Redskins بازیکنان صدای خشم و غم و اندوه بیش از جورج فلوید مرگ

“چه تصویری آیا شما تماشای؟! آیا این همان یکی که در آن شما می شنوید یک مرد التماس برای زندگی خود را!” پترسون ادامه داد: قبل از ارجاع افسر که به زانو در Floyd گردن در حالی که فلوید گریه او نمی تواند نفس بکشد. “این حیوان است که به معنای واقعی کلمه فشار دادن بر روی زانو خود را برای اعمال حداکثر فشار!”

NFL بازیکنان از جمله Houston Texans پایان دفاعی J. J. وات, Tennessee Titans کارفرمایی Ryan Tannehill و سیاتل Seahawks مقابله با Duane قهوه ای, صحبت کردن جمعه به تظاهرات ادامه داد: برای دومین روز در مینیاپولیس. جامعه عصبانی شد چرا که این افسر که به زانو در Floyd گردن اخراج شد نه دستگیر و برای آنچه که بسیاری را دیدم به عنوان یک عمل مجرمانه. فری بعد خواست دادستان شهرستان به دستگیری افسر.

این حادثه آغاز شده دوشنبه هنگامی که پلیس فلوید چون آنها گفت: او همسان توضیحات از کسی که در تلاش برای تصویب یک لایحه تقلبی در فروشگاه. هنوز معلوم نیست چرا فلوید دستگیر شد در چنین فیزیکی شیوه ای. افسر زانو مانور بود و نه تایید شده توسط نیروی پلیس یا دولت مجوز بدن.

“هنگامی که من تبدیل 16 من هرگز نفهمیدم که چرا پدر و مادر من نشسته و به من و به من گفت این است آنچه شما انجام دهد زمانی که شما کشیده شدن’ سخنرانی” Redskins دفاعی بازگشت جرمی نفره نوشت: در یک پس-حذف صدای جیر جیر. “در حال حاضر من می دانم که آنها آن را توضیح داد از ترس و کمی راحتی را برای آنها بود که من می دانید که چگونه برای رسیدگی به وضعیت.. و این خیلی غم انگیز است..”

“یه چیزی باید تغییر کند.” توییتی Redskins تازه کار در حال اجرا بازگشت آنتونیو گیبسون. “این مسائل گرفتن wayyy بری دست…”

توسط پترسون واکنش به حادثه شخصی به نظر می رسید. او در آغاز کار خود را با وایکینگها مینه سوتا در سال 2007 و بازی وجود دارد برای یک دهه است. او هنوز هم علاقه مینیاپولیس و تحت فشار قرار دادند از طریق یک آسیب مچ پا در بازی وجود دارد با Redskins در ماه اکتبر. او احساس شش فصل از عجله تسلط دربسته در محیط با 2,097 متری و یک NFL جایزه MVP در سال 2012 کمک کرده و این شهر امن سیاسی رای لازم برای ساخت آمریکا بانک ورزشگاه در نزدیکی مرکز شهر.

“من خسته از راه رفتن در اطراف عصبانی! تماشای مردم ما درمان می شوند مانند هیچ چیز” پترسون توییتی شنبه شب. “از آن زمان به ایستادن و مطمئن شوید که ما محافظت از خود ما است. من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم که من شاهد قتل جورج فلوید اگر من در وجود این مرد زنده خواهد بود!

“هیچ راهی وجود دارد که من شخصا می تواند نشستن وجود دارد و تماشای یک انسان دیگر به قتل می شود توسط دست کسانی که سوگند برای محافظت از ما! خیلی غمگین!!! من دارم سعی می کنم سخت ترین اجازه می دهد تا قلب من برای تبدیل شدن به سخت!!!”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im