Redskins’ دفاعی رهبران مانند آنچه که آنها در حال دیدن از ران ریورا, جک Del Rio

“این احساس های مختلف به دلیل مربیگری کارکنان” کالینز گفت. “ما باید تغییر کل کارکنان مربیگری و روشن دفاع در اطراف. من نمی توانم صحبت می کنند اما آن را بسیار مورد نیاز است. زمانی که من صحبت کردن در مورد مفاهیم و قوانین مجموعه-در-سنگ چیزهایی که نیاز به اتفاق می افتد در یک دفاع این دفاع همه را دارد.”

کالینز اعتماد به نفس است که با الهام از ملموس نمونه هایی از پیشرفت های جدید کارکنان مربیگری بازسازی ثانویه علاوه بر این از شماره 2 انتخاب تعقیب جوان و انتقال از یک 3-4 دفاع از پایگاه به یک 4-3. بروک از مثبت به نظر می رسد به نشت در هر زمان یک بازیکن صحبت می کند publicly. برای آلن وجود دارد چیزی در مورد روزانه از ظهر تا 2 بعد از ظهر جلسات که — گذشته از اینکه “عجیب و غریب” از آنجا که آنها را بیش از زوم فقط احساس های مختلف.

“سقف ما همواره به عنوان بالا به عنوان ما آن را می خواهم به,” او گفت:, و اضافه کرد که مربی ران ریورا و دفاعی مربیان باید تقویت ارواح و reinvigorated بازیکنان به تمرینات. “ما فقط باید تا حد زیادی به اثبات برسانند.”

ردسکینز می دانم که این تیم را بازسازی شروع می شود و دفاعی است که بهبود عملکرد در آن سمت توپ است که بهترین شانس خود را برای برنده شدن در این فصل است. این تیم را تهاجمی بازسازی همچنان در حال پیشرفت است و بعید است آن جرم خواهد بود با اتکا به نفع خود بسیاری از shootouts. این فشار در دفاع از آنجا که فصل گذشته با به طور مشابه با استعداد واحد ردسکینز رتبه ششم بدترین در NFL در نقاط (27.2) و متری (385.1) اجازه داده در هر بازی.

بهبود نمی خواهد آمد به راحتی. ردسکینز ” تخته سنگ از مخالفت quarterbacks است و بی رحم. این شامل لیگ حاکم MVP (Lamar جکسون) و دو سوپر جام برندگان (راسل ویلسون و بن Roethlisberger) و پنج شماره 1 به طور کلی پیش نویس میدارد. دو ساده ترین ترکیب هیرو به نظر می رسد با کارولینای عروسکی ماساچوست و نیویورک غول’ دانیل جونز انداخت 352 متری و پنج touchdowns آخرین بار او مواجه ردسکینز.

“این چیزی کمتر از فوق العاده” آلن گفت: تعامل با دل ریو. “او فقط وجود دارد فقط صحبت کردن توپ صحبت کردن در فوتبال و فقط تلاش برای مطمئن شوید که ما در حال گرفتن در همان صفحه از آنجا که ما می خواهم که قادر به آمار زمین در حال اجرا در آمده اردوگاه های آموزشی.”

آن مهم است برای کالینز و آلن برای بیان هیجان یکشنبه. آنها اساس دفاع کالینز به عنوان واحد آوازی رهبر و بالاترین پرداخت بازیکن و آلن به عنوان بالا و آینده بی باک که سال پنجم از این گزینه فقط برداشت توسط تیم. آلن اشاره کرد ریورا ورود به عنوان یکی از مهم ترین عوامل در سوخت رسانی پیش بینی در اطراف Redskins پارک و او در مقایسه با مربی رفتار که از نیک سابان, کالج خود را مربی در آلاباما.

آلن برای اولین بار حس شباهت مدت کوتاهی پس از ریورا استخدام شد. آلن و همسرش هانا در زمان ریورا و همسرش استفانی به شام در مجلل DC نخست رستوران در نزدیکی تیم تاسیسات در اشبرن. او احساس می کرد که دوباره به عنوان دو آغاز ارسال پیامک به طور منظم و دیدم دوباره آن را دوشنبه در ردسکینز ” اول کامل-تیم جلسه offseason.

“که جلسه بسیار جدی و مستقیم به نقطه” آلن گفت. “او به ما گفتن انتظارات خود را از تیم و که در آن او می خواهد برای رفتن با ما و آنچه که او به دنبال یک بار همه ما با هم. آن را بسیار خوب است.”

ریورا انتخاب کلمات خود را با دقت این offseason. او ایجاد کرده است انتظارات برای بهبود مداوم نه لزوما فوری برگرد. اگر ریورا حق است و ردسکینز را یک گام رو به جلو در این فصل را, احتمالا خواهد شد به دلیل دفاع از رهبری یک standout در خط و در ثانویه است.

“من به دنبال به جلو به [آن],” کالینز گفت: از این فصل است. “من نمی بینم که چرا ما لازم نیست که برک آوت سال است که ما می خواهیم.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de