واقیعت ستاره شارژ با صرف بودجه از دولت فدرال کسب و کار کوچک برنامه در, طلا و جواهر, رولز رویس

با توجه به باراک اوباما در منطقه شمال گرجستان Fayne تنها صاحب گرجستان شرکت به نام شعله حمل و نقل است که دریافت $2 میلیون وام بانکی از طریق SBA را بسته امداد برای کسب و کارهای کوچک, چک, حفاظت از برنامه.

در مارس 13 Fayne دستگیر و سپس به اتهام تقلب در بانک. دادستان گفته او با استفاده از بیش از 1.5 میلیون دلار در خرید غیر مجاز از جمله ماشین و طلا و جواهر و حمایت از کودکان.

“متهم گفته می شود در زمان استفاده از تسهیلات اضطراری مفاد چک حفاظت از برنامه ای که در نظر گرفته شده برای کمک به کارکنان کسب و کارهای کوچک و ضرب و شتم توسط Coronavirus” گفت: آمریکا وکیل Byung J. “BJay” Pak. “ما بررسی خواهد شد و شارژ هر کسی که نامناسب انتقال این بحرانی بودجه شخصی خود را به دست آورید.”

Fayne به نظر می رسد در دادگاه فدرال در روز از بازداشت در مقابل بازپرس قاضی Justin S. آناند در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه شمال گرجستان.

Fayne وکیل آتلانتا وکیل تانیا میلر می گوید: او را به مبارزه با اتهامات عنوان شده علیه. او با صدور بیانیه ای به پست گفته است که او نمی خواهد سعی کنید در این مورد از طریق رسانه ها و دولت های مورد نیاز برای از بین بردن سردرگمی در مورد برنامۀ تسهیلی قوانین.

“ما ارائه پاسخ مناسب در انجمن مناسب هنگامی که تمام اطلاعات ارائه شده به ما میلر گفت:” در این بیانیه است. “شده است وجود دارد سردرگمی قابل توجهی در میان صاحبان کسب و کار کوچک در مورد PPP دستورالعمل ها — به خصوص در اطراف این سوال که آیا و چگونه صاحبان کسب و کار هستند مجاز به پرداخت خود حقوق و دستمزد و یا مالک را جلب کند. این ابهام و سردرگمی برای صاحبان کسب و کار باید به آنها رسیدگی شود بلافاصله به عنوان PPP برنامه هنوز در مراحل ابتدایی است.”

اگر چه برخی از PPP متقاضیان باید به سختی مرور برنامه قوانین و برخی بزرگتر کارفرمایان باید تصمیم به بازگشت وجوه Fayne متهم است با استفاده از این مقدار پول برای مقاصد مختلف از او گفته و اظهار داشت: در برنامه است.

با توجه به U. s. دادستان دفتر Fayne, 37, اظهار داشت: در یک درخواست وام به ایران, جامعه, بانک که خود شرکت حمل و نقل تا به حال 107 کارکنان و حقوق و دستمزد ماهانه از $1.5 میلیون. او گفته خبره که درآمد حاصل از وام می تواند مورد استفاده قرار گیرد به “حفظ کارگران و حفظ حقوق و دستمزد و یا بهره وام مسکن, پرداخت, پرداخت اجاره و پرداخت آب و برق به عنوان مشخص شده زیر چک برنامه حفاظت از قانون است.”

اف بی آی با کمک این تحقیقات همراه با SBA دفتر بازرس کل. عوامل جستجو Fayne در Dacula خارج آتلانتا, on May 11 و ضبط “در حدود 80.000 دلار به صورت نقدی از جمله $9,400 که Fayne تا به حال در جیب خود.” آنها همچنین با استفاده از تشنج حکم به کنترل از حدود 503,000 باقی مانده PPP بودجه از سه Fayne به حساب های بانکی, با توجه به U. s. دادستان ،

“متهم گفته می شود به طرز وحشتناکی به دنبال منافع شخصی از یک برنامه در نظر گرفته شده برای کمک زحمتکش آمریکایی ها در این زمان به چالش کشیدن” گفت: نماینده ویژه-در-شارژ کوین Kupperbusch از SBA دفتر بازرس کل.

Fayne شناخته شده به عنوان “آرکانزاس Mo” در نشان دادن یکی از افراد تنها به اتهام ارتكاب جرم سوء استفاده از بودجه از SBA برنامه.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و SBA مدیر Jovita کررنزا باید منادی PPP به عنوان یک موفقیت به بیش از 4.2 میلیون کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی دریافت کرده اند در مجموع بیش از $531 میلیارد دلار بودجه برای این برنامه از طریق ممکن است با توجه به داده های اخیر.

SBA تا کنون حاضر به انتشار نام شرکت های که دریافت کرده اند PPP وام. واشنگتن پست و دیگر سازمان های خبری باید طرح دعوی در دادگاه در برابر SBA برای دسترسی به این پرونده است.

SBA مقامات می گویند که آنها با تکیه بر ایمان خوب از متقاضیان به خود گواهی است که آنها نیاز به کمک های مالی به دلیل عدم اطمینان ایجاد شده توسط coronavirus هر چند مقامات برنامه ریزی برای حسابرسی وام از بیش از 2 میلیون دلار. وام بخشوده خواهد شد تا زمانی که آنها استفاده می شود مناسب است.

نهمین فصل از “Love & Hip Hop” برای اولین بار در ماه مارس است. سخنگویان در VH1 که تولید نشان می دهد بازگشت نیست یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>