Redskins بازگرداندن cornerback کندال فولر اضافه کردن linebacker توماس دیویس

طولانی نیست پس از کوپر گفت: هیچ واشنگتن توافق برای چهار سال مقابله با cornerback کندال فولر در شب دوشنبه. چند منظوره دفاعی بازی برگشت دو سال اول کار خود را با واشنگتن قبل از اینکه معامله به Kansas City Chiefs در سال 2018 قرارداد برای کارفرمایی الکس اسمیت. گزارش های متعدد گفت: فولر قرارداد خواهد بود به ارزش 40 میلیون دلار.

ردسکینز آمده بود به توافق با دو بازیکن دیگر اوایل روز دوشنبه آوردن linebacker جان Bostic در دو سال $6.6 میلیون قرارداد و رسیدن به یک توافق با آتلانتا گارد وس شوایتزر متعدد مردم با آگاهی از این وضعیت گفت.

روز سه شنبه آنها اضافه شده linebackers. سابق دیرین Carolina Panthers خارج linebacker توماس دیویس اعلام کرد در Instagram که او را از پیوستن به Redskins. 38 ساله Davis, بازی های برگزار شده در سال گذشته با لس آنجلس شارژر شروع 16 بازی اما رابطه اش با مربی ران ریورا از کارولینای روز است که ممکن است با ارزش ترین به واشنگتن است. ریورا نشان داده است که او می خواهد را در بازیکنان که درک فرهنگ او می خواهد به دم در داخل Redskins’ اتاق قفل است.

واشنگتن همچنین توافق با کوین Pierre-Louis یک فرد با آگاهی از این وضعیت گفت. Pierre-Louis است که آغاز شده و چهار بازی بیش از شش فصل با Seattle Seahawks, ستاد, New York Jets و خرس شیکاگو می افزاید: تطبیق پذیری به عنوان ریورا reshapes Redskins’ دفاع.

و وجود دارد به نظر می رسید به احتمال بیشتر به آمده با ردسکینز ادامه اجازه دهید به سمت چپ مقابله با ترنت ویلیامز به دنبال یک تجارت و Panthers اعلام آنها اجازه کارفرمایی Cam Newton به دنبال یک تجارت است. نیوتن که در یک Instagram پست را تکذیب کرد, درخواست یک تجارت شده است مربوط به ردسکینز به دلیل رابطه اش با ریورا که مربی او را برای تقریبا همه از نه سال کار حرفه ای شده است و یک مدافع از نیوتن. ظهر سه شنبه در کارولینای نزدیک به توافق با سابق New Orleans Saints کارفرمایی عروسکی ماساچوست آن را به نظر می رسد احتمال وجود دارد که Panthers خواهد تجارت و یا انتشار نیوتن.

فولر معامله را نشان می دهد Redskins نظر او را به عنوان یک هسته قطعه دفاع در طول این بازسازی است. سوال این است که در آن Redskins بازی خواهد کرد او را. در حالی که فولر نقش بیشتر در حافظه — 313 خود را از 498 snaps در سال گذشته وجود دارد با توجه به طرفدار فوتبال تمرکز — او می تواند ارائه دفاعی هماهنگ کننده جک Del Rio انعطاف پذیری به عنوان او می سازد ثانویه است. فولر به انتظارنشسته بودند تا برای 25 جرقه بزند در خارج cornerback و 40 در رایگان ایمنی در فصل گذشته.

25-year-old تقویت ثانویه نیاز به عمق. فولر احتمالا باقی خواهد ماند و در درجه اول در اسلات cornerback موقعیت اگر Quinton Dunbar, که به درخواست یک تجارت باقی مانده در خارج مخالف Fabian مورو که پیشرفت در فصل گذشته. فولر ورود می تواند دست انداز جیمی Moreland دیده می شود به عنوان یک سرقت در دور هفتم از سال گذشته پیش نویس چهارم cornerback موقعیت با یک فرصت برای توسعه.

فولر امضای در راه کمک می کند تا حلقه ای در ردسکینز’ تجارت اسمیت. آنها به فولر و 2018 دور سوم انتخاب — کانزاس سیتی معامله انتخاب به سینسیناتی که انتخاب linebacker ملک Jefferson — برای کارفرمایی. فولر در ابتدا پا به نقش روسای شروع 15 بازی در سال 2018 است. اما تولید خود را تضعیف فصل گذشته او به عنوان از دست رفته پنج بازی با یک انگشت شست آسیب است. او در 11 بازی شروع چهار. او در پشت صحنه در سوپر جام, هر چند زمانی که او پدید آمده با مهم تصویب فروپاشی در اواخر سه ماهه چهارم برای کمک به مهر و موم ستاد پیروزی برابر San Francisco 49ers.

معامله شد و مراجعت به وطن یامحل تحصیل در بیش از یک راه برای فولر که یک بالتیمور بومی و مشاور خوب فارغ التحصیل. Redskins دفاعی lineman تیم حل و فصل توییتی را تایید کرد: “Ok K, کامل,” او نوشت: اضافه کردن emoji یک خم جلو بازو.

ردسکینز نیز تا به حال برخی از منافع در سابق Panthers cornerback جیمز Bradberry قبل از تصمیم گیری هزینه بیش از حد بالا بود با توجه به یک فرد با آگاهی از این بحث. او در ادامه برای رسیدن به یک گزارش سه سال $45 میلیون مقابله با New York Giants.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>