نادر سفید خرس خاکستری خال خال در کانادا

نادر سفید خرس قهوه ای خال دار شده است در کانادا و کوههای راکی.

یک خانواده برای یک درایو بر روی یک کنترل از راه دور بزرگراه در پارک ملی بنف در سراسر این جوان خرس سفید جستجو برای مواد غذایی در برف با یک خرس قهوه ای در کنار جاده ها است.

کارا نلسون که شات تصویری از نادر رویت ماه گذشته گفت: CBC: “ما در حال صحبت کردن خرس قطبی سفید است. برای ما این بود که یک بار در طول عمر فرصت است. که احتمالا تنها دلیل ما تصمیم گرفت برای آرام کردن و کمی از تصویری از آن به طور معمول ما می تواند در سراسر آمده خرس به طور منظم.

خرس کت سفید رنگ است که به ژنتیک است. کریس Hundertmark استادیار حیات وحش و محیط زیست در دانشگاه آلاسکا فیربنکس پیشنهاد کرد که سفید رنگ در خرس را می توان به غیر معمول ژن مغلوب.

یک ژن مغلوب خواهد نیاز به حضور در هر دو پدر و مادر برای توله به یک کت سفید.


سفید توله متعلق به خرس خاکستری گونه و متفاوت از Kermode خرس یا “روح خرس” که هم خز سفید ناشی از نادر ژن مغلوب و یک زیرگونه از آمریکای شمالی بود.

ست گیلاس, حیات وحش بوم با پارک های کانادا گفت: نگهبان که وجود دارد نگرانی نادر رویت ممکن است بیشتر مردم به این پارک به دنبال خرس.

او گفت: “اما به عنوان برف ذوب می شود ما امیدوار خرس انجام آنچه آنها به طور معمول انجام دهید: حرکت به ارتفاعات بالاتر به دور از مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>