مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

مقامات گرجستان اعلام کرده اند که Rayshard بروکس مرگ یک قتل پس از آتلانتا پلیس او را دو بار در خارج از یک رستوران در هفته گذشته.

مرگ او پرسیده تظاهرات در برابر سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس در آتلانتا این آخر هفته از چهار هفته از مینیاپولیس پلیس-درگیر قتل یکی دیگر از سیاه جورج فلوید در 25 مه.

کالبد شکافی انجام شده در روز یکشنبه نشان داد که بروکس, 27, درگذشت از دست دادن خون و ارگان صدمات ناشی از دو زخم گلوله یک محقق برای Fulton County دفتر معاینات پزشکی در بیانیه ای گفت. شیوه ای که مرگ او را به قتل, این بیانیه اضافه شده است.

بروکس’ کشنده برخورد با پلیس آمد و پس از یک کارمند از یک وندی رستوران در آتلانتا phoned مقامات می گویند که کسی تا به حال خواب افتاده در ماشین خود را در رستوران درایو-از طریق خط.

برخورد بین پلیس و بروکس بود که دوربین به نظر می رسد دوستانه در ابتدا به عنوان بروکس همکاری با هوشیاری آزمون و صحبت در مورد تولد دختر خود.

“من به تماشای تعامل با بروکس و آن را شکست قلب من” آتلانتا شهردار Keisha لنس کف با سی ان ان گفت. “این بود نه مقابله. این بود که یک مرد است که شما ریشه کن شد ،

تصویری نشان داد که چگونه بروکس با تلاش دو پلیس آتلانتا در صحنه قبل از شکستن رایگان و در حال اجرا در سراسر پارکینگ با آنچه در ظاهر به یک پلیس تیزر.

فیلم دیگری را نشان می دهد بروکس چرخش به سمت افسران که در آن نقطه یکی از آنها را آتش تفنگ خود و انسان می افتد.

آتلانتا رئیس پلیس اریکا سپر استعفا داد بیش از عکسبرداری است. افسر مظنون به قتل بروکس اخراج شد و دیگر افسر درگیر در این حادثه نیز سفید شده و در مرخصی اداری.

معترضان سپس به خیابان ها ریختند و تقاضا اتهامات جنایی آورده شود در برابر دو آتلانتا افسران در حالی که جمعیت مسدود شده بین ایالتی-75 در یک نقطه در شنبه شب قبل از وندی تنظیم شعله ور.

روز یکشنبه پلیس ارائه 10.000 دلار (£8,023) پاداش و عکس های منتشر شده از آنچه به نظر می رسد یک نقاب سفید زن که در پی در ارتباط با این مورد.

پلیس گفت: آنها به دنبال افرادی که مسئول این آتش سوزی از جمله یک زن بود که “در تلاش برای پنهان کردن هویت او است.” بخش ارسال عکس در رسانه های اجتماعی از آنچه نگاه به یک جوان زن سفید پوشیدن یک کلاه و ماسک و یک ویدیو کلیپ فیلم برداری توسط معترضی که به نظر می رسد برای نشان دادن یک زن دلگرم کننده شعله های آتش.

“نگاه سفید در تلاش برای رایت کردن وندی” مرد ضبط ویدئو می گویند. “این نبود ما است.”

شهردار کف روز شنبه گفت که او باور نداشت تیراندازی شد و یک توجیه استفاده از نیروی مرگبار.

وکلای بروکس’ خانواده گفت: او پدر یک دختر جوان بود که جشن تولد خود را در روز شنبه. آنها گفت: ماموران به حال حق ندارد به استفاده از نیروی مرگبار حتی اگر او تا به حال از کار اخراج تیزر غیر کشنده سلاح در جهت خود را.

دادستان تصمیم خواهد گرفت که توسط midweek اینکه به اتهامات Fulton County, دادستان منطقه پل هوارد گفت: در روز یکشنبه.

“[قربانی] به نظر نمی رسد در حال حاضر به هر نوع تهدید را به هر کسی و بنابراین این واقعیت است که آن را تشدید به مرگ او فقط به نظر می رسد غیر منطقی” آقای هوارد سی ان ان گفت.

اضافی گزارش رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات