رکود ترس رشد به عنوان وال استریت سرمایه گذاران بریس برای یک هفته برای سهام

آخرین باری آمریکایی را دیدم چنین گسترده و تکان دهنده سریع بازار ضرر و زیان بود که در طول بحران مالی و خاطرات کسانی که هنوز تازه در ذهن بسیاری از مردم. در هفته گذشته میانگین صنعتی داو جونز فرو برد 12.4 درصد و یا 3,583 امتیاز به عنوان سرمایه گذاران ترس و عدم اطمینان در مورد پتانسیل اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus ساخته شده به اوج.

وجود نگرانی رو به رشد است که شیب بازار ضرر و زیان و نصب مرگ و میر را باعث گسترده تر زنگ باعث مصرف کنندگان آمریکایی برای مهار هزینه های خود را فراتر از لغو تعطیلات و گشت. برای یک دهه هزینه های مصرف کننده لبه پنجره رساند تا نه تنها اقتصاد آمریکا بلکه اقتصاد جهانی نگه داشتن کارخانه در سراسر جهان زمزمه و به ایالات متحده صاحبان کسب و کار خوش بینی.

اما حرکت از ترس یک نیروی قدرتمند در بازار و اقتصاد گسترده تر. حدود نیمی از آمریکایی ها پول سرمایه گذاری در بازار سهام اغلب در یک طرح بازنشستگی که جمعیتی در حال حاضر بهره برداری و حتی کسانی که بدون قرار گرفتن در معرض بازار اغلب تحت تاثیر بزرگ قطره.

Coronavirus نیز معنیدار زنجیره تامین اختلالات, اسباب بازی, تجهیزات پزشکی, قطعات خودرو و گوشی های هوشمند از چین هیچ یک از آن خواهد شد آسان برای صاف کردن حتی اگر ویروس اببس ظرف یک ماه یا دو. دوقلو ضربات به مصرف کننده اعتماد به نفس و زنجیره تامین را به طور قابل توجهی افزایش شانس از رکود با توجه به اقتصاددانان.

“شانس رکود اقتصادی تقریبا یک سکه بازی شیر یا خط و این فوق العاده بالا گفت:” ادوارد Al-Hussainy یک تحلیلگر در کلمبیا Threadneedle سرمایه گذاری است. “کنفرانس در حال گرفتن لغو شد. شرکت ها و درخواست مردم برای کار از خانه. مدارس در حال گرفتن بسته شده است. این یک ضربه به تقاضا است.”

در بحث با یک دوجین خانواده و مشاوران مالی در سراسر کشور, تقریبا تمام گفت, اعصاب بالا بود اما بیشتر از ترس متمرکز شده است در بازار.

تماس به شواب هوشمند پرتفوی خدمات تیم شد تا تمام هفته خونتان بیش از 115 درصد در روز پنج شنبه و جمعه در مقایسه با روز معمولی است. شواب کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از سرمایه گذاران به فروش سهام است.

برخی از مشاوران مالی گفت: مشتریان خود بودند پژوهنده در مورد اینکه آیا آنها باید به فکر خرید سهام که به طور گسترده ای به عنوان آسیا در شروع سال 2020 است. بیشتر تماس گیرنده به دنبال اطمینان.

پس از میز شام بحث شانکس ماندن در بازار در حال حاضر. این زوج دارای مقدار نسبتا کمی از پرتفوی خود را به سهام با بقیه در اوراق قرضه و کاهش ریسک سرمایه گذاری است. اما مانند بسیاری از آمریکایی ها آنها در حال تماشای وضعیت از نزدیک.

“این فقط یک زمان ترسناک. در برخی از نقطه آن را ترساندن من به اندازه کافی است که من شما را بیرون بکشد,” پل گفت.

مشاور مالی جیمی Cox ریچموند آب گرفتگی شد با تماس و گفت: تقریبا همه همین سوال: آیا این تکرار بحران مالی ؟

این یک سوال ظریف برای پاسخ به. یکی از محتمل ترین سناریو این است که coronavirus خواهد بود در کوتاه مدت بحران با سلامت تاثیر شبیه به آنفولانزا و تاثیر اقتصادی آن کاهش می یابد و رشد اقتصادی نیمه اول سال و پس از آن پرتاب ریباند در نیمه دوم.

“تاریخچه به ارائه برخی از راهنمایی گفت:” برنارد Baumohl رئیس جهانی اقتصاد در چشم انداز اقتصادی ، “ما از طریق آنفلوانزا و سایر بیماری ها که شامل هزاران نفر از مردم در ایالات متحده است. آنها هرگز به یک سطح از قدر آن رسوب رکود است.”

J. P. Morgan شده است گفتن مشتریان رشد کند به 1.25 percentin نیمه اول سال 2020 اما بسیاری از افسرده فروش ساخته خواهد شد تا بعد از آن. Cox مشابه مشاهده.

“من به مردم میگویم این است که در هر نقطه نزدیک بودن نشان دهنده 2008 سناریو. این عرضه و تقاضا و شوک است که بسیار موقت در یک بسیار قوی اقتصاد” گفت: Cox یک مشاور مالی در هریس مالی گروه.

شانس وجود دارد coronavirus spirals به چیزی شوم و طولانی مدت. Coronavirus که برای اولین بار پدید آمده در چین گسترش یافته است به 60 کشور جهان در یک کلیپ سریع. با بسیاری از قطعات از چین کره جنوبی و ژاپن و ایتالیا در متوقف مجازی با بحران بهداشت عمومی به طور فزاینده ای در صدمه زدن به اقتصاد جهانی است که می تواند آن را سخت تر به بهبود می یابند.

