Redskins مربی ران ریورا به نظر می رسد خیلی مطمئن در مورد آنچه که او می خواهید انجام دهید با شماره 2 انتخاب

اما او صدا آرام در روز سه شنبه بعد از ظهر, فقط ساعت پس از آخرین محرک چپ خود را در شمال ویرجینیا حتی نشان می دهد که او ممکن است به ساخت تا ذهن خود را که این تیم را انتخاب خواهد کرد با کلی دوم انتخاب کنید در این ماه در پیش نویس NFL.

“من می خواهم به این باور در ذهن من من می دانم که آنچه ما می خواهیم به انجام,” او گفت: در یک ویدئو کنفرانس با خبرنگاران. “اما شما باید برای رفتن از طریق فرایند.”

ریورا در واقع هرگز ذکر ایالتی اوهایو تصویب حمله کننده تعقیب جوان پخش بسیاری از سراسر NFL انتظار واشنگتن به را انتخاب کنید, اما او نیز نمی صوتی آماده برای تجارت انتخاب در تلاش برای جمع آوری بیشتر پیش نویس انتخاب یا.

“اگر شما می خواهید به تصویب یک بازیکن و شما بروید و شما در حال رفتن به گرفتن بازیکن D بازیکن D باید برابر با یک بازیکن چرا که اگر یک بازیکن در حال رفتن به بازی برای شما برای 10 سال و بازیکن D ممکن است پس آیا شما واقعا ارزش و یا شما فقط می توانید یک دسته کامل از میدارد ؟ ؟ ؟” او گفت:. “شما باید قادر به نشستن وجود دارد و می گویند که پسر بعدی که من قصد دارم به رفتن به آن بالا تاثیر و این چیزی است که من به دنبال.

“من اعتقاد دارم که آنچه ما نیاز داریم این است که ما نیاز به یک مرد است که رفتن به در آمده و واقعا ما را تغییر دهید, تیم فوتبال,” او اضافه شده است. “برای من وجود دارد چند بچه در هیئت مدیره آن است که آن نوع از بازیکنان است.”

روز سه شنبه کنفرانس شد اولین بار ریورا صحبت در طول علنا در مورد Redskins از اواخر فوریه — قبل از این تیم امضا یک دوجین بازیکن جدید در رایگان آژانس ستاره چپ مقابله با ترنت ویلیامز تجدید تقاضای خود را به داد و ستد و ریورا معامله یا قطع نیمی از سال گذشته استارت در ثانویه است.

او نشان داد کمی در مورد این تیم استراتژی با ویلیامز که این تیم اجازه داده است به دنبال یک تجارت گفت: تنها: “ما کاملا مطمئن نیست که چه اتفاقی خواهد افتاد اما در پایان خط او یک بازیکن تحت قرارداد او یک واشنگتن Redskin و ما در حال رفتن به ترک آن را در آن و ببینید که چگونه همه چیز آشکار.”

اما او اعتراف این تیم ساخته شده است یک اجرا در دالاس کابوی گیرنده گسترده ترجمه در اولین روز از رایگان آژانس گفت: “ما از صحبت کردن در مورد مقدار قابل توجهی از پول” و ابراز ناامیدی که کوپر در نهایت در زمان پنج سال 100 میلیون دلار قرارداد برای ماندن با کابوی ها.

“این یکی از سخت — ما را دوست داشت که او را به عنوان بخشی از آنچه که ما در حال تلاش برای به انجام,” او گفت:. “ما اعتقاد داریم او بوده ام یک جانباز با حضور در اتاق به خصوص برای کسانی که بچه های جوان که در سال گذشته و تا به حال موفقیت برای این تیم.”

ریورا نیز مورد مناقشه گزارش می دهد که Redskins جدی بودند مناقصه برای آتلانتا تنگ پایان Austin هوپر که امضا چهار سال $42 میلیون مقابله با کلیولند براونز گفته هوپر “تنظیم بازار تا آنجا که تنگ می رسد نگران بودند و این چیزی است که ما قطعا آماده نیست را انجام دهد.”

