کسب و کار وام گرفتن نیز تنظیم پرونده. شرکت های غول پیکر مانند اکسون موبیل و Walgreens که binged بدهی بیش از دهه گذشته در حال حاضر در حال طاقت فرسا خود را به خطوط اعتباری و بهره برداری از دارندگان اوراق قرضه حتی برای پول بیشتر.

برای حمایت از چنین استقراض فدرال رزرو کاهش یافته است و نرخ بهره به صفر و افزود: بیش از 2 تریلیون دلار وام به نمونه کارها خود را در شش هفته گذشته — تا آنجا که در این چهار سال پس از رکود بزرگ.

همه این استقراض مورد نیاز است برای اتصال سوراخ خمیازه, رمان coronavirus دارای پانچ در اقتصاد به عنوان بیکاری می رسد سطح دیده نمی شود پس از رکود بزرگ. چند اگر هر گونه اقتصاددانان برجسته و یا قانونگذاران مخالف باز دولت مالی شیپور خاموشی در میان اقتصادی کنونی اضطراری است. سنا در ماه گذشته تایید شده 2 تریلیون دلار از بحران صرف با یک رای از 96 0.

در عین حال بدهی بالا بارهای در حال حاضر در حال زور زدن بسیاری از شرکت های که ممکن است مجبور به انتخاب بین پرش پرداخت وام و تخمگذار کردن کارگران است. میلیون ها نفر از مصرف کنندگان بیش از حد صورت قابل ملاحظه صورتحساب ماهانه برای وام های دانشجویی و کارت های اعتباری یک بار است که می تواند وزن در هر اقتصادی دوباره بجای اول برگشتن.

اتکا آنقدر بدهی نیز ترک زخم پس از همه گیر عبور اقتصاددانان می گویند و آن را دشوار است برای سیاستگذاران برای خروج پشتیبانی و خروج از اقتصاد آسیب پذیر تر از قبل از این بحران آغاز شد.

“ما باید بسیار نگران” گفت: Atif میان استاد اقتصاد در دانشگاه پرینستون است که نوشته شده است به طور گسترده ای در مورد این موضوع. “ما در حال صحبت کردن در مورد یک سطح بدهی که قطعا بی سابقه ای در تاریخ معاصر یا تاریخ دوره است. ما قطعا در یک نقطه اوج.”

در آستانه همه گیر اقتصاد ایالات متحده بود زمزمه تشکر در بخشی به تکان خوردن از سال 2017 کاهش مالیات و پس از آن در پایان کنگره محدودیت هزینه. اما کنگره در زمان این اقدامات بدون هیچ گونه برنامه ای برای پرداخت هزینه برای آنها.

دولت ها و شرکت ها اغلب به نوبه خود به وام دهندگان در زمان غیر منتظره فشار. این موج جدید متفاوت است و دلیل آن به شرح زیر دوران سنگین قرض گرفتن.

برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن, بدهی یک ابزار آشنا. سابق املاک و مستغلات اجرایی پس از bragged که او “پادشاه بدهی” و پیشنهاد haggling با دارندگان آمریکا Treasurys بیش از شرایط بازپرداخت با استفاده از تکنیک های بیس بال او honed در دنیای کسب و کار.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: در ماه گذشته که دولت باید صرف آزادانه برای کمک به کارگران و کسب و کار صدمه رسمی برای خاموش شدن حکم. “نرخ بهره فوق العاده پایین وجود دارد بسیار کمی هزینه استقراض این پول,” او گفت. “در زمان های مختلف ما را رفع کسری بودجه. این نیست که به نگرانی در مورد آن.”

برخی استدلال می کنند که حتی بیشتر از هزینه های مورد نیاز برای صرفه جویی در اقتصاد است. جوزف استیگلیتز اقتصاددان, یک برنده جایزه نوبل می گوید: دولت باید تضمین کارگران پرداخت و منع اخراج یا سلب حق مالکیت. لری فینک مدیر اجرایی بلکراک نیویورک-بر اساس شرکت سرمایه گذاری گفت: CNBC در هفته گذشته که اضافی $1 تریلیون ممکن است مورد نیاز برای کسب و کارهای کوچک.

اما پس از coronavirus شده است رام و کشور دوباره خود را با تکبر راه رفتن, ایالات متحده رهبران نیاز به پیدا کردن خروج از سطح فوق العاده ای از استقراض دولت.

