خواندن بین خطوط تام بردی بازیکنان تریبون مقاله: او ناراضی لایحه Belichick

آن چه بردی بود نه نوشتن یک مقاله طولانی منتشر شده توسط بازیکنان در تریبون که به نظر می رسید گفتن. به طور خاص بیش از 2,633 واژه تعمق به تفکر خود را پشت سر می روم جایی که او برنده شش سوپر کاسه بردی تنها به ذکر یک مقدمه کمتر-از-تعریف راه این مربی که به او کمک کرد تا رسیدن به آن ارتفاع بی سابقه است.

در جای دیگر او ادعا میکند که او بسیار به دنبال به جلو به احساس قدردانی و احترام Buccaneers ترک خوانندگان به حدس می زنم که چگونه است که ممکن است متفاوت از راه او احساس درمان توسط میهن پرستان.

ذکر Belichick می رسد در یک پاراگراف که در آن بردی می نویسد: “زمانی که میهن پرستان پیش نویس من در سال 2000 من 22. من به یاد داشته باشید من نشسته بود در خانه پدر و مادر در شهرستان سن ماتئو, کالیفرنیا, رشد کمتر و کمتر اعتماد به نفس است که تلفن حلقه خواهد بود. اما اواخر در پیش نویس آن را انجام داد. در دور ششم آن را مانند مربی Belichick خود را در انتهای دیگر خط — من فکر می کنم آن را دستیار او Berj [Najarian]. “ما فقط می خواستم به شما اجازه می دانم که شما برداشت شده توسط New England Patriots,’ Berj گفت.”

البته Belichick به سختی خواهد توانست اولین مربی به تفویض برخی از legwork پیش نویس را در دور بعد به دستیاران. او اولین مربی برای رسیدن به نه سوپر کاسه, اگر چه, و همیشه با تیم های که قرار داده شده بی اعتماد بردی بازو.

با این وجود زمانی که بردی می نویسد که “این روابط من ساخته شده در انگلستان که من دست ترین” او به نوعی نادیده به نام-بررسی شکل تنها کسی که با او این است که به طور جدایی ناپذیری مرتبط.

“البته این شروع می شود با تمام میهن پرستان جدید انگلستان سازمان و [تیم صاحب] رابرت کرافت و کل کرافت خانواده” بردی می گوید در مقاله خود را. “آن را گسترش به تعداد بی شماری از افراد که چنین ارزشمند نقش در من 20 سال به عنوان یک وطن پرست است. هم تیمی ها و مربیان گذشته و حال است. دوستان قدیمی, دوستان جدید, همسایگان ما رفت و ترفند و یا درمان با هر سال است. اما بیشتر من از دست این طرفداران است.”

بردی را نام Belichick در پست های رسانه های اجتماعی در ماه گذشته اعلام خروج خود را از میهن پرستان که در آن او تشکر مربی و همچنین کرافت صاحب خانواده و سازمان برای داشتن “به من اجازه به حداکثر رساندن پتانسیل من.”

در بازیکنان تریبون هر چند بردی می نویسد که برای حفظ “به حداکثر رساندن آنچه که من انجام,” او تا به حال به حرکت ظاهرا به مقصد که در آن او خواهد شد که بدون شک چگونه خوش آمدید سهم او هستند.

“در حال حاضر من می خواهم برای دیدن آنچه که بیشتر از من می توانید انجام دهید” 42 ساله اعلام کرد. “من می خواهم برای دیدن چگونه من می تواند باشد. من می خواهم به گوش مردم می گویند ” برو ، در حال حاضر که آنچه ما گم شده است. که آنچه ما نیاز داریم! که آنچه ما به دنبال شده است!’ “

در نقطه دیگری در مقاله او می نویسد که بازی برای Bucs خواهد بود که نه تنها “یک فرصت برای هدایت و همکاری” اما “نیز دیده می شود و شنیده می شود.” بردی اضافه می کند که او می خواهد به “اطمینان حاصل کنید که اولویت های من در جای مناسب هستند” با پیدا کردن یک تعادل بین فوتبال و گذراندن وقت کافی با فرزندان خود.

که jibes با شرح بردی ذهن-مجموعه ای بیش از گذشته زن و شوهر از فصل در گزارش ماه گذشته توسط ESPN که تلاش برای گفتن داستان خود را با تقسیم Belichick و تیم.

“بردی بود که فقط به دنبال پیروزی در سوپر کاسه پیروزی در تمام هزینه های اخلاق از بسیاری از کار خود را افسانه ای موفق و چشمگیری ناسالم” ست Wickersham نوشت. “او می خواست چه هر کس می خواهد از یک کارفرما: به احساس ارزش و به عشق کار می کنند.”

یکی دیگر خبرنگار ESPN, Ian اوکانر به نقل از بردی را در یک داستان جمعه می گفت: “تام بود Belichick می خواهم بعد از 20 سال است.”

که حدود یک سال و نیم پس از یک کتاب توسط اوکانر به نقل از یک منبع که گفت: “تام می داند بیل بهترین مربی در لیگ, اما او تا به حال به اندازه کافی از او. اگر تام می تواند من فکر می کنم او را طلاق او.”

که طلاق گرفته و در مقاله خود بردی می گوید با تاکید او را “انگیزه” به تحویل برای من جدید تیم جدید من مربیان و هم تیمی های جدید خود.”

“خوش آمدید و گرما کردم از بازیکنان و مربیان در خلیج تمپا شده است تا لذت بخش,” او می نویسد. “برای بخشی از من, من عاشق آشنایی با یک گروه جدید از بازیکنان جوان. آنها به استقبال من به عنوان یکی از خود را. آنها می خواهند به گوش دادن به آنچه که من باید بگویم. من هیجان زده به آغوش به طور کامل برای آنچه که من می تواند به Bucs. به نوبه خود من آماده ام به آغوش کاملا یک تیم است که با اعتماد به نفس است در آنچه که من انجام دهند و آنچه که من را — و حاضر است برای رفتن بر روی این سوار با من.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de