آتلانتا رئیس پلیس استعفا داد کمتر از 24 ساعت پس از یک مرد سیاه پوست به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن توسط ماموران طی یک اقدام به دستگیری در شهرستان در یک زمان در حال حاضر افزایش تنش در سراسر کشور بیش از استفاده از زور علیه مردم رنگ توسط اجرای قانون است.

مقامات گفتند Rayshard بروکس, 27 افتاده بود از خواب در ماشین خود را در درایو از طریق خط یک وندی رستوران فست فود در شب جمعه. پلیس گفت که آنها اقدام به بازداشت آقای بروکس پس از شکست او یک آزمون هوشیاری.

یک ویدیو از یک قسمت از این حادثه نشان می دهد که مبارزه بر روی زمین بین دو افسر و آقای بروکس که در طی آن او موفق به شکستن و دور با یکی از افسر اسلحه تیزر. او پس از آن دیده می شود در حال اجرا به دور از صحنه كودكان ونوجوانان توسط ماموران زمانی که سه اثر شلیک گلوله شنیده می شود.

پلیس گفت که آقای بروکس گرفته شده بود به یک بیمارستان محلی که در آن او پس از عمل جراحی است.

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف اعلام کرد در یک کنفرانس خبری در روز شنبه که او تا به حال قبول استعفای رئیس پلیس اریکا سپر.

“من باور نمی کنم که این یک توجیه استفاده از نیروی مرگبار و خواستار پایان دادن فوری به افسر” پایین گفت.

قتل را برانگیخته و در عین حال تظاهرات در یک کشور که در حال حاضر دیده می شود بزرگ تظاهرات پلیس به قتل جورج فلوید توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس در ماه گذشته و این تیراندازی به مرگ از اقامت گرجستان Ahmaud Arbery توسط دو مرد سفید در حالی که آهسته دویدن در ماه فوریه است.

جمعیت تظاهرکنندگان جمع شده بودند در اوایل روز شنبه در خارج از آتلانتا رستوران که در آن بروکس به ضرب گلوله کشته شد.

“مردم ناراحت هستند” گفت: جرالد Griggs, یک وکیل و یک معاون رئیس جمهور از آتلانتا NAACP فصل او به عنوان راهپیمایی با معترضان. “آنها می خواهند بدانند که چرا برادر عزیز Rayshard بروکس ضرب گلوله کشته شد زمانی که او صرفا به خواب رفتن در سمت مسافر و نه انجام هر کاری است.”

حتی اگر بروکس با تلاش ماموران آقای Griggs گفت: “آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد nonlethal زور او را به پایین.”

استیسی آبرامز, گرجستان دموکرات که به دست آورده شهرت ملی رسید در حال اجرا برای فرماندار در سال 2018 توییتی شنبه از تیراندازی که “خواب در یک درایو از طریق نباید در پایان مرگ است.”

“قتل Rayshard بروکس در آتلانتا شب گذشته خواسته های ما به شدت محدود کردن استفاده از نیروی مرگبار” آبرامز’ جیر گفت. “بله تحقیقات باید به نام برای — اما تا بیش از حد باید پاسخگویی.”

آتلانتا معاون رئیس پلیس تیموتی زیرچشمی نگاه کردن به خبرنگاران گفت: در صحنه شب جمعه که پلیس سعی کرده بود به استفاده از یک تیزر به زانو در آوردن Mr Brooks اما “آن را بی اثر برای مظنون” “آن را متوقف نمی پرخاشگری از مبارزه. و خیلی مشکوک بود قادر به گرفتن افسر تیزر از او.”

Fulton County, دادستان منطقه پل هوارد گفت: او در حال حاضر بدست درگیر بدون انتظار برای گرجستان دفتر تحقیقات به پایان تحقیقات خود را.

“من در حال حاضر راه اندازی شدید مستقل تحقیق و تفحص از حادثه” هوارد گفت: در بیانیه ای گفت: اعضای کارکنان خود را “بودند در صحنه در مدت کوتاهی پس از تیراندازی و ما شده اند در تحقیقی جلسات تا کنون پس از شناسایی همه حقایق و شرایط اطراف این حادثه است.”

یک بیانیه از گرجستان دفتر تحقیقات گفته است که انجام تحقیقات به تیراندازی و تشویق هر شاهد به جلو آمده.

آن گفت که تا به حال بررسی ویدئوها از حادثه است که “نشان می دهد که در طول یک مبارزه فیزیکی با ماموران بروکس به دست آمده یکی از افسر اسلحه تیزر و شروع به فرار از صحنه. افسران دنبال بروکس در پا و در جریان تعقیب بروکس تبدیل شده و با اشاره تیزر در این افسر. افسر شلیک سلاح خود را قابل توجه بروکس.”

— با آژانس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات