Redskins اجازه می دهد ترنت ویلیامز به دنبال تجارت خود را

ویلیامز هفت بار نرم افزار کاسه بازیکن از دست رفته تمام فصل گذشته در اختلاف با ردسکینز و سابق تیم رئیس جمهور بروس آلن در طول درمان از رشد ویلیامز پوست سر است که تبدیل به یک شکل نادر سرطان است. جدید Redskins مربی ران ریورا شده است صحبت کردن به ویلیامز به امید پیدا کردن یک راه برای به دست آوردن این بازیکن به بازگشت.

اخیرا در هفته گذشته چند نفر آشنا با این وضعیت ابراز خوش بینی است که ویلیامز خواهد بازگشت به ردسکینز و گفت مکالمات پیشرفته بود به یک نقطه که در آن بحث شد فقط در مورد پول است. اما ویلیامز است که در یک سال باقی مانده در قرارداد او می خواهد یک معامله جدید است که او را یکی از بالاترین پرداخت پردازد در NFL شکل است که می تواند بیش از 19 میلیون دلار در سال است.

ردسکینز از طریق یک سخنگوی کاهش یافته است به نظر در مورد ویلیامز در روز پنج شنبه.

اجازه می دهد ویلیامز به دنبال یک تجارت ریورا می تواند اجازه 31 ساله مقابله با دیدن چه نوع از ارزش او در بازار باز است. این حرکت نیز اجازه ریورا ببینید که چه نوع از بازگشت از واشنگتن می تواند برای ویلیامز. در تابستان گذشته یکی NFL اجرایی گفت که او فکر ردسکینز می تواند انتخاب دور دوم اگر آنها معامله ویلیامز بود که قبل از ویلیامز از دست رفته کل فصل.

واشنگتن همچنین ممکن است قادر به تئوری مطابقت با هر گونه پیشنهاد ویلیامز از تیم دیگری ارائه شده او می خواست به ماندن با ردسکینز.

در ماه نوامبر گذشته ویلیامز گفت: پست او انتظار می رود به جای دیگر بروید و گفت: “همه چیزهای خوب به پایان رسیده است.”

“من بسیاری که برای سازمان آنها بسیاری برای من در بازگشت بنابراین من لازم نیست که هر نوع کینه چیزهایی که کار نمی کند برای من وجود دارد,” او ادامه داد: آن روز. “من فقط متمرکز بر بهترین بازیکن فوتبال من می تواند برای آینده سازمان است که می تواند در باور من.”

بسیاری در اطراف این تیم امیدوار است که ویلیامز می خواهید به بازگشت پس از آلن اخراج شد Dec. 31. ردسکینز استخدام ریورا سابق Carolina Panthers, مربی, Ryan, Vermillion, در بخشی به دلیل آنها فکر ویلیامز می خواهم به کار با آن بسیار مورد توجه قرار گرفته مربی ورزشی پس از او ابراز نا امیدی با برخی در این تیم کادر پزشکی در فصل های اخیر.

در حالی که ریورا شده است تهاجمی در تلاش برای نگه داشتن ویلیامز او همچنین باید تصمیم گیری سریع در روزهای آینده. تیم ها می توانید شروع به صحبت کردن به نمایندگی رایگان در مارس 16 و ردسکینز سه بالقوه سوراخ را پر کنید در خط حمله با شروع پاسداران براندون Scherff و Ereck گل رایگان عوامل و عدم اطمینان در مورد ویلیامز. ریورا گفت که او امیدوار است برای نگه داشتن هر سه.

واشنگتن حدود 61 میلیون دلار از حقوق و دستمزد کلاه ، برش و یا معاملاتی ویلیامز باز خواهد بود تا حدود 12.5 میلیون بیشتر از کلاه فضا. ریورا شده است مذاکره با Scherff و به نظر می رسد آماده به استفاده از این تیم حق رای دادن تگ بر روی نرم افزار کاسه گارد. پیدا کردن جایگزینی برای ویلیامز tricker پس از تیم های دیگر به آن نیاز دارد می خواهد برای پر کردن رایگان آژانس از جمله تنگ پایان cornerback و احتمالا گیرنده گسترده. رایگان عامل مقابله با بازار نازک است — به طور بالقوه افزایش ویلیامز ارزش. Aprils پیش نویس چند بسیار-مدرج پردازد پیش بینی شده در نیمه اول از دور اول.

ویلیامز به عنوان آخرین فصل از پنج سال $66 میلیون فرمت او امضا شده در سال 2015.

ESPN اعلام کرده ویلیامز اجازه داده شده است به صحبت کردن با تیم های مورد تجارت بالقوه.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im