رئال مادرید برای استفاده از ورزشگاه به عنوان پزشکی مرکز عرضه در نبرد علیه coronavirus

رئال مادرید در ورزشگاه دارای شهر سوم بیشترین بازدید موزه — پس از پرادو و موزه رینا سوفیا — با یک نفر از هر پنج گردشگران در مادرید بازدید از فضای اختصاص داده شده به این تیم رکورد 13 اروپایی جام های متعدد اسپانیایی قهرمانی لیگ و جام های دیگر.

مادرید بوده است اسپانیا سخت ترین-آمار شهرستان با این بیماری همه گیر کوروناویروس با 17,166 مورد تأیید و 1,221 مردم در بخش های مراقبت ويژه پنج شنبه.

این شهر تبدیل کرده است نشانه های دیگر برای رسیدگی به وضعیت اضطراری. مادرید, اصلی, اسکیت روی یخ, یخ است و عامل به سردخانه شهر ؛ 2,090 مرگ و میر ناشی از شیوع شروع باید غرق در این شهر تشییع جنازه سرو است. IFEMA مرکز کنوانسیون تبدیل شد به یک بیمارستان صحرایی با 1,300 عملیاتی تخت و توانایی گسترش به 5000 تخت.

رئال مادرید کاپیتان سرجیو راموس اعلام کرد روز شنبه در توییتر او اهدا خواهد شد 264,571, ماسک از 1000 آیتم از تجهیزات حفاظتی و 15000 تست برای کمک به انبار تجهیزات لازم در اسپانیا. مدافع اهدا خواهد شد از طریق صندوق کودکان سازمان ملل متحد که تیم ملی اسپانیا جانباز نیز سفیر جهانی.

سابق رئال مادرید جمهور لورنزو سانز که کمک کرد تا پایان مادرید 32 سال خشکسالی در اروپا در سال 1998 زمانی که از آن خواهد هفتم آن عنوان اروپایی درگذشت شنبه از coronavirus. او 76.

همه از رئال مادرید و تیم را به قرنطینه رفت مارس 12 بود که آن را تایید کرد که یکی از این باشگاه بازیکنان بسکتبال آزمایش مثبت برای ویروس. رئال مادرید حرفه ای فوتبال و بازیکنان بسکتبال و به اشتراک گذاری امکانات در این تیم زمین تمرین در Valdebebas.

خبر آمد که اسپانیا در تلاش برای دسترسی به تجهیزات پزشکی در آنچه که مقامات دولتی به نام “تهاجمی و رقابتی در بازار بین المللی” و بهداشت حرفه ای تقبیح عدم دنده محافظ و سریع آزمون است.

صبح روز پنج شنبه گفته است که آنها تا به حال بازگشت از یک دسته از 9,000 سریع آزمون ملی تامین زیرا آنها غیر قابل اعتماد است. دولت روشن دسته ای در سوال نیست خریداری شده از چین و که آن را بخشی از عملیات اعلام شده توسط وزیر بهداشت سانتیاگو Illa در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>