ایجاد یک اجماع برای ترکیبی از افزایش مالیات و کاهش هزینه های مورد نیاز برای کوچک شدن ماموت پس از بحران بدهی خواهد بود دشوار است برای مدیریت. نه حزب سیاسی با تاکید بر محدودیت هزینه در سال های اخیر است. و presumptive دموکراتیک نامزد برای رئیس جمهور سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن پیشنهاد نسبتا متوسط افزایش مالیات در مقایسه با رقبای سابق خود. جمهوری خواهان در ضمن reflexively مخالفت با افزایش مالیات.

فدرال رزرو نیز روبرو خواهد شد مشکل extricating اقتصاد از امروز افزایش میزان حمایت مالی. فدرال رزرو تا به حال تنها بخشی از موفقیت در انهدام تلاش خود را برای حفاظت از اقتصاد پس از بحران 2008-2009 قبل از همه گیر به خود جلب کرد آن را به یک وضعیت اضطراری.

اقتصاددانان به طور معمول نگران هستند که بدهی های بیش از حد می تواند منجر به یک بحران باعث شده سرمایه گذاران به طور ناگهانی به این نتیجه رسید که آنها نمی خواهد پرداخت وعده داده شده خود را می گرداند و شروع آتش سوزی و فروش اوراق بهادار دولتی باعث نرخ بهره و تورم به اوج. که سناریو مبتلا متعدد اقتصادهای کوچکتر. اما چنین نتیجه به نظر می رسد کمتر به احتمال زیاد برای ایالات متحده با توجه به برتری دلار در اقتصاد جهانی و کشور سابقه طولانی از ثبات نسبی اقتصادی.

هنوز برای چهار دهه اقتصاد ایالات متحده رشد کرده است به طور پیوسته بیشتر معتاد به پول قرض گرفته شده. کل دولت و بدهی خانوار در حال حاضر بیش از 250 درصد از خروجی سالانه سه چهارم بیشتر از در سال 1980 با توجه به آمار دولت.

به میان نویسنده “خانه بدهی” که به بررسی نقش خانواده بدهی در 2008-2009 بحران مالی ایالات متحده بار بدهی را تغییر شکل اقتصاد در ظریف اما قدرتمند در راه است.

عصر دائمی ultralow نرخ بهره تحریف اقتصاد با حذف بازار سنتی نظم و انضباط است که تبعیض بین ارزش سرمایه گذاری و سود هستند. اگر پول تقریبا “رایگان” برای سال های بسیاری به عنوان آن شده است از سال 2008 — حتی ایده های بد می تواند به جذب منابع مالی.

به عنوان ایالات متحده یک بار دیگر تبدیل به بدهی برای نجات اقتصاد آن است که قفل در آینده از کاهش رشد. ملی کارت اعتباری استفاده می شود عمدتا برای جلوگیری مالی امروز خونریزی و نه برای سرمایه گذاری در سیستم پزشکی زیرساخت و آموزش و پرورش — که افزایش رشد آینده.

ژاپن گیر کرده در یک حلقه بی پایان از ناامید کننده رشد نرخ بهره پایین و نصب و ایالات متحده می تواند به صورت مشابه در آینده.

ایالات متحده نیرنگ در یک “بدهی دام” میان گفت.

پس از رکود اقتصادی بزرگ دولتی بدهی منفجر شد و به ایالات متحده فرار سالانه هزار میلیارد دلار کسری بودجه برای چهار سال 2012 از طریق. اما حتی قبل از رشد قوی بازگشت واشنگتن سوار بر کاهش هزینه ها و افزایش مالیات است که کاهش کسری بودجه در سال 2013 شروع.

در این سال کسری بودجه خواهد شد پس از جنگ اوج 18.7 درصد به حزبی کمیته مسئول بودجه فدرال. تنها زمانی که ایالات متحده در مبارزه آلمان نازی بود که واشنگتن غرق در بیشتر جوهر قرمز.

حتی بودجه hawks هشدار داد که برای سال های سال است که واشنگتن آشنائی مالی فاجعه با آن لجام گسیخته هزینه های بالایی که این بیماری همه گیر نیاز به سطح بالایی از استقراض دولت. و در واقع وجود دارد تقریبا جهانی برای حمایت از 2 تریلیون دلار بسته نجات مالی رئیس جمهور تهمت امضا شده در ماه گذشته با هدف صرفه جویی در اقتصاد از افسردگی است.

اما همه گیر هزینه های تنها آغاز است. آمریکا در حال مذاکره با وزارت خزانه داری را Mnuchin بیش اضافی $250 میلیارد وام برای کسب و کارهای کوچک و همچنین 150 میلیارد دلار بیشتر برای بیمارستان ها و دولت های ایالتی و محلی.