به جای ریورا صحبت به عنوان او تا به بسیاری از کار گذشته Dec. 31 مورد پیدا کردن بازیکنان که خرید به فرهنگ او می خواهد برای ایجاد و از بین بردن کسانی که ممکن است مناسب نیست. او گفت: cornerback Quinton دانبار معامله شد به Seattle Seahawks برای یک پنجم دور انتخاب کنید چرا که دانبار بود و اصرار دارد در قرارداد جدید چیزی ریورا آماده نیست برای انجام یک بازیکن او مربی هنوز و تا به حال از دست رفته بسیاری از دو فصل گذشته با آسیب.

او گفت: او قطع شروع ایمنی Montae نیکلسون عمدتا به دلیل خاموش-زمینه حوادث که در آن نیکلسون درگیر شد در طول Redskins تصدی. نیکلسون دستگیر شد و در سال 2018 برای مشت زدن یک مرد در خارج از یک Ashburn, Va. نوار (اتهام شد و بعد از آن کاهش یافته است) و دوم حادثه رخ داده در سال گذشته زمانی که نیکلسون کاهش یافته است ناخودآگاه زن در یک بیمارستان. زن جولیا Crabbe, درگذشت, بعد از آن که شب از یک آشکار مواد مخدر مصرف بیش از حد.

“ما فقط احساس یک شروع تازه برای او بهترین چیزی که برای انجام” ریورا گفت.

در زمان ریورا انداخت در یک لیست در کنار کامپیوتر خود را از عوامل این تیم امضا کرده است و همچنین به عنوان کارفرمایی Kyle Allen, کسی که با او معامله یک پنجم دور انتخاب کنید به Carolina Panthers برای به دست آوردن. او در توصیف این پتانسیل رقابت بین آلن و دواین هاسکینس به عنوان “خوب” اما به سرعت اضافه شده است که او معتقد است که آلن می تواند مسئولیت رسیدگی به از دست دادن شغل به هاسکینس (که ریورا گفت: به احتمال زیاد استارت).

از ردسکینز رایگان عوامل ریورا به نظر می رسید بیشتر هیجان زده در مورد cornerback کندال فولر (که او گفت: احتمالا بازی خارج cornerback و اسلات cornerback) ایمنی شان دیویس (که او گفت: به خوبی مناسب با دیگر بازیکن دفاعی) و cornerback رونالد داربی (که “در حال رفتن به بازی از طریق گیرنده به کارفرمایی با چشم انداز” و “فوق العاده ای” پیش بینی).

“یکی از چیزهایی که من سعی کردم به انجام [با Panthers] است که ما سعی در نگاه بچه ها به ما می شناسه و می گویند این مرد است که در آستانه تبدیل شدن به یک جامد استارت یک فلش در تابه نوع پسر است که شما امیدوار, اما یک مرد که به طور پیوسته انجام می شود آن را بیش از یک زن و شوهر از سال” ریورا گفت. “ما ID می خواهم چند تا از این بچه ها و رفتیم بیرون آورده و آن بچه ها در.”

این هفته ریورا قرار بود به ملاقات بسیاری از بازیکنان جدید برای اولین بار به عنوان بخشی از سازمان فعالیت های تیم شده اند که به تعویق افتاد و بعید است که دوباره با توجه به همه گیر. اما او شانه ای بالا انداخت و در غرابت به جای نشستن در خانه اش مقایسه این وضعیت به سال 2011 فصل اول خود را به عنوان Panthers مربی زمانی که تحریم او را نگه داشته و از بازیکنان خود را تا زمانی که اردوگاه های آموزشی. او گفت: او صرف چند هفته گذشته مشغول به کار در چه بوده است, خالی, خانه, آماده شدن برای پیش نویس و پیدا کردن که قریب به اتفاق سکوت خانه به او کمک کرد تا تمرکز.

“من بیش از حد نگران است چرا که من به نوعی از طریق این رفته,” او گفت:.

جزئیات بیشتر در ردسکینز:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de