‘Red flag برای دموکراسی”: trump’s دادستان کل ویلیام Barr ‘گرفتن کنترل از مسائل حقوقی مورد علاقه رئیس جمهور’

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را مصمم به تلاش برای به دست گرفتن و اداره تا کنون بیشتر قدرت در درون دولت در حال تنظیم زنگ زنگ زنگ به عنوان مخالفان ادعا می کنند که رئیس جمهور در حال حاضر مهندسی قابل توجهی حقوقی نوسان در وزارت دادگستری.

دادستان کل ویلیام بار است که به طور فزاینده ای به دست گرفتن کنترل “مسائل حقوقی از منافع شخصی به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن”, NBC News گزارش با استناد به “چند نفر” آشنایی با ماده است.

این حرکت شده است به طور گسترده ای به عنوان تفسیر فرسایش از جدایی از قدرت بین رئیس جمهور و سیستم قضایی — کیستون دموکراسی است.

نگرانی ها نصب شده پس از Mr بار ظاهرا مداخله در Roger سنگ مورد.

سال گذشته سنگ محکوم شد در هفت فقره از جمله شاهد دستکاری و دروغ گفتن به محققان در رابطه با کار خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است.

اما در روز سه شنبه رئیس جمهور به شدت انتقاد کرد در حکم توصیه شده توسط سنگ دادستان از نه سال در زندان است.

“این وحشتناک و بسیار ناعادلانه وضعیت. واقعی جنایات بودند و از طرف دیگر به عنوان چیزی اتفاق می افتد به آنها. نمی توانیم اجازه این سقط جنین از عدالت!” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت.

خود را صدای جیر جیر محکوم شد توسط دموکرات مجلس نانسی پلوسی که رئيس جمهور گفت: تا به حال “درگیر سیاسی دخالت در صدور حکم راجر سنگ” گفت: “اقدامات خود را باید مورد بررسی قرار گرفت.

بعد از آن در روز سه شنبه دادستان تیم پس از آن استعفا داد en توده زمانی که وزارت دادگستری — گزارش تحت Mr Barr جهت باد — گفت: آن برنامه ریزی برای کاهش آن توصیه می شود حکم.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز لغو نامزدی جسی لیو که تا به حال تحت نظارت سنگ مورد برای یک کار به عنوان یک معاون در وزارت خزانه داری.

خانم لیو همچنین نظارت بر مجمل تحقیقات جنایی را به اقدام سابق FBI مدیر اندرو McCabe که متهم شده بود توسط وزارت دادگستری بازرس عمومی از دروغ گفتن به محققان. آقای McCabe نشده است متهم با وجود آقای ترامپ بارها و بارها گفت که او باید به زندان فرستاده شود.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای Barr مداخلات در وزارت دادگستری به عنوان رئیس جمهور حمله کرده آن دسته از مقامات subpoenaed به شهادت در استیضاح در برابر او.

سیاستمدار دموکرات و رهبر اقلیت سنا چاک شومر است به نام در وزارت دادگستری بازرس کل به “باز کردن یک تحقیق بلافاصله”.

“رئیس جمهور به نظر می رسد فکر می کنم کل وزارت دادگستری است که فقط خود شخصی طرح دعوی در دادگاه به تعقیب دشمنان خود را و کمک به دوستان خود. حاکمیت قانون در این سنت در این فوق العاده وزارت دادگستری فقط کاملا انحرافی به [توجه] دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی خود و خواسته ها و نیازهای آن را یک رسوایی” آقای شومر گفت: خبرنگاران در واشنگتن است.

دکتر برایان Klaas, یک UCL مدرس دانشگاه و متخصص در دموکراسی استبداد و سیاست آمریکا گفت: مستقل Mr تهمت و Mr بار در “تخطی از هنجارهای دموکراتیک”.

او گفت: “برای یک کشور به یک دموکراسی قانون باید به طور کامل جدا از سیاسی ماشینی. در رژیم های اقتدارگرا و در کشورهای در حال گردش به سمت استبداد مانند ترکیه و یا مجارستان — حکومت قانون است که یک سلاح در اختیار داشت توسط رهبر. آنها با استفاده از آن برای محافظت از خود و متحدان سیاسی و بررسی رقبای سیاسی.

“با دادستان کل بر, رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن پیدا کرده است کسی که مایل به خم شدن حاکمیت قانون به امیال و آرزوها. و آنچه قابل توجه است که آن را حتی در حال انجام مخفیانه. مغلوب ساختن پیشی جستن است که آشکارا خواستار بررسی رقبای سیاسی. او بارها و بارها به نام به زندانی کردن مخالفان سیاسی. و در حال حاضر وزارت دادگستری که قرار است جدا از سیاست است به طور مستقیم درگیر در یک مورد به کاهش حکم برای رئیس جمهور دوست دیرین و مشاور راجر سنگ.

“این حرکت در آمد و مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی مخالفت خود را چگونه مورد به کار گرفته شد. این یک تخطی از هنجارهای دموکراتیک و جدی پرچم قرمز برای فرسایش نهادهای دموکراتیک. زمانی که حکومت قانون معافیت های پایین کاهش دموکراسی شرح زیر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>