RB لایپزیگ مقابل فرایبورگ: میزبان رنج می برند عنوان ضربه بدون زرق و برق در بازگشت از مستند

جشن و ناامیدی در خود نگه دارد. فوتبال در وقفه. عدم اطمینان از دانستن نیست در انتظار سایه راهنمایی از کسانی که در بالا نشان داده اند که آنها واقعا نمی دانند بهتر است.

شاید آن را تنها طبیعی است که فوتبال را بازگشت به ردبول آرنا در پی بیماری همه گیر کوروناویروس سمت چپ ما در هوی و هوس از ور.

برای یک لحظه زودگذر رابین کخ فکر می کردم او به سرقت رفته بود امتیاز برای فرایبورگ. بازدید کنندگان گرفته شده بود سرب در نیمه اول و رد آن در دوم. اما در سومین از چهار آسیب دقیقه زمان در مرگ لوکاس Holer توپ به متراکم لایپزیگ محوطه جریمه در بر داشت مدافع رایگان آن را 2-1.

افسوس که تصمیم نشدن درست بود – Holer بود فقط آفساید و یک نقطه برای هر دو طرف این بود که: یکی از با ارزش تر به فرایبورگ در هفتم تعقیب یک بیستم لیگ برتر نقطه و به دور از ایده آل برای یک RB لایپزیگ طرف چه کسی بوده است کله پاچه در پنج نقطه کسری از بالا برای دو ماه آخر. که تقریبا به طور قطع گسترش به هشت شب یکشنبه. بوروسیا دورتموند را تخریب شالکه قرار دادن آنها سه جلوتر از لایپزیگ در دوم کمک کرده است یا نه.

این یک لایپزیگ عملکرد معمولی از وقت: بی ربط و اشتباه است. اصول آنها به نظر می رسید به خوبی می دانم آنقدر آشنا کنه. Unrecognisable از این تیم زد که حلقه در اطراف تاتنهام در اینجا در ماه مارس. به طور کلی آنها ارائه یک تصویر لحظهای از چه سختی در حال بازگشت به فوتبال خواهد بود.

در میان تمام pontificating که در مورد جنبه خواهد افول در طول این coronavirus-اجرا شکستن مجموعه قطعات رو حداقل اعتبار. قابل فهم البته.

یک ورزش است که wows از طریق آن سرعت, ورزشی و فنی بود که همیشه رفتن به بازگشت به کمتر نرم و صاف کردن نسخه خود را. اما dulling از ویژگی های فیزیکی می تواند علامت بیش از حدی است.

RB لایپزیگ آغاز شده مانند: روح پاس منجر به کنراد Laimer داشتن برای اولین بار بازی را به ضرب گلوله در عرض دو دقیقه البته یکی کشیده گسترده ای از مراتب پست. کریستوفر Nkunku برای اولین بار بر روی یک ترخیص کالا از گمرک به لبه جعبه بدستآمده دو thumps که تکرار کردن خالی می ایستد – اول از راست بوت دوم از اولین گره از الکساندر Schwolow در فرایبورگ هدف است.

و در 14 دقیقه تیمو ورنر خود را نشان داد زمان در مستند نیست صرف پخت نان موز یا mainlining شراب برگزاری نمایشگاه که قهرمان دو سرعت راه رفتن را به عنوان یک مرد ضد حمله به خود جلب کرد دیگر آسان تر نجات از Schwolow.

اما داشتن چیزهایی که تا به حال راه خود را در 34 دقیقه ما تا به حال تایید است که بیشتر مغزی در بخش هایی از بازی بسیار سخت تر برای نگه داشتن بر روی. شما می توانید شیار علامت خود را در مقابل پست در یک باشگاه بدنسازی است. و نه هوشیاری خود را به خطر می دید محیطی خود را به ماندن با شما به عنوان شما گشت سوپر مارکت راهرو برای مخمر.

این توضیح می دهد که چرا ایرانی که شاید گوشه ای از وینچنتزو Grifo اجازه داده شد به فراتر از نزدیکی پست که در آن به نحوی مانوئل Gulde اجازه داده شد به پرش در مقابل دومین مدافع و یک کلیپ به گوشه ای دور با پاشنه چپ. جشن آرنج ضربه از کسانی که بنفش شد به عنوان عجیب و غریب به عنوان شیوه ای از هدف باز.

و در عین حال برای apoplexy در صورت از سر مربی جولیان Nagelsmann خود را کنار می توانست دو را قبل از مواجه-نقاب بحث تیم در نیمی از زمان. فرایبورگ کاپیتان مسیحی گونتر باید یافت هدف به جای کشیدن گسترده ای هنگامی که او تا به حال زمان و فضا فراتر از لایپزیگ دفاع.

دوم 45 تقریبا تمام میزبان که کانال اضطراب خود را به سوخت بی امان حمله به Schwolow در صورت عدم وجود خود را به خوبی طراحی صفحه اصلی پشتیبانی می کند.

Nagelsmann نمی توانست خوشحال با آنچه که او را دیدم (AP)

معرفی Ademola Lookman و مارسل Sabitzer نگه داشته توپخانه restocked و Lookman باید پیدا خالص هنگام برداشت توسط Kevin Kampl برای یک فرصت شش متری حتی اگر پرچم را بالا برود.

اما انگلیسی را معرفی مجاز ورنر به پرسه زدن و آن را در این سفر او تقریبا یک اکولایزر با 18 دقیقه به رفتن. این بار Schwolow حق بوت حفظ فرایبورگ را منجر شود.

به عنوان مشروع شانس آمد و رفت شما فکر کرده اید که اگر یک روز شبیه هیچ دیگر شد “یکی از این روزها” به خصوص برای Yussuf Poulsen. آرایه ای از جامعی عکس های از دانمارک به جلو reeked از ناامیدی و حلقه زنگ به خصوص تلاش بالا, بار, سکس از داخل جعبه که هر بخشی از هدف نگاه فریبنده.

آن پنجمین بار زمانی که او گل رز بلامنازع به سر Kampl چک-پشت-و-صلیب در نهایت به ضرب و شتم Schwolow.

به عنوان ساعت زد کسانی که ویژگی های فیزیکی مشکلاتی روبرو بیشتر از این معمولا انجام دهد. و به عنوان فرایبورگ شروع به تایر از خود بی امان در تعقیب توپ وجود دارد شانس برای لایپزیگ به ظهور مجدد از شکست با سه امتیاز است. اما به عنوان پاتریک شیک هوا لگد از آنجلینو صلیب و Lookman را خراشیده صلیب dribbled از بازی یک نقطه است که همه آن خواهد بود.

البته آن می توانست بدتر است. اما حتی به راحتی از سقوط در سمت راست از ور خواهد شد را برای واگذاری زمین در عنوان مسابقه به زودی پس از این راه اندازی مجدد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im