به عنوان یک تازه کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>