پادشاه صرف گذشته دو تابستان به عنوان بخشی-زمان مربیگری کارآموز برای ریورا زمانی که او زد Carolina Panthers. در سال 2018 او با پلنگ’ گسترده ای از گیرنده های قبل از کمک به این تیم پشت در حال اجرا در طول این گذشته offseason را در تمرینات و اردوگاه های آموزشی.

“جنیفر روشن است, مربی جوان و خواهد بود علاوه بر بزرگ به کارکنان ما” ریورا گفت: در بیانیه ای اعلام کرد او را استخدام. “او آشنایی با انتظارات من به عنوان یک مربی و دانش دست اول از اخلاق کاری و آماده سازی شد عواملی در آوردن او به ردسکینز.”

پادشاه که بازی سافت بال و بسکتبال در Guilford کالج در کارولینای شمالی همچنین در این فوتبال زنان داد برنده مسابقات قهرمانی ملی با نیویورک کوسه. به عنوان یک مربی بسکتبال رهبری Johnson & Wales به ایالات متحده Collegiate Athletic Association بخش دوم قهرمانی ملی در سال 2018 است. او گفت: Panthers وب سایت که در آن سال Pro کاسه او ملاقات ریورا در یک فروم به معنای برای زنان به ایجاد این نوع اتصالات با لیگ. او را دعوت به صحبت می کنند به این تیم و در نهایت او را دعوت به یک کارآموز مربیگری.

او همچنین کمک در مربیگری گسترده ای گیرنده و تیم های ویژه در سال گذشته برای اتحاد فوتبال آمریکایی در آریزونا Hotshots قبل از این که لیگ متوقف شد بازی در طول فصل اول خود را. این پاییز گذشته او حمله دستیار در دارتموث تیم فوتبال.

بیشتر تیم NFL در حال اضافه کردن به خود را مربیگری کارکنان. San Francisco 49ers توهین آمیز دستیار کتی Sowers فقط تبدیل شد به مربی در سوپر باول. Tampa Bay Buccaneers مربی بروس Arians اضافه شدن دو زن به کارکنان تمام وقت طولانی نیست پس از استخدام در اوایل سال 2019.

اولسن بازديد Redskins

رایگان عامل تنگ پایان گرگ اولسن در Redskins ستاد دوشنبه یک فرد با آگاهی از این وضعیت گفت. 34 سال با بازی در نه سال گذشته برای ریورا با Carolina پس از آغاز کار خود را با خرس شیکاگو. او در سمت چپ پلنگ در این سال در این تیم به عنوان یک توصیف متقابل فراق. او گرفتار 718 عبور برای 8,444 متری و 59 touchdowns در 13 سال کار حرفه ای بوده ولی آهسته صدمات در فصل های اخیر.

اولسن آیا بازی 14 بازی این فصل ابتلا به 52 عبور برای 597 متری و دو touchdowns.

ردسکینز نیاز به تنگ می رسد پس از ورنون Davis بازنشستگی و عدم اطمینان در مورد اردن نی آینده. اولسن در حال حاضر به ملاقات با لوایح بوفالو و قرار است به صحبت با Seattle Seahawks این هفته است. او انتظار می رود به وزن هر یک ارائه می دهد به بازی در مقابل یک امکان تلویزیونی حرفه ای است. او یک پخش کننده برای یک XFL بازی یکشنبه ،

علامت Maske کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im