تا پایان ماه سپتامبر بدهی عمومی خواهد بود بزرگتر از $21 تریلیون اقتصاد با توجه به CRFB محاسبات. رکود اقتصادی و تاثیر آن را فشار بدهی گذشته رکورد قبلی از 106 درصد از اقتصاد مجموعه در سال 1946.

امروز نرخ بهره پایین را عظیم فدرال بدهی نسبتا مقرون به صرفه است. دولت می پردازد و کمتر از 1 درصد بهره به جمع آوری پول از طریق فروش اوراق بهادار خزانه داری به سرمایه گذاران است.

اما تورستن Slok اقتصاددان ارشد در دویچه بانک, اوراق بهادار می گوید که نرخ بهره در حال پایین نگه داشته و تنها توسط عظیم خرید که فدرال رزرو شروع ماه گذشته به حل و فصل بازار unhinged با این بیماری همه گیر.

در ماه مارس برای صاف کردن ناکارآمد تجارت فدرال رزرو شروع به خرید 75 میلیارد دلار ارزش اوراق قرضه دولتی در هر روز است.

فدرال رزرو به کاهش برای خرید روزانه از 30 میلیارد دلار شده است اما هنوز هم مقدار متناوب از بانک مرکزی پشتیبانی می کند. در اوج تغذیه بحث بحران-مبارزه و تلاش در سال 2010 بود خرید تنها $110 میلیارد دلار از اوراق بهادار دولتی در هر ماه.

امروز اقدام به خرید آن است که بسیار در کمتر از چهار روز.

فدرال رزرو می خواهد برای جلوگیری از به خطر انداختن سنتی خود استقلال با تامین مالی بی حد و حصر هزینه های دولت. در حال اجرا پولی چاپ مطبوعات در دستور سیاستمداران در طول تاریخ بوده است یک دستور برای بحران مالی در کشورهای مختلف.

بانک مرکزی تمایل به آوردن یک پایان دادن به آن غیر معمول بازار نقش ممکن است در برخورد با وزارت خزانه داری نیاز به فروش به میزان بی سابقه ای از اوراق قرضه دولتی برای جمع آوری پول برای مبارزه با بیماری همه گیر هزینه های.

“چه کسی می خواهد به خرید همه این Treasurys? خارجی ها ؟ خصوصی سرمایه گذاران؟” Slok پرسید. “این همه اضافه می کند تا برای تامین رشد در سطح ما هرگز قبل از دیده می شود.”

از جمله نگرانی های اغراق آمیز هستند و توجه به پسر Lebas ارشد درآمد ثابت استراتژیست با Janney, Montgomery, اسکات.

“نقطه که در آن حجم از بدهی ایالات متحده است که بیش از حد بزرگ برای بازار به این است که میلیون ها دور” او گفت:. “اگر هر چیزی covid بحران افزایش تقاضای جهانی برای ایالات متحده بدهی.”

اکثر اقتصاددانان انتظار دارند نرخ تورم و نرخ بهره به پایین باقی می ماند برای سال. اما آنها می تواند اشتباه است. افزایش بدهی های عمومی است “مهم ترین پیش بینی کننده” از بحران های آینده از جمله پیش فرض ناگهانی افزایش هزینه های استقراض و یا فراری تورم با توجه به ژانویه مطالعه توسط چهار اقتصاددانان در صندوق بین المللی پول.

“دولت باید با احتیاط از بالا, عمومی, بدهی, حتی زمانی که هزینه های استقراض به نظر می رسد کم” این مطالعه به این نتیجه رسیدند.

برای تعداد زیادی از شرکت ها که قرض گرفته شده به شدت در سال های اخیر این بیماری همه گیر است که افزایش هزینه های استقراض فقط به عنوان یک شدید رکود اقتصادی obliterates درآمد خود را و imperils توانایی خود را به بازپرداخت بدهی های خود را.

مجموع بدهی های کسب و کار در صدر $16 تریلیون دلار در سال گذشته است. به عنوان بانک فدرال نرخ بهره کاهش می یابد و به صفر در سال 2008 و نگهداری آنها وجود دارد برای چندین سال شرکت در زمان بیشتر و بیشتر بدهی از جمله به خرید سهام خود و افزایش سود سهام سهامداران.

در هفته های اخیر شرکت های بزرگ کشیده شده بیش از $200 میلیارد از خود ایستاده خطوط اعتباری. جی پی مورگان چیس به تنهایی فراهم کرده است 50 میلیارد دلار به وام گیرندگان شرکت ها از طریق اعتبار گردان و در ماه مارس تمدید $25 میلیارد دلار از اعتبار جدید است.

