نادر صدای ایران حماسه شیوع بگویید از سکندری دولت deluged بیمارستان

استانبول — ایران زده شده است یکی از شدید ترین coronavirus شیوع در جهان است, اما صدای ایرانیان متاثر از این بیماری همه گیر مانده اند تا حد زیادی بی سابقه در خارج از مرزهای این کشور. مقیاس درد و رنج خود را پنهان شده است توسط اغلب خوش بین داستان در مورد بازماندگان در ایران در رسانه های رسمی و توسط یک مرموز دولت بسیاری از گمان است underplaying تلفات.

کمک ایران بیمارستان سوابق به دست آمده توسط واشنگتن پست با این حال خبرنگاران قادر به تماس با covid-19 بازماندگان و خانواده های قربانیان است. آنها بازگو قصه شجاع پزشکی کارگران overtaxed بیمارستان ها و دولت بود که بیش از حد آهسته به منظور بالا بردن زنگ.

“آگاهی-ساختمان راه دیر گفت: یک جوان دانشجوی معماری که در بیمارستان بستری شد. “بسیاری از مردم در حال حاضر آلوده.”

نزدیک به 70,000 ایرانیان باید آزمایش مثبت برای این ویروس و بیش از 4000 نفر کشته شده اند, از جمله برخی از مهمترین مقامات با توجه به دولت و وزارت بهداشت. انسان تلفات رفته تا حد زیادی unremarked بر در کشورهای غربی جذب شده توسط موج مرگ و میر در مکان هایی مانند ایتالیا و اسپانیا و ایالات متحده است.

پرونده پزشکی از 56 بیمارستان ها در تهران شامل اطلاعات دقیق در مورد هزاران نفر از coronavirus مربوط به موارد بین اواخر فوریه زمانی که ایران در گزارش اول خود را با عفونت و اواسط ماه مارس. بیمارستان — که نشان دهنده حدود یک چهارم از حدود 200 امکانات پزشکی در این شهرستان اعتراف ویروس موارد مربوط به آزمایش حداقل 5,500 بیماران در آن دوره است. فقط کمتر از نیمی از آزمایش مثبت در حالی که بسیاری از آزمون ها به نظر می رسد در حال بررسی است.

فراتر از اعداد سوابق ارائه یک نگاه اجمالی از یک ملت وضعیتی وخیم از آن آخرین وحشتناک محاکمه و توقیف با اضطراب و سردرگمی است. برخی از افرادی که مورد مصاحبه قرار گرفتند حتی آگاه باشید که این پرونده ها نشان داد که بستگان خود را تا به حال تست مثبت برای کوروناویروس.

در مصاحبه با یک کشاورز گفت: او در زمان پدر بیمار خود به تهران در بیمارستان بود و وحشت در هرج و مرج آنها را در داخل.

آلوده دانشجویی در ایران گفت که او می ترسید او گذشته بود coronavirus به همراه او در حال حاضر بیمار است ،

یک زن بیوه به یاد می آورد که چگونه ایران را شکست اقتصاد در حال حاضر سمت چپ شوهرش نا امید کننده و دیگر علاقه مند در مراقبت از خود قبل از این ویروس در زمان زندگی خود را.

در بیمارستان او گفت: “ما شاهد بسیاری از خانواده ها از دست دادن عزیزان است.”

زیر حساب های ویرایش شده برای وضوح و ارائه شد در وضعیت نسبی یا کامل گمنامی به دلیل حساسیت بحث در مورد امور عمومی در ایران است.

23 ساله و بیکار معلم از تهران گفت: پنج تشخیص پزشکان او با آنفولانزا قبل از او آزمایش مثبت برای coronavirus.

من آلوده در مشهد در اواخر فوریه. ما نمی خواهد که در سفر به شهرهای دیگر اگر ما می دانستیم که این خطر به حدی زیاد بود. وجود دارد به اندازه کافی از آگاهی در آن زمان است. در حال حاضر وجود دارد, اما من فکر می کنم آن را بیش از حد دیر است.

من رفتم به پنج پزشک های مختلف و همه آنها گفت: آن آنفولانزا شد. در نهایت من در بیمارستان بستری شد, در بیمارستان لقمان حکیم شديد علائم تنفسی. سپس به من منتقل شد به بیمارستان مدرس که در آن پزشکی خدمه شگفت انگیز بود. اگر چه آنها بسیار شلوغ آنها نشان داد مقدار زیادی از توجه و مراقبت. پزشکی خدمه در هر دو بیمارستان شد واقعا مراقبت. اما این بود که شلوغ که در آن زمان.

من در ICU به مدت پنج روز با مادرم. او تا به حال درد قفسه سینه است که آنها به او گفت که نشان دهنده ویروس. آن زمان شش روز برای نتایج آزمون به بیرون می آیند. او منفی بود اما مال من مثبت بود. من با زندگی در یک تخت است که 40 متر مربع است. من تا به حال مقدار زیادی از تماس با خانواده و دوستان قبل از بستری شدن در بیمارستان. اما هیچ کس آن را کردم از من.

من در یک صندلی چرخدار برای یک هفته. من نمی توانستم حتی یک قدم.

پس روز من منتشر شد و من در سمت چپ خانه تنها یک بار که برای رفتن به بیمارستان است. به من گفته شد که من حامل ویروس برای 14 روز پس از بهبودی. ما حتی اجازه خواهرم وارد خانه. بیست و چهار روز گذشت اما من هنوز هم کلیه درد و تنگی نفس و خستگی. راه رفتن و روز به روز کارهای من خسته.

من نمی دانم زیادی در مورد زندگی در خارج. من فقط شنیدن از رسانه ها که آنها مصرف آن را به طور جدی در حال حاضر اگر چه من فکر می کنم آن را بیش از حد دیر است.

سفید, پیر قاب عکس بافت جدا شده بر روی زمینه سفید (hudiemm/گتی ایماژ/iStockphoto)

یک زن 50 ساله کشاورز از روستا خارج از ایران خود را گرفت سالمندان پدر به یک بیمارستان در پایتخت پس از او تا به حال مشکل در تنفس. وحشت زده از آنچه که آنها را دیدم در بیمارستان آنها نمی ماند. پسر غافل شد که بیمارستان آزمون نشان داد پدر او را به حال آزمایش مثبت است.

روستای ما حدود یک صد خانواده. پدر من تا به حال علائم تنفسی در فوریه اما او رنج می برد از قلب و ریه اختلالات به هر حال. ما او را به تهران است. آنها می خواستند به hospitalize اما با جو من تو را دیدم من این را اجازه نمی دهد.

پرستاران بودند وحشت. یکی از آنها فریاد می زدند: “کرونا! تاج!” اشاره به پدر من. راه آنها ضد عفونی تخت بود و خشونت و کسی هم توضیح به من چه اتفاقی می افتد. من تصمیم به گرفتن او را به خانه. خدا را شکر او در حال حاضر خوب است.

هیچ کس شما را در ما ایجاد کرد. ما تا به حال مشکلات اخذ مجوز از فرماندار به ما نزدیک جاده. در نهایت امروز ما به پایان رسید مسدود کردن آخرین راه که باز شد.

همه چیز را که اتفاق افتاده در هفته گذشته انجام شده است 40 روز پیش دو ماه پیش. از آن شده است بیش از حد دیر است. شاید به این دلیل بود که از [سالگرد انقلاب] شاید به خاطر انتخابات. [هر دو در ماه فوریه است.] هیچ کس نمی داند که چرا آنها منتظر تا زمانی به این اقدامات.

Coronavirus موارد در تهران

Aylin a 20-year-old, معماری دانشجویی از تهران, گفت پدرش, ساخت و ساز, سرپرست, شد قبل از موعد مقرر به خانه فرستاده شده از بیمارستان به دلیل ازدحام بیش از حد.

پدر من تاج و از بیمارستان مرخص شد. در آغاز نوروز [سال جدید ایرانی در ماه گذشته]. من را دیده اند او را به مدت دو ماه در حال حاضر. او تحت فشار زیادی هم از نظر جسمی و روانی. هنگامی که آنها تصمیم به آزادی او هنوز هم تا به حال علائم. او به نارسایی کلیه به طوری که او نمی تواند در قرنطینه چرا که او نیاز کلیه دیالیز هر چند روز.

او باید آزاد شده اند اما آنها گفتند که نمی باید فضا برای او را ندارد. آن را بسیار سخت برای او.

ما نمی دانیم که چگونه او با آلوده کردم. آن می توانست از من. در اطراف اواسط فوریه شروع کردم به گلو درد و پس از آن بیمار بود برای دو هفته. من رفت و به پزشکان و آنها نمی توانند تشخیص من — سوم دکتر گفت این بود H1N1 [آنفلوانزا]. چرا که او می رود به بیمارستان به طور منظم برای دیالیز او می تواند بدست آن از کسی وجود دارد. من تعداد بازدید نیست او به منظور قرار نیست مادر من که من با زندگی می کنند و کسانی که دارای بیماری های دیگر در خطر است.

برخی از بیمارستان ها تا به حال مشکلات مدیریت — آزاد کردن مردم با رضایت خود را در حالی که آنها هنوز هم نیاز به مراقبت های پزشکی. دیگران مشغول به کار بودند واقعا سخت است و از قلب خود را.

آگاهی-ساختمان راه خیلی دیر شده و بسیاری از مردم در حال حاضر آلوده. حتی در حال حاضر مقاومت در برابر آنها اعلام شده است.

Maedah 50 و گفت: او 51 ساله, شوهر, علیرضا رفت و به بیمارستان زمانی که وی به ایجاد مشکلات تنفسی در اواخر فوریه. او دو روز بعد درگذشت.

او نه تب. او نه هر گونه علائم سرماخوردگی. او تنها بود و کوتاه بکشید. پس ما او را به بیمارستان تب آغاز شده است. خود را از کلیه ها کار متوقف شد و او به دیالیز. شوهر من گذشت به دلیل حمله قلبی, اما او می توانست بهتر دریافت مراقبت های پزشکی اگر آن را برای بار تاج بیماران و هرج و مرج در بیمارستان است.

من فکر نمی کنم این آمار واقعی منتشر شده عمدتا به دلیل آنها نمی خواهند مردم به وحشت. اما من فکر می کنم مردم نیاز به دانستن آمار واقعی است. هنگامی که شوهر من رفت و به بیمارستان لقمان حکیم ما شاهد بسیاری از خانواده ها از دست دادن یک عزیز. کشورهای توسعه یافته در حال درمان بیماران خود را بهتر اگر چه بسیاری از مردم در حال قربانیان این ویروس در همه جا در جهان در حال حاضر.

علیرضا در تهران متولد شد و تا به حال یک مغازه کوچک برای سال. در سال 2016 با رکود اقتصادی در ایران, او ورشکست شده و نمی تواند به عقب بر گردیم روی پای خود را. او بسیار افسرده و نا امید کننده در مورد زندگی در چهار سال گذشته و نه در مورد مراقبت از خود را در همه. او استفاده می شود به عشق داشتن دوستان و بستگان و بسیار سخاوتمندانه اما پس از ورشکستگی او احساس تنهایی. او احساس و نه دوستان و خانواده خود و نه دولت او را پشتیبانی می کند.

ما دارای دو فرزند یک دختر 17 ساله پسر و 18 دختر ساله. پسر من است درونگرا و بیشتر بیمار از دختر من. او تا به حال یک ارتباط خاص با پدر و گریه و سوگواری در همه زمان ها این روزها. او تا به بسیاری از خشم و سرزنش من و عمه اش برای گرفتن پدرش به بیمارستان.

من عاشق شوهرم هستم و هنوز هم شوکه کرد مرگ او. او درست یک روز بود و تنگی نفس و گذشت در 48 ساعت. من هنوز هم انتظار می رود او را به خانه می آیند در هر زمان.

بنت گزارش از واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im