نرخ مسطح هستند که فدرال رزرو مداخله آرام بازار وام مسکن


30 سال ثابت نرخ متوسط کاهش یافته و در نزدیکی آن پایین تمام وقت در حال سقوط به 3.31 درصد این هفته است. (هانا Agosta برای واشنگتن پست)

فدرال رزرو آرامش بازار وام مسکن, حداقل به طور موقت. پس از دو هفته نوسان فدرال رزرو خرید اوراق بهادار با پشتوانه وام تا به حال یک اثر آرام بخش بر نرخ دو هفته گذشته.

با توجه به آخرین آمار منتشر شده در پنج شنبه توسط فردی مک 30 سال ثابت-میانگین رای تضعیف نزدیکی آن پایین تمام وقت فرو بردن به 3.31 درصد با میانگین 0.7 نقطه. (امتیاز هزینه های پرداخت شده به قرض دهنده برابر با 1 درصد از مبلغ وام و در علاوه بر این به نرخ بهره است.) آن 3.33 درصد در هفته پیش و 4.17 درصد از یک سال پیش. 30 سال ثابت متوسط غرق به پایین ترین رکورد از 3.29 درصد در اوایل ماه مارس.

فردی مک فدرال اجاره سرمایه گذار وام مسکن, مصالح, نرخ از 125 دهندگان در سراسر کشور به آمده تا با ملی به طور متوسط نرخ وام مسکن. آن را با استفاده از نرخ بهره برای وام گیرندگان با اعتبار بی عیب و نقص نمرات. این نرخ های اعلام شده در دسترس هستند به هر وام گیرنده.

15 سال ثابت نرخ متوسط علامت به 2.8 درصد با میانگین 0.7 نقطه. آن 2.77 درصد در هفته پیش و 3.62 درصد از یک سال پیش. پنج سال با نرخ قابل تنظیم به طور متوسط کاهش یافت و به 3.34 درصد با متوسط 0.3 نقطه. آن 3.4 درصد در هفته پیش و 3.78 درصد از یک سال پیش.

“این نوسانات آرام اند در هفته های اخیر پس از یک دوره از نوسانات شدید گفت:” متی Speakman یک Zillow اقتصاددان. “این نشان می دهد تاریخی مداخله توسط فدرال رزرو با موفقیت کاسته برخی از گونه های است که تا به حال دامنگیر این بازار فقط چند هفته پیش هر چند چالش ها باقی می ماند.”

ماه گذشته فدرال رزرو دوباره آن عظیم خرید اوراق قرضه برنامه. فدرال رزرو شده است خرید وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار — یا MBSs به عنوان آنها اغلب شناخته شده — که در بسته نرم افزاری از وام مسکن به فروش می رسد در بازار ثانویه است. هنگامی که یک وام گیرنده را بیرون می کشد یک وام مانند 30 سال ثابت نرخ وام مسکن وام دهنده اغلب بسته های نرم افزاری است که وام با وام های دیگر به یک مادربورد و سپس فروش آن به سرمایه گذاران است.

نرخ وام مسکن معمولا بر اساس MBS قیمت. بانک فدرال نامحدود MBS خرید هل قیمت بالا و نرخ پایین.

اما طبیعی پویایی بازار رفته اند پنجره ها در طول شیوع کروناویروس. چه چیزی باعث می شود نرخ وام مسکن به حرکت است و کمتر به عوامل معمول بلند مدت اوراق قرضه از نگرانی های سرمایه گذاران و وام گیرندگان’ ناتوانی در پرداخت وام مسکن خود را.

“در شرایط عادی به حجم بالایی از پول در حال حاضر پارک شده در بازار اوراق قرضه که به احتمال زیاد منجر به کاهش در نرخ بهره به حداقل 2 درصد گفت:” جورج Ratiu ارشد اقتصاد در Realtor.com. “اما در عوض میزان باقی مانده تقریبا مطابق این هفته است. یکی از بزرگترین رانندگان کمک برای رای دادن به چسبندگي شده و سفت از استانداردهای اختصاصی توسط بانک ها و وام دهندگان در پاسخ به تاریخی تعداد بیمه بیکاری ادعا می کند. همانطور که ما حرکت رو به جلو در این چیزی جز عادی زمان می توان انتظار داشت که سرمایه گذاران به ادامه ریسک گریزی و رفتار به عنوان آنها سعی کنید به حرکت نوسانات بازار.”

Bankrate.com که قرار می دهد از یک هفته نرخ وام مسکن روند شاخص داشت نیمی از کارشناسان آن را بررسی پیش بینی نرخ باقی خواهد ماند و در مورد مشابه در هفته های آینده.

“همان داستان, مختلف, هفته, اما هیچ دلیل واقعی برای دیدن هر گونه افت قابل ملاحظه در نرخ در حالی که وام دهندگان کار در اطراف ادامه تغییرات در محصول و واجد شرایط بودن” گوردون گفت میلر رئیس جمهور میلر وام در کاری N. C. “وام ادم تنومند و بدقواره هستند و تقریبا در دسترس نیست در حال حاضر و آن را سخت تر به قرض دادن به وام خود اشتغالی به عنوان ما در حال حاضر به ایجاد که coronavirus تا به حال هیچ تاثیری بر کسب و کار خود را.”

در ضمن سوخت refinances وام مسکن, برنامه های کاربردی برداشت در هفته گذشته. با توجه به آخرین داده ها از وام مسکن بانکداران انجمن بازار شاخص مرکب — اندازه گیری وام مجموع حجم برنامه — افزایش 7.3 درصد از هفته قبل است. این تشکیلات جدید بکار تجاری شاخص شروع به پریدن کرد 10 درصد بود و 192 درصد بالاتر از آن را همان زمان در سال گذشته است. این تشکیلات جدید بکار تجاری به اشتراک گذاری از وام مسکن فعالیت اختصاص 76.2 درصد از برنامه های کاربردی.

خرید شاخص در ادامه به اسلاید سقوط 2 درصد است. آن است که 35 درصد پایین تر از آن بود که یک سال پیش. خرید شاخص که در آغاز ماه مارس در 280.7 کاهش یافته به 182.6 35 درصد کاهش طی پنج هفته.

“در طول این زمان به چالش کشیدن برای اقتصاد ایالات متحده رکورد نرخ پایین همچنان به نفع بسیاری از مالکان قادر به تشکیلات جدید بکار تجاری و صرفه جویی در پول خود را ماهانه پرداخت وام مسکن” گفت: باب Broeksmit MBA رئیس جمهور و رئیس اجرایی است. “با توجه به افزایش بیکاری و اقامت در خانه سفارشات با هدف مهار گسترش [coronavirus] بهار خرید و فروش خانه در فصل نشان داد بیشتر ضعف است.”

بیشتر املاک و مستغلات:

وام مسکن کمک در دسترس است برای مالکان در طول covid-19 بحران

آنچه که قبل از refinancing وام مسکن خود را

چه مدت می تواند به شما تضمین نرخ بهره?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات