رتبه سازمان ملل در لبنان بیش از $1.2 میلیارد دلار وام به طور پیش فرض

بیروت — اعتبار آژانس رتبه بندی مودی هشدار داد و گفت لبنان را به طور پیش فرض در پرداخت آن بدهی به احتمال زیاد منجر به ضرر و زیان قابل توجهی برای طلبکاران خصوصی و همچنین پیامدهای جدی برای بخش بانکی کشور.

لبنان نخست وزیر در روز شنبه گفت که دولت را به حالت تعلیق در پرداخت $1.2 میلیارد دلار در وام های که بالغ دوشنبه. حسن دیاب گفت: لبنان ذخایر ارز خارجی “رسیده اند یک مرحله بحرانی” رهبری دولت را به حالت تعلیق بدهی خود را پرداخت و پس از آن را می توانید در ادامه ارائه کالاهای اساسی به مردم لبنان.

لبنان را فرا گرفته شده است در یک بحران مالی و اقتصادی است که بدتر از اکتبر زمانی که کشور را در سراسر کشور تظاهرات بیش از فساد گسترده و دهه سوء مدیریت حاکم سیاسی. تظاهرات خیابانی شده اند حداقل از شیوع کروناویروس جدید.

به طور پیش فرض مشخص شده یک فصل جدید در لبنان را از بحران اقتصادی است و می تواند پیامدهای شدید در کوچک کشور مدیترانه ای خطر اقدام قانونی توسط وام دهندگان است که می تواند بیشتر تشدید و فشار لبنان اقتصاد به سمت فروپاشی مالی.

Diab گفت: بدهی به $90 میلیارد یا 170 ٪ از تولید ناخالص داخلی آن را یکی از بالاترین در جهان است. او اضافه کرد که مجموع بدهی و بهره لبنان مجبور به پرداخت در سال 2020 است در $4.6 میلیارد دلار است.

مودی که کاهش لبنان رتبه ماه گذشته به Ca از Caa2 گفت: این تصمیم به تاخیر پرداخت مارس 9 بین المللی, اوراق قرضه بلوغ “بازتاب کشور مالی و فشارهای اقتصادی و حرکت به احتمال زیاد منجر به ضرر و زیان قابل توجهی برای طلبکاران خصوصی.”

“یک به طور پیش فرض مستقل می تواند تاثیر بسیار منفی بر بانکها سلامت مالی و بیشتر تضعیف اقتصاد و پایداری peg” گفت: الیسا Parisi-کاپون یک مودی معاون رئیس جمهور و نویسنده این گزارش.

او با اشاره به ارز محلی است که تا به حال شده ثابت به دلار از سال 1997 اما در ماه های اخیر از دست داد تا به 60 درصد از ارزش خود را در بازار موازی.

بانک های محلی که اصلی وام دهنده به دولت لبنان را تحمیل فلج کنترل سرمایه در برداشت نقدی و انتقال از نوامبر.

این بیانیه توسط مودی یک روز پس از Fitch در رتبه کاهش داد و لبنان را در دراز مدت خارجی-ارز صادر کننده به طور پیش فرض امتیاز به C از CC.

Fitch گفت که $1.2 میلیارد Eurobond پرداخت بلوغ در روز دوشنبه یک مهلت برای پرداخت اصل از هفت روز است. عدم پرداخت در مهلت قرار داده خواهد شد حاکمیت را محدود به طور پیش فرض و یا RD و خاص اوراق قرضه به طور پیش فرض و یا D.

لبنان اقتصاد شده است با چکش بیش از گذشته سال جنگ در کشور همسایه سوریه جریان بیش از یک میلیون پناهجوی سوری و یک قطره در وجوه ارسالی از خارج لبنان.

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع بدون اجازه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im