نرخ 30 سال وام مسکن ثابت ضربه تمام وقت پایین

فردی مک فدرال اجاره سرمایه گذار وام مسکن, مصالح, نرخ از 125 دهندگان در سراسر کشور به آمده تا با ملی به طور متوسط نرخ وام مسکن. آن را با استفاده از نرخ بهره برای وام گیرندگان با اعتبار بی عیب و نقص نمرات. این نرخ در دسترس هستند به هر وام گیرنده.

15 سال ثابت نرخ متوسط کاهش یافت و به 2.62 درصد با میانگین 0.7 نقطه. آن 2.7 درصد در هفته پیش و 3.46 درصد از یک سال پیش. پنج سال تنظیم نرخ متوسط تضعیف به 3.13 درصد با میانگین 0.4 نقطه. آن 3.17 درصد از یک هفته پیش و 3.6 درصد از یک سال پیش.

“پایین بودن نرخ محیط زیست یک نتیجه از سرمایه گذاران در ادامه به ترجیح می دهند ایمنی اوراق قرضه و [فدرال] خرید گفت:” دانیل هیل اقتصاددان ارشد در Realtor.com. “نرخ پایین انرژی خریداران خانه با یک افزایش در قیمت و آوردن آنها به بازار مسکن با وجود چرخش اقتصادی عدم قطعیت است.”

به عنوان داده های منتشر شده در این هفته نشان داد بازار مسکن شروع به دوباره بجای اول برگشتن بدون شک رو به پایین نرخ وام مسکن. جدید-خانه فروش پیش بینی شده به مخزن در مارس اما به جای نقل مکان کرد و کمی بالاتر است. با توجه به اداره آمار ایالات متحده, new-فروش خانه شدند تا 1 درصد در ماه گذشته.

“Coronavirus همه گیر است و ایجاد هر تعداد از شگفتی های تند و زننده بیش از چند ماه گذشته اما غیر منتظره قدرت در مارس جدید-فروش خانه ممکن است اولین سورپرایز شیرین و لذت بخش و در عین حال — و روشن ترین شاخص تا آنجا که مسکن بنابراین بر خلاف گذشته زمان در اطراف خواهد بود یک منبع قدرت نسبی در طول این رکود” گفت: Matthew Speakman یک Zillow اقتصاددان. “جدید-فروش خانه اغلب بیشتر زمان اندازه گیری از فعالیت های موجود-صفحه اصلی فروش و روشن به نظر می رسد که بعد از اولیه wobbliness بازار قطعا تثبیت شده است.”

اگر چه خریداران امیدوار شده اند ممکن است همه گیر می شود قیمت خانه به سقوط که نکرده اند و این مورد تا کنون. صفحه اصلی صعود ارزش 4.4 درصد در سراسر کشور در ماه مارس با توجه به S&P در مورد Shiller شاخص در هفته جاری منتشر شد.

“نسبت به گسترده تر اقتصاد, بازار مسکن — به خصوص قیمت خانه — بدست دور بیشتر یا کمتر scot رایگان تا کنون” Speakman گفت. “قوی خریدار تقاضا می زنیم به این بحران برگزار کرده است نسبتا ثابت در ماه های پس از شیوع بیماری به عنوان پایین ترین رکورد در نرخ وام مسکن و سطوح موجودی را حفظ رقابت در بازار قرار می گیرد و فشار رو به بالا در قیمت خانه. هنوز خیلی نامشخص باقی مانده است — از جمله دراز مدت مسیر برای صفحه اصلی قیمت — اما در حال حاضر رقابت برای خانه های در حال برگزاری و قوی نگه داشتن قیمت شناور است.”

“این خواهد بود که یک هفته دیگر از تغییرات کمی به نرخ” گوردون گفت میلر صاحب میلر گروه وام در کاری N. C. “من نمی بینم هر دلیل نرخ بالاتر و هیچ چیز قانع کننده برای نرخ پایین تر و در عین حال هر دو.”

در ضمن با خریداران خانه بازگشت وام مسکن برنامه های این هفته است. با توجه به آخرین داده ها از وام مسکن بانکداران انجمن بازار شاخص مرکب — اندازه گیری وام مجموع حجم برنامه — افزایش 2.7 درصد از یک هفته قبل به طور عمده به دلیل تعداد بیشتری از خرید برنامه های کاربردی. خرید شاخص رشد کرد و برای ششمین هفته متوالی افزایش 9 درصد و تا 54 درصد از اوایل ماه آوریل. مهمترین خرید شاخص به دست آورد 9 درصد سال بیش از سال اول افزایش سالانه پس از همه گیر رسید.

این تشکیلات جدید بکار تجاری شاخص 0.2 درصد بود اما 176 درصد بالاتر از آن را همان زمان در سال گذشته است. این تشکیلات جدید بکار تجاری به اشتراک گذاری از وام مسکن فعالیت اختصاص 62.6 درصد از برنامه های کاربردی.

“بازار وام مسکن فعال بوده است در هفته های اخیر با وام دهندگان گزارش قوی تر قرض تقاضا در بسیاری از کشورهای هستند که به تدریج بازگشایی” گفت: باب Broeksmit MBA رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت. “تشکیلات جدید بکار تجاری فعالیت کاهش در هفته گذشته اما همچنان به طور قابل توجهی بالاتر از سال گذشته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net