Redskins’ کودی Latimer گفته شات تفنگ خود را در نزدیکی یک دوست قبل از بازداشت های اخیر

بر اساس این گزارش Latimer شده بود در یک بازی پوکر با دوستان چند شب جمعه وقتی که او شروع به مشاجره با یکی دیگر از مهمان در بازی. میزبان این رویداد توضیح داده شده در این گزارش به عنوان Latimer بهترین دوست لگد همه را. Latimer بازگشت و بعد با عصبانیت سرزنش دوست خود را برای مبارزه با. او از جیبش یک اسلحه و تهدید به شلیک خود را با دوستان و دوست دختر.

او بعد از اخراج اسلحه در نزدیکی دوستان خود که در نهایت قادر به پین Latimer به دیوار اما نه قبل از Latimer ضربه در سر با اسلحه در این گزارش گفت:.

با توجه به 9News, Latimer دادستان هاروی استاینبرگ گفت: دادگاه روز شنبه که اصلی بحث بود و بیش از اتهام تجاوز جنسی علیه یک 4 ساله. از تجاوز جنسی اتهامات استاینبرگ گفت که دادگاه نمی شد در برابر Latimer.

Latimer امضا شده با Redskins به عنوان یک عامل رایگان در مارس. او برای Denver Broncos و New York Giants خود را در طول شش سال NFL حرفه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>