به همین دلیل کارشناسان مانند تحلیلگر Al-Hussainy و اقتصاددان آواز برنده Sohn SS اقتصاد می گویند احتمال رکود اقتصادی در حال رشد است.

مانند بسیاری در صنعت مالی Al-Hussainy است که مصرف کننده اعتماد به نفس کلید بدانند که آیا ترس و عدم اطمینان منجر به رکود اقتصادی. این به طور گسترده ای تماشا دانشگاه میشیگان نظرسنجی از مصرف کنندگان جمعه منتشر شد نشان داد که بسیاری از آمریکایی ها هنوز هم احساس مثبت در مورد اقتصاد اما نزدیک به 20 درصد از کسانی که در نظر سنجی دوشنبه و سه شنبه ذکر نگرانی در مورد کوروناویروس و شیب افت در بازار سهام است.

“این ویروس در ایالات متحده در حال حاضر. چه اتفاقی می افتد به تعداد موارد و مرگ و میر از اینجا است که به احتمال زیاد درایو احساسات به عنوان اصلی خیابان هایش با آنچه در آن همه به معنی” گفت: پیتر آتواتر رئیس جمهور مالی Insyghts.

ضریب اطمینان مصرف کننده است منحرف در گذشته بازار سهام کاهش های چنین به عنوان پایان 2018 زمانی که بازار کاهش یافت و نزدیک به 20 درصد است. اما اعتماد به نفس دوباره به سرعت به عنوان بازار بالا رفت دوباره. فراتر از سهام یکی دیگر از راننده های کلیدی — ضریب اطمینان و هزینه های خود را — این است که چگونه امن مردم احساس می کنید در شغل خود. تا کنون رشد کار باقی مانده است اما بسیاری از در حال تماشای مسافرت و رستوران و صنایع برای نشانه هایی از furloughs و اخراج.

ترس از عفونت است که در حال حاضر ترغیب برخی از خانواده ها به انتخاب های دشوار است. جرالدین Caul شده است تلاش برای لغو رویال کارائیب کروز برای او و سه نفر از اعضای خانواده این بهار به اسپانیا و فرانسه و ایتالیا. رویال کارائیب کارکنان به او گفت که او خواهد از دست دادن نیمی از پول خود را اگر او لغو و اصرار وجود دارد “می تواند یک درمان تا پایان این ماه است.”

خانواده نگران coronavirus گسترش در ایتالیا. اما آنها همچنین نگران احتمالا قرنطینه در بازگشت خود و از دست دادن یک ماه پرداخت. Caul برادر در قانون کار برای یک هتل بزرگ و زنجیره ای.

“به آنها گفته شده است حداقل چهار هفته قرنطینه زمانی که آنها می آیند و بدون پرداخت و گفت:” Caul یک بازنشسته در دونپورت خارج اورلاندو.

پول حرفه ای مدیران گفت: آنها احساس روانشناسان در روزهای اخیر. آنها به طور مداوم استرس به مشتریان به خوبی برنامه مالی — اغلب ترکیبی از سهام و اوراق قرضه سرمایه گذاری و برخی از پس انداز اضطراری — و به چوب با آن, آیا بازار بالا یا پایین می رود. اما سرمایه گذاران هنوز هم ذاتی انسان برای فرار از مشکل به خصوص با بازارهای swooning بنابراین به شدت در طول هفته گذشته.

“مایک تایسون به حال خوب نقل قول: ‘هر کس یک طرح تا زمانی که آنها را در دهان پانچ,'” گفت: Robert DeHollander یک برنامه ریز مالی در گرینویل کارولینای جنوبی که از دست رفته تعداد دفعات مشاهده که چگونه بسیاری از تماس های او اخذ شده از مشتریان. “شما می توانید بحث در مورد تحمل ریسک در تمام طول روز, اما شما واقعا نمی دانید که چگونه شما احساس می کنید در مورد آن تا لحظه مثل این.”

شصت و نه درصد از آمریکایی ها بررسی توسط صبح مشورت در هفته گذشته گفت: آنها نگران تاثیر coronavirus در اقتصاد از 55 درصد است که همان گفت در یک نظرسنجی انجام شده در Feb. 7-9.

“این همه چیز شروع به گرفتن شما عصبی و من معمولا عصبی مرد گفت:” گری, Firestone, 74, از فورت مایرز, Fla.

Firestone که فرار آگهی خود آژانس برای چهار دهه و هنوز چند مشتریان گفت که او عصبی به اندازه کافی پس از دیدن این بازار جست و خیز که او نام خود را به مشاوران مالی بپرسید اگر آن زمان برای خارج شدن از هر گونه سرمایه گذاری است. او می تواند هنوز هم به یاد نیش از بحران مالی به خصوص آن حدود 30 درصد ضربه به سرمایه گذاری است که در زمان زمان طولانی برای بازیابی. در حال حاضر او بیشتر در معرض خطر به عنوان او نزدیک به بازنشستگی.

“شما ببینید در کمتر از یک فاصله شما باید به صورت بالقوه می گرداند. من می تواند به استطاعت از دست دادن است که در حال حاضر زمانی که من لازم نیست که از چندین سال به عقب? که چیزی است که به ارمغان می آورد در ترس” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im