مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

رئال مادرید, رزومه, خود, La Liga کمپین روز یکشنبه به دنبال شکار کردن رقبای بارسلونا در آنچه وعده داده می شود یک فوتی و فوری عنوان مسابقه.

پس از اجرا شکستن با توجه به کروناویروس, Los Blancos امید برای ادامه اعمال فشار و نتیجه گیری به فصل داخلی در اسپانیا به ارزش صبر کنید.

زین الدین زیدان خواهد شد صعودی خود را در مورد طرف شانس با وجود بارسلونا در حال حاضر باز کردن سرب در بالا به پنج امتیاز پس از دوره نقاهت بعد Eden Hazard از آنچه به نظر می رسد در پایان فصل مچ پا عمل جراحی در ماه فوریه است.

به این معنی فرانسوی manager دارای یک سری از جذاب تصمیم گیری را به عنوان او در ادامه به بازسازی یک رئال مادرید جانبی بسته بندی شده با هر دو استعداد جوان و ثابت در سطح جهانی بازیکنان است.

در اینجا پیش بینی خط-یو پی اس برای اولین بار در بازی برگشت در آلفردو دی استفانو ورزشگاه.

زمانی که در آن است و چه زمان آن را شروع کنم ؟

مسابقه آغاز خواهد شد در 6:30بعد از ظهر در آلفردو دی استفانو ورزشگاه در روز یکشنبه 14 ژوئن.

چگونه می توانم آن را به صورت آنلاین و در تلویزیون است ؟ است وجود دارد یک جریان زنده?

همه La Liga مسابقات در دسترس خواهد بود رایگان به آسمان مشتریان از طریق LaLigaTV در کانال 435. شما می توانید دانلود برتر نرم افزار پخش و جریان بازی در دسکتاپ و یا دستگاه های تلفن همراه.

آنچه که در این تیم چه خبر ؟

ادن هازارد که در ابتدا به بازگشت به Los Blancos در ابتدا پس از ترس خود را خواهد شد بیش از در ماه فوریه زیر عمل جراحی مچ پا.

زیدان دارای مجموعهای از گزینه های در نظر گرفتن در کنار بلژیک برای پیوستن به کریم بنزما در مقابل سه از جمله: Gareth Bale, لوکاس وازکز مناسب-دوباره مارکو Asensio Vinicius تاریخ و Rodrygo.

زیدان ممکن است انتخاب کردن برای قرار دادن لوکا مودریچ روی نیمکت با یک نیزه سه شاخه از کاسمیرو, Toni کروز و Fede ولورد ترجیح داده است. در حالی که ناچو و لوکا Jovic هستند مجروح شدند.

رسمی خط-یو پی اس

رئال مادرید یازدهم: کورتوا, کروجل, راموس, Varane, مارسلو, کاسمیرو, کاسیاس, مودریچ, Rodrygo, بنزما خطر

ایبر یازدهم: Dmitrovic; Rober کوریا, الیویرا, Arbilla, Rafa Soares; Cristoforo سرجیو آلوارز Exposito; Orellana, Kike گارسیا د Blasis

چه هستند شانس ؟

رئال مادرید: 1/4

ایبر: 11/1

قرعه کشی: 5/1

پیش بینی

پس از دوره نقاهت بعد Eden Hazard, انتظار زیدان طرف برای بیرون آمدن سریع به عنوان لالیگا را برمی گرداند به خصوص با بارسلونا در حال حاضر بیشتر از سه نقطه روشن. با رقابت بیش از همه زمین در آنچه که ممکن است عمیق ترین تیم ملی فوتبال جهان, آنها نمی توانیم یک شروع کند اگر آنها امید به شکار کردن بارسلونا.

ما به شما انتخاب کردن برای یک خانه 3-0 برنده شدن در اینجا چه باید سیگنال شروع یک نتیجه جالب به عنوان مسابقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات