Redskins نمی دانم زمانی که یک ترنت ویلیامز تجارت ممکن است اتفاق می افتد

“این اتفاق می تواند در پنج دقیقه می تواند فردا اتفاق می افتد, آن را نمی ممکن است اتفاق می افتد در چند روز آینده” اسمیت گفت. “این تنها چیزی است که ما در حال گره زدن به کار را از طریق و در ادامه با ما تماس تلفنی و فیلدینگ تماس می کنیم و رفتن از وجود دارد.”

ردسکینز درخواست شده است برای دور دوم انتخاب کنید در ازای 31 ساله ویلیامز که بازی در فصل گذشته پس از اختلاف با تیم سابق رئیس جمهور بروس آلن. آنها به ویلیامز و نماینده او اجازه برای پیدا کردن یک خواستگار بالقوه که همچنین به ویلیامز یک قرارداد جدید اما تیم یا باید آشنا نیست ویلیامز قرارداد خواسته یا ردسکینز ” تجارت درخواست. واشنگتن مقابل دفتر گفته است که تیم آن است که مایل به در نظر گرفتن ارائه می دهد که می تواند در برابر به ارزش یک-دور دوم انتخاب مانند دو دور سوم انتخاب.

وایکینگها مینه سوتا که آیا پیش نویس مقابله با روز پنج شنبه ابراز علاقه در یک ویلیامز تجارت یک فرد با آگاهی از این وضعیت گفت. فرد اضافه شده است که فیلادلفیا ایگلز و سان فرانسیسکو 49ers همچنین باید پرسید در مورد Williams, هر چند این دو تیم ندارد و نیاز مبرم برای شروع مقابله با.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات