RB لایپزیگ مقابل تاتنهام تایید خط-یو پی اس: اخبار تیم برای قهرمانی در لیگ قهرمانان ثابت امشب

دنبال زندگی می کنند پوشش به عنوان تاتنهام در صورت RB لایپزیگ در ردبول آرنا در این شب به دنبال غلبه بر 1-0 کسری بودجه برای پیشبرد از لیگ قهرمانان دور 16.

یک تیمو ورنر پنالتی تفاوت در تاتنهام ورزشگاه در پا برای اولین بار در ماه فوریه اما شمال لندن تیم در حال حاضر فرصت برای خالص خود را به دور از هدف و روشن با کراوات در اطراف.

خواهد شد که آسان تر از انجام گفت, اگر, برای اسپرز طرف هستند که بدون پیروزی در پنج بازی. خود برنلی 1-1 قرعه کشی در آخر هفته گذشته پس از چهار مسابقه دست اجرا در حالی که لایپزیگ را از دست داده است در شش – هر چند آنها کشیده شده اند سه تا از این وسایل است. دنبال تمام اقدامات زیر:

13 min: لایپزیگ به دنبال پر جنب و جوش در حال حاضر. عبور از آنجلینو می رسد Mukiele در پست او انتقاد یک گلوله به سمت توری از یک زاویه تنگ. او در موقعیت آفساید به هر حال.

هدف!

هدف! RB لایپزیگ 1-0 تاتنهام (2-0 agg) Sabitzer 10

لایپزیگ اعتصاب زود! Laimer معافیت های دور پایین و راست میدارد ورنر که شات قدرتمند مسدود شده است. توپ می آید و به لایپزیگ, برترین گلزن, اگر چه, و او در می یابد Sabitzer به سمت چپ خود را. اتریش بازدید کم شوت به سمت پایین گوشه که Lloris نمی تواند نگه داشتن با وجود گرفتن یک لمس. تاتنهام وظیفه می شود حتی سخت تر است.

9 min: وجود برخی از نشانه های امیدوار کننده برای اسپرز در مراحل اولیه در اینجا. Alli است که مصرف برخی از مواضع هوشمندانه و پیدا کردن مقدار زیادی از فضای بیش از حد. Nagelsmann ممکن است در مواجهه با اندکی معضل که چگونه برای رفتن در مورد این برگشت داده شده در سمت خود محدود منجر شود.

تبلیغات

7 دقیقه: میزبان را تهدید می کند برای اولین بار به عنوان ورنر با فرار از سمت راست و صلیب. توپ اجرا می شود از طریق به آنجلینو که تلاش می کند یک شات تعادل اما می بیند تلاش خود را مسدود شده است.

6 دقیقه: اسپرز رفتن مستقیم آلدرویرلد راه اندازی قطر توپ به Aurier در سمت راست. او به خوبی به نفع خود را هدر چیدن Alli که درایو رو به جلو و عبور به سمت Lamela. آن را فقط بیش از حد طولانی برای آرژانتین و لایپزیگ هک توپ روشن است.

5 دقیقه: Sessegnon به وضوح تشویق به سرمایه گذاری به جلو پایین سمت چپ در پشت لایپزیگ دفاع, اما این پرچم است که به سرعت برای آفساید.

تبلیغات

2 دقیقه: اسپرز مقابله با نوسانی گوشه ای از آنجلینو اما مورینیو در حال حاضر به نظر می رسد کمی ناراضی است. سمت خود نیاز به جلوگیری از خطاهای اگر آنها به پیشرفت در اینجا.

1 دقیقه: اوایل اشتباه از Dier که به نظر می رسد با شروع در دفاع. او به نظر می رسد به بازی بازگشت پاس به Lloris اما می شود آن را اشتباه و تصدیق اولین گوشه ای از این بازی.

لگد کردن

اسپرز در نیروی دریایی آبی دور نوار ما را در جریان!

تبلیغات

بازیکنان در ردبول آرنا! این ورزشگاه بسته بندی شده و وجود دارد مقدار زیادی از فضای بیش از حد. این است طبعا یک مناسبت بزرگ برای لایپزیگ حامیان.

مورینیو و Nagelsmann معقول دست انداز آرنج به جای تکان دادن دست در اطراف زمین فوتبال. فقط کمتر از ده دقیقه تا شروع در حال حاضر.

تبلیغات

یک یادآوری از خط-یو پی اس:

برخی از قبل از مسابقه خواندن از Vithushan Ehantharajah:

تاتنهام در حال حاضر با آشنا لایپزیگ خطر ، او در عین حال به نمره نهایی لیگ قهرمانان اروپا هدف در ردبول آرنا هر چند.

تبلیغات

مورینیو مصمم است که او را به نفع خود غنائم در تاتنهام به عنوان او امیدوار است برای “چیزی خاص” در لیگ قهرمانان.

استیون Bergwijn شد آخرین حمله به بازیکن زده می شود را با صدمه در آستانه لایپزیگ بازی به عنوان او رد شد توسط مورینیو برای بقیه فصل را با یک مچ پا رگ به رگ پیوستن به هری کین و پسر Heung-حداقل در اتاق درمان.

این یک ضربه بزرگ برای رئال مادرید را به امید برنده شدن نقره در اولین کمپین در اسپرز هر چند پرتغالی مطمئن است آن را به اتفاق می افتد در برخی از مراحل در زمان خود در این باشگاه است.

این به نظر می رسد بسیار بسیار شبیه به یک نبرد دشوار برای اسپرز. اما مورینیو البته دارای شجره نامه در این رقابت است. سفر طرفداران خواهد بود به امید او می تواند الهام بخش سمت خود را به باز گشت – حتی با تخلیه تیم ملی.

تعدادی از بازی در لیگ قهرمانان بیش از هفته آینده برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته از جمله چلسی سفر به بایرن مونیخ و بارسلونا مقابل ناپولی. در ردبول آرنا امشب هر چند طرفداران حضور خواهد به صورت عادی با وجود نگرانی در حال رشد.

تبلیغات

در اینجا یک گزارش از جک de Menezes در آنچه که در آینده از ورزش می تواند مانند نگاه پس از شیوع کروناویروس:

RB لایپزیگ مربی جولیان Nagelsmann: “شانس لیگ قهرمانان اروپا یک چهارم نهایی بسیار خوب است. هر ورزشکار است که این شانس را به بازی در برابر تاتنهام در دور 16 و رفتن نیست به این حد است که خارج از محل. آنها مقابله با خوبی و روشنی برنامه بازی. این مهم است که ما آن را در همان راه به عنوان در پا برای اولین بار در لندن است. اما ما در حال فکر کردن در مورد آخرین بازی اما بازی آینده است.”


 

لطفا اجازه می دهد تا وبلاگ به بار.

هنگامی که این بازی ؟

RB لایپزیگ مقابل تاتنهام می گیرد در سهشنبه 10 مارس در ردبول آرنا.

چه ساعتی شروع شد ؟

مسابقه آغاز و در ساعت 8 بعد از ظهر به وقت تهران.

چگونه می توانم آن را تماشا در تلویزیون و آنلاین ؟

این بازی خواهد بود در پخش BT Sport 2 برای مشترکین و همچنین می تواند جریان آنلاین در BT ورزشی سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de