“این در حال حاضر به طور چشمگیری بیش از آنچه اتفاق افتاده است در بحران مالی جهانی” جیمی Dimon JPMorgan ارشد اجرایی نوشت: در نشست سالانه سهامداران نامه.

در یک نظرسنجی از بالا بانک ها وام شرکت مدیران نمونه کارها و 60 درصد گفت: آنها انتظار می رود هزینه های استقراض برای ادامه افزایش برای بسیاری از شرکت ها بیش از سه ماه آینده. و 90 درصد گفت: آنها انتظار می رود بیشتر وام گیرندگان شرکت ها به طور پیش فرض با توجه به انجمن بین المللی اعتبار مدیران نمونه کارها.

“مردم بر این باورند ریسک اعتباری است که رفتن راه” گفت: Som-Lok Leung, مدیر اجرایی گروه صنعتی.

نیز با تقریبا همه آمریکایی ها تحت پوشش اجباری دولت stay-at-home سفارشات اقتصاد در حال سقوط آزاد است. درآمد برای شرکت های نفت و گاز می تواند به نصف کاهش دهد با توجه به سرمایه اقتصاد لندن-بر اساس تجزیه و تحلیل سرمایه گذاری شرکت است.

این چشم انداز تیره و تار در حال حاضر باعث اخراج در شرکت های مانند هالی برتون و آپاچی.

سرمایه گذاران در ضمن شروع به نگران هستند که برجسته شرکتهایی مانند فورد و Delta Air Lines ممکن است در تلاش برای بازپرداخت بدهی های خود را.

تعدادی از شرکت های در معرض خطر داشتن رتبه بندی اعتباری خود را کاهش داده است و در 10 سال اخیر با توجه به S&P رتبه جهانی. در میان شرکت های طراحی موشکافی بیشتر در حال شورون هوندا و والت دیزنی Co.

در حال حاضر مصرف کنندگان آمریکایی — که استقراض بازی در چنین نقش مهمی در بحران 2008 — عمدتا متاثر از شغل زیان furloughs و کاهش دستمزد و نه بدهی.

در حالی که بدهی خانوار آمار یک رکورد $16.1 تریلیون دلار در سال گذشته, آن باقی مانده است بسیار کوچکتر نسبت به اقتصاد از در سال 2008.

اما این آمار ماسک اساسی آسیب پذیری. حتی به عنوان اکثریت آمریکایی ها firmed موقعیت مالی خود را 40 درصد — نزدیک به 50 میلیون خانوار — کاهش یافته است بیشتر به بدهی پس از بحران مالی با توجه به مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران.

بیشتر مدیون خانواده ها نیز به احتمال زیاد به اعضای خانواده و از دست دادن شغل خود در موج بیکاری که شستن بیش از اقتصاد با توجه به آسته Sheth, moody’s مدیر عامل اعتبار استراتژی است. این کشور چهار تا از بزرگترین بانک ها را کنار بگذارند تا کنون در این سال بیش از 18 میلیارد دلار برای پوشش خود پیش بینی زیان های مصرف کننده و وام های دیگر یک سطح ذخایر دیده نمی شود پس از سال 2009 بحران مالی است.

“توزیع بدهی و درآمد ناهموار است” Sheth گفت. “و این چیزی است که ما در حال تماشای.”

کنگره اعطا کرده است برخی از وام مسکن تسکین و مغلوب ساختن پیشی جستن است به حالت تعلیق در پرداخت وام دانشجویی برای بسیاری از وام گیرندگان از طریق سپتامبر. 30. اما که نمی خواهد به اندازه کافی برای جلوگیری از بدهی محور اقتصادی مارپیچی با توجه به Tomasz Piskorski یک اقتصاددان در کلمبیا مدرسه کسب و کار.

یک رکود اقتصادی شدید که سوار نرخ بیکاری به 30 درصد خواهد ارسال نزدیک به یک سوم از وام های مسکن به طور پیش فرض و منجر به 1½ بار به عنوان بسیاری از سلب حق مالکیت به عنوان رخ داده است پس از حباب مسکن فرو ریخت.

“در چند ماه بهبود نمی خواهد وجود دارد” Piskorski گفت. “و این خانواده ها خواهد شد و زین با بدهی بالا و از آنها نمی خواهد که شغل و آنها شروع خواهد شد به طور پیش فرض.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات