مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

سفید افسر پلیس که به ضرب گلوله Rayshard بروکس می تواند به اتهام قتل توسط چهار شنبه با توجه به Fulton County district attorney.

پل هوارد سی ان ان گفت که دفتر او تصمیم خواهد گرفت وسط هفته که آیا آن خواهد شد پر کردن اتهامات عنوان شده علیه گرت Rolfe, افسر که به کشته شدن آقای بروکس در روز شنبه.

“[بروکس] به نظر نمی رسد در حال حاضر به هر نوع تهدید را به هر کسی و بنابراین این واقعیت است که آن را تشدید به مرگ او فقط به نظر می رسد غیر منطقی” آقای هوارد گفت.

“در صورتی که گلوله شلیک شد و برای برخی از دلیل دیگر از صرفه جویی که افسر زندگی و یا جلوگیری از آسیب به او و یا دیگران پس از آن که تیراندازی توجیه نیست تحت قانون” او اضافه شده است.

دا در دفتر می تواند تصمیم به اتهام آقای Rolfe با قتل و یا جنایت قتل است.

آقای Rolfe شد بلافاصله از کار اخراج شدند پس از این حادثه و دوم افسر حاضر در صحنه Devin برازنان شده است قرار داده شده در وظایف اداری و در حالی که تحقیق و تفحص انجام شده است.

آتلانتا رئیس پلیس اریکا سپر استعفا داد, داشتن چراغ, نیروی از سال 2016. او در حال جایگزین معاون رادنی برایانت. Ms سپر گزارش شده که اقامت در این شهر استخدام در یک نقش هنوز به تعیین خواهد شد.

شهردار Keisha لنس پایین گفت: او اعتقاد نداشت Mr Brooks’ مرگ یک توجیه استفاده از نیروی مرگبار.

“در حالی که ممکن است بحث که آیا این استفاده مناسب از نیروی مرگبار, من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که وجود دارد این است که تمایز بین آنچه شما می توانید انجام دهید و آنچه که شما باید انجام,” او گفت:.

این حادثه زمانی آغاز شد که به گفته مقامات Mr Brooks خوابش در ماشین خود را در درایو از طریق خط یک وندی رستوران فست فود در شب جمعه.

پلیس گفت که آنها اقدام به بازداشت او و پس از او شکست خورده متانت آزمون.

یک ویدیو از یک قسمت از این حادثه نشان می دهد که مبارزه بر روی زمین بین دو افسر و آقای بروکس که در طی آن او موفق به شکستن و دور با یکی از افسر اسلحه تیزر.

او پس از آن دیده می شود در حال اجرا به دور از صحنه كودكان ونوجوانان توسط افسران. سه اثر شلیک گلوله هستند و پس از آن شنیده می شود.

Mr Brooks گرفته شده بود به یک بیمارستان محلی که در آن او پس از عمل جراحی است.

پدر سه دختران در سن یک و دو و هشت و ناپدری به a 13-year-old boy, Mr Brooks صرف زمان خود را با قدیمی ترین دختر پیش از تولد برنامه ریزی شده برای روز شنبه.

مرگ می آید به عنوان ادامه اعتراضات در سراسر کشور و در سراسر جهان مورد خشونت پلیس نسبت به آمریکایی های آفریقایی تبار جامعه در پی قتل جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسر پلیس, Derek چوین.

پس از خبر Mr Brooks’ مرگ شکست یک اعتراض در سایت تشدید و وندی رستوران به آتش کشیده شد. آن سوخته برای بیش از 45 دقیقه قبل از خدمه آتش می تواند در خاموش کردن آتش سوزی. مقامات در حال ارائه یک 10.000 دلار پاداش برای اطلاعاتی که منجر به افرادی که شروع به آتش.

در جای دیگر تظاهرات و راهپیمایی بر روی ایالتی-75, توقف ترافیک تا زمانی که پاک شد توسط پلیس. سه ده نفر بازداشت شدند شنبه شب.

حقوق مدنی گروه های تروریستی برای deescalation پلیس در واکنش به این تظاهرات که شامل گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات