مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

سابق آتلانتا افسر پلیس که به کشته شدن Rayshard بروکس متهم شده است با 11 جرائم از جمله قتل جنایت پس از مرگ از 27 سال در یک وندی رستوران پارک ماشین.

گرت Rolfe که اخراج دو عکس به Mr Brooks است در 12 ژوئن می تواند در صورت زندگی در زندان یا مجازات اعدام اگر محکوم

آقای Rolfe اخراج شد و رئیس پلیس اریکا سپر استعفا داد و تنها چند ساعت پس از تیراندازی. دیگر افسر Devin برازنان قرار داده شد در اداری وظیفه. او همچنین چهره یک مسئول تشدید حمله. حکم بازداشت شده اند برای هر دو مردان است.

Fulton County, دادستان منطقه پل هوارد همچنین اعلام کرد که آقای Rolfe اتهامات عنوان شده علیه از تشدید حمله برای عکسبرداری در Mr Brooks و شلیک در جهت در وسایل نقلیه دیگر در صحنه است. آقای هوارد گفت: فیلم را نشان می دهد آقای Rolfe لگد زدن Mr Brooks پس از او به ضرب گلوله کشته شده است.

آقای Rolfe نیز متهم شده است با چندین بخش تخلفات از جمله تیراندازی یک تیزر در Mr Brooks در حالی که او فرار و عدم ارائه به موقع کمک های پزشکی.

پس از اعلام اتهام در چهارشنبه Tomika میلر همسر آقای بروکس گفت: “همه من می توانید انجام دهید این است که فقط در مورد فکر می کنم:” اگر شوهر من هنوز اینجا؟”

Mr Brooks کشته شد در 12 ژوئن پس از افسران نامیده می شدند به صحنه مورد یک مرد خوابیدن در ماشین خود را. Mr Brooks, که سیاه و سفید است, تا به حال شکست خورده متانت آزمون به گفته پلیس و تصویری را نشان می دهد او درخواست دو افسر پلیس که آیا او می تواند اجازه رفتن به خانه. پس از صحبت با افسران برای بیش از 40 دقیقه آقای Rolfe اقدام به جای او در دستبند. Mr Brooks سپس با کشتی به دور یک تیزر از کار اخراج و پشت او را به عنوان او شروع به اجرا از پارکینگ.

شاهد تصویری را نشان می دهد آقای Rolfe شلیک سلاح های خود و هدف قرار دادن Mr Brooks در پشت از جمله یک شات است که ضربه قلب خود آقای هوارد گفت.

محققان بررسی فیلم از دو بدن دوربین داشبورد-نصب دوربین های پلیس و شاهد تلفن همراه ،

هر چند او “کمی اختلال” در صحنه Mr Brooks بود “تقریبا خوشگذران” در حالی که همکاری با افسران برای 41 دقیقه و 17 ثانیه, آقای هوارد گفت.

Mr Brooks بود “هرگز اطلاع داد که او تحت بازداشت برای رانندگی تحت تاثیر” و “هرگز ارائه شده خود را به عنوان یک تهدید” او گفت:.

او بر روی زمین برای 2 دقیقه و 12 ثانیه پس از او به ضرب گلوله کشته شد و “افسر Rolfe در واقع لگد Mr Brooks در حالی که او گذاشته و بر روی زمین در حالی که او وجود دارد مبارزه برای زندگی خود را” آقای هوارد گفت.

پس از او Mr Brooks آقای Rolfe گفت: “من او را کردم.”

دیگر افسر در صحنه Devin برازنان, “ایستاده در Mr Brooks شانه” در حالی که آقای بروکس بود در زمین با توجه به منطقه وکیل. او متهم شده است با تشدید حمله و چندین اداره پلیس نقض.

“بر اساس این افسران انجام شده خود را … که از رفتار ماموران بلافاصله پس از تیراندازی را منعکس نمی هر گونه ترس یا خطر Mr Brooks” آقای هوارد گفت. “اقدامات خود را واقعا منعکس انواع دیگر احساسات.”

آقای برازنان اعتراف کرده ایستاده Mr Brooks شانه و خدمت خواهد کرد به عنوان یک دولت شاهد آقای هوارد گفت. این اولین باری خواهد بود که در بخش تاریخ است که یک افسر را انجام داده اند.

اما یک بیانیه از آقای برازنان وکیل به مجله آتلانتا قانون اساسی اختلافات دادستان منطقه گفت: مشتری خود را حفظ بی گناهی خود را.

گرجستان دفتر تحقیقات که انجام تحقیقات خود را, همچنین گفت: آن آگاه بود از دادستان منطقه کنفرانس مطبوعاتی و نه آن مشورت اتهام نازل شده در روز چهارشنبه.

“اگر چه ما پیشرفت های قابل توجهی در مورد ما تکمیل نشده کار ما” آژانس در بیانیه ای گفت. “هدف ما در هر افسر درگیر تیراندازی مورد ما در حال درخواست برای بررسی, برای تکمیل کامل و دقیق و بی طرفانه بررسی قبل از ارسال پرونده مربوطه به دفتر دادستان منطقه.”

این مورد در میان 40 تعقیب از دفتر دادستان منطقه بیش از پلیس سوء آقای هوارد گفت.

Mr Brooks کشتن احیا, Black Lives Matter تظاهرات علیه خشونت پلیس که میلیون ها نفر از تظاهر کنندگان به خیابان آمده اند در پی پلیس به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

آقای Rolfe قبلا چهار شکایت با توجه به بخش سوابق و درگیر در استفاده از نیروی حوادث در سال 2015 و 2016. او عضو نیروی در سال 2014.

او همچنین درگیر شد در پنج تصادفات است.

بیانیه ای از آقای Rolfe وکیل گفت که استفاده از زور بود “توجیه” و این که “هیچ دلیل قانع کننده برای آوردن هر گونه اتهام علیه” مردان قبل از گرجستان دفتر تحقیقات “تا تکمیل تحقیقات خود را و انتشار یافته های آن”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات