Redskins باور دارد که احتمال قوی ترنت ویلیامز باز خواهد گشت

گرفتن ویلیامز برای بازی ردسکینز دوباره است “هنوز هم بزرگ تمرکز برای ران” این فرد گفت که “برگ های چای” نشان می دهد ویلیامز خواهد بود.

ویلیامز 31 برگزار شد برای همه از سال گذشته offseason فعالیت ها و اردوگاه های آموزشی و همچنین نیمه اول این فصل است. او خواستار تجارت چون او ناراضی بود با این تیم کادر پزشکی به کار گرفته رشد بر روی سر خود را که تبدیل به سرطانی. ویلیامز بازگشت به باشگاه فقط چند دقیقه قبل از اکتبر. 29 تجارت مهلت اما قرار داده شد در غیر فوتبال آسیب لیست. او گفت: این تیم گفت: او را به بازگشت به مرکز.

در ماه نوامبر ویلیامز گفت که او نمی بینم راه خود را شکسته ارتباط با این تیم می تواند ثابت. اما بود که قبل از تیم رئیس جمهور بروس آلن و دیرین مربی لری هس از کار اخراج شدند و ریورا استخدام شد برای اجرای این سازمان فوتبال ، یکی از ریورا اولین حرکت خود را به عنوان مربی به استخدام مربی محترم رایان Vermillion, امید که آن کمک خواهد کرد برای متقاعد کردن Williams به بازگشت.

با شروع رایگان آژانس فقط سه هفته دور ویلیامز یک قطعه مهم از این تیم offseason برنامه. اگر او می گرداند ریورا می توانید پر کنید و یک سوراخ بزرگ در خط حمله با یک بازیکن که در نظر گرفته شده است به یکی از NFL بهترین چپ پردازد. ردسکینز پس از آن می تواند به نوبه خود توجه خود را به حفظ گارد براندون Scherff قبل از او بازدید بدون محدودیت رایگان آژانس در ماه آینده یا با دادن Scherff تمدید قرارداد و یا با استفاده از حق رای دادن تگ بر روی او.

ویلیامز در حال رفتن به فینال فصل پنج سال $66 میلیون فرمت او امضا شده در سال 2015. او تا به حال بحث های مقدماتی با تیم مورد پسوند دیگری در اواخر 2018 فصل و او می تواند اصرار بر تمدید قرارداد به عنوان شرط بازگشت خود را.

پس از انتشار cornerback جاش نورمن, تنگ پایان اردن نی و گسترده گیرنده پل ریچاردسون در روزهای اخیر ردسکینز باید حدود 61 میلیون در فضای کلاه حقوق و دستمزد با توجه به حقوق و دستمزد وب سایت بیش از کلاه. آنها می توانند روشن تر اتاق با دادن ویلیامز فرمت — او در حال حاضر شمارش $14.75 میلیون برابر کلاه — که به طور بالقوه اجازه می دهد واشنگتن به Scherff یک قرارداد جدید و آدرس دیگر offseason نیاز مانند گیرنده گسترده, تنگ پایان و دفاعی به عقب.

در اوایل این هفته ریورا برداشت تا سال 2020 گزینه برای در حال اجرا پشت Adrian Peterson که یکی از ویلیامز دوستان نزدیک و شرکای کسب و کار.

اگر ریورا و ویلیامز آمده است نمی تواند به یک توافق ردسکینز می تواند تجارت او. در سال گذشته اجرایی از دیگر تیم NFL پیشنهاد کرد که واشنگتن می تواند به دور دوم پیش نویس انتخاب در ازای ویلیامز. ردسکینز در حال حاضر لازم نیست که در دور دوم انتخاب شده است. معاملاتی ویلیامز را نجات تیم $12.75 میلیون از کلاه فضای بلکه ترک ریورا تقلا برای پیدا کردن یک جایگزین. وجود ندارد بسیاری از چپ شروع پردازد موجود در رایگان آژانس و در حالی که بسیاری از تکل های پیش بینی شده در دو دور اول از ماه آوریل پیش نویس NFL چیدن یکی ممکن است به عنوان جذاب به عنوان بازگرداندن ویلیامز.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>