دانبار شده است و آماده برای نشستن سازماندهی فعالیت های تیم در این بهار مگر اینکه او موفق به دریافت یک معامله جدید, اما در حال حاضر او را گرفته سخت تر از خط موضع با درخواست خود را به این تیم شنبه شب.

ردسکینز کاهش یافته است به نظر.

27-year-old دانبار که پیوست Redskins به عنوان عامل رایگان undrafted در سال 2015 تا به حال یک برک آوت تلاش در 2019. او ظهور به عنوان تیم برتر cornerback و رتبه شماره 2 گوشه در NFL توسط تجزیه و تحلیل ترافیک وب سایت طرفدار فوتبال تمرکز می کنند. دانبار ارسال شده حرفه ای-بالا چهار interceptions در 11 بازی اما او دچار مصدومیت همسترینگ به پایان رسید و فصل در مجروح رزرو برای دومین سال متوالی است.

اگر دانبار رنج می برد یکی دیگر از آسیب های جدی قبل از او رسیده یک قرارداد جدید این امر تاثیر قابل توجهی در خود قدرت چانه زنی با هر دو ردسکینز و یا تیم دیگری. 20 بالاترین پرداخت, cornerbacks در NFL همه میانگین حداقل 10 میلیون دلار در هر سال با دلفین میامی’ Xavien Howard پیشرو لیگ به طور متوسط $15.05 میلیون. Redskins cornerback جاش نورمن شماره 2 در 15 میلیون دلار در هر سال است.

این تیم کشف و توسعه دانبار اما جدید مربیگری کارکنان و جلو دفتر رهبری ران ریورا گرفته است بیش از این offseason. ریورا کارکنان باید بررسی گوشه, پروژه چگونه او را از جا به یک سیستم جدید و تصمیم گیری در یک قرارداد ، دانبار به نظر می رسد اهرم چون نورمن آینده در شار و پس از او benched در اواخر فصل 2019. نورمن در یک نرم افزار با Carolina Panthers تحت ریورا و یک مراسم بین این دو می تواند تسکین احساسات سخت بین نورمن و ردسکینز. این تیم می توانید ذخیره کنید $12.5 میلیون برابر کلاه اگر 32 ساله نورمن منتشر شده است قبل از ژوئن 1, با توجه به وب سایت بیش از کلاه.

دانبار وضعیت می افزاید: بیشتر عدم قطعیت در موقعیت. سه سال کهنه Fabian مورو نقل مکان کرد و به صف شروع پس از نورمن حذف شد و در حالی که جیمی Moreland دنی جانسون و گرگ بود همه جوان هیچ کدام از این بازیکنان ممکن است آماده برای شروع است.

دانبار تبدیل شد از یک گیرنده گسترده ای بیرون آمدن از کالج در فلوریدا. اندازه خود (6-پا-2, 202 پوند) و پرخاشگری کشیده اند مقایسه به San Francisco 49ers cornerback ریچارد شرمن. سابق Redskins دفاعی پشت مربی ری هورتون دفاعی هماهنگ کننده در چهار دیگر متوقف می شود, قدردانی دانبار مغزی با رویکرد بازی و گفت: در ماه اکتبر که او طرفدار کاسه بالقوه است.

گفت: “من از بعضی از بچه ها که خود ساخته و مردان” هورتون گفت: “معنی آنها honed مهارت های خود را برای بهتر. برخی از بچه ها به طور طبیعی با استعداد در آمده به عنوان اولین انتخاب دور یک پاتریک پترسون و فقط برو, ‘آره اون روز ما 1 استارت.’ [دانبار] تا به حال برای آن کار می کنند. . . . آن را مانند درخواست یک پسر به سوئیچ-ضربه و یا سوئیچ بشه. آنها که نمی اغلب. . . . او تمام مجموعه ای از مهارت های که شما می خواهید. آنچه که او از دست رفته ؟ او هیچ چیز از دست رفته. پایدار ادامه داد: تعالی [همه که سمت چپ است.]”

ردسکینز’ دفاع ناامیدی بود در سال 2019 به پایان رسید و رتبه بندی شماره 27 در هر دو نقاط مجاز و کارگاههای مجاز است. جدید دفاعی هماهنگ کننده جک Del Rio گفت: واحد تغییر خواهد از 3-4 تا 4-3 طرح تحت کارکنان جدید.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de