معترضان سوخته در یک وندی رستوران فست فود و به طور موقت مسدود شده و یک جاده اصلی در آتلانتا در صحنه که در آن یک مرد سیاه پوست به ضرب گلوله کشته شد مرده توسط پلیس در شب جمعه.

Rayshard بروکس, 27, حال گفته خواب افتاده در ماشین خود را در درایو از طریق لین در رستوران. پلیس اقدام به دستگیری آقای بروکس پس از شکست او یک آزمون هوشیاری.

تصویری از بخشی از این حادثه نشان می دهد که مبارزه بر روی زمین بین دو افسر و آقای بروکس که در طی آن او موفق به شکستن و دور با یکی از افسر اسلحه تیزر. او پس از آن دیده می شود در حال اجرا به دور از صحنه كودكان ونوجوانان توسط ماموران زمانی که سه اثر شلیک گلوله شنیده می شود.

پلیس گفت که آقای بروکس گرفته شده بود به یک بیمارستان محلی که در آن او پس از عمل جراحی است.

رستوران شد و در شعله های آتش برای بیش از 45 دقیقه قبل از خدمه آتش وارد به خاموش کردن شعله های حفاظت شده توسط یک خط از افسران پلیس, ویدئو در تلویزیون محلی نشان داد.

در زمان آتش سوزی که در ساختمان شده بود به کاهش سوخته قلوه سنگ.

دیگر تظاهرکنندگان راهپیمایی بر روی ایالتی-75 توقف ترافیک پلیس با استفاده از یک خط از تیم ملی اتومبیل را نگه دارید آنها را به عقب.

حادثه تدارک تظاهرات در برابر پلیس و استفاده بیش از حد زور علیه مردم از رنگ.

کمتر از 24 ساعت پس از حادثه در آتلانتا رئیس پلیس استعفا داد.

افسر گرت Rolfe بود که اخراج از آتلانتا نیروی پلیس پس از تیراندازی مرگبار از Rayshard بروکس (AP)

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف اعلام کرد در یک کنفرانس خبری در روز شنبه که او تا به حال قبول استعفای رئیس پلیس اریکا سپر.

“من باور نمی کنم که این یک توجیه استفاده از نیروی مرگبار و خواستار پایان دادن فوری به افسر” Ms پایین گفت.

گرت Rolfe, افسر که گفته شات Mr Brooks نیز برکنار سخنگوی پلیس Carlos Campos گفت: شنبه شب.

دیگر مامور حاضر در حادثه Devin Bronsan شده است قرار داده شده در اداری وظیفه.

بروکس شد پدر یک دختر جوان بود که جشن تولد خود را در روز شنبه وکیل او گفت:.

قتل را برانگیخت و در عین حال تظاهرات در یک کشور که در حال حاضر دیده می شود بزرگ تظاهرات قتل جورج فلوید توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس در ماه گذشته و از اقامت گرجستان Ahmaud Arbery توسط دو مرد سفید در حالی که آهسته دویدن در ماه فوریه است.

و همچنین به عنوان اولین تصویری که نشان می دهد مبارزه بین افسران و Mr Brooks دوم نوار ویدئویی از رستوران را به دوربین نشان می دهد بروکس عطف به عنوان او اجرا می شود و احتمالا هدف این تیزر در ادامه ماموران قبل از یکی از آنها را آتش تفنگ خود و آقای بروکس به زمین می افتد.

Mr Brooks زد به طول حدود شش اتومبیل هنگام او برگشت و به سمت یک افسر و با اشاره به آنچه او در دست خود را در پلیس ویک رینولدز مدیر گرجستان دفتر تحقیقات گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

“که در آن نقطه آتلانتا افسر می رسد و بازیابی سلاح خود را از جلد چرمی قرار دادن ترشحات آن حملات Mr Brooks وجود دارد در پارکینگ و او پایین می رود” آقای رینولدز گفت.

وکلای مدافع خانواده آقای بروکس به خبرنگاران گفت که پلیس آتلانتا تا به حال هیچ حق استفاده از نیروی مرگبار حتی اگر او تا به حال از کار اخراج تیزر غیر کشنده سلاح در جهت خود را.

“شما نمی توانید کسی شلیک کنید مگر اینکه آنها اشاره اسلحه در شما” وکیل کریس استوارت گفت.

Fulton County District Attorney Howard, Paul Jr گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای که دفتر او “در حال حاضر راه اندازی شدید مستقل تحقیق و تفحص از حادثه” در حالی که آن را در انتظار نتايج گرجستان دفتر تحقیقات.

Ms پایین گفت: Ms, سپر, سفید, زن منصوب رئیس پلیس در ماه دسامبر سال 2016 خواهد بود جایگزین معاون رادنی برایانت یک مرد سیاه و سفید که در خدمت به عنوان رئیس موقت.

اضافی گزارش رویترز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات