Raidel ‘شوخی’ بریتو برنده Madden کاسه عنوان … با طره راه در QB?

“به نظر من در این بازی شما باید به بازی به افراطی” بریتو توضیح داد: پس از پیروزی خود را. “شما یا باید به یک دسته از کلاه جرم و صرف آن همه بر روی گیرنده های quarterbacks و نه در حال اجرا به عقب و یا شما را مجبور به بازی مقابل راه است و شما باید به هیچ کارفرمایی.”

بریتو سوار با متوسط و نسبتا ارزان منینگ به عنوان اصلی کارفرمایی اما منینگ را گذر مهارت در این بازی مهم نیست چرا که او چیزی جز دست توپ را به Sayers و بیمارستان فرانکو هریس. بریتو جایگزین راه برای منینگ در برخی اجرای نمایشنامه به این دلیل که بازیکنان به نوبه خود از راه های مختلف به دست توپ بعد از دریافت ضربه محکم و ناگهانی حداقل در این بازی است.

“این handoffs هنگامی که شما اجرا با حسابی چپی و یک righty کارفرمایی متفاوت هستند” بریتو گفت. “یک lefty کارفرمایی را به دست کردن توپ با دست راست خود و یک righty کارفرمایی را به دست کردن توپ با دست چپ خود را. که به من انعطاف پذیری بیشتر از چگونه من می خواستم برای اجرای توپ که در آن من می خواستم برای اجرای توپ.”

در زندگی واقعی در حالی که راه همیشه punted با پای چپ خود را, او در واقع می اندازد و با دست راست خود را مانند منینگ. نرم افزار کاسه توپ را تکمیل کرده است هر دو را پاس تلاش برای 38 متری بیش از شش فصل حرفه ای خوب برای 118.7 امتیاز شد و به اشتباه به عنوان یک کارفرمایی توسط ESPN Stephen A. Smith سال گذشته است. اگر EA Sports تصحیح راه را handedness ویژگی در آینده خود را روز به عنوان بریتو تا سلاح مخفی می تواند شماره.

بریتو فهرستی سازی استراتژی کار به کمال است. با وجود این واقعیت است که مخالفان او می دانست که او که قرار بود برای اجرای توپ در هر بازی آنها نمی تواند متوقف Sayers که سوراخ پشت قوی و سریع, خط حمله و سپس مورد استفاده خود را 99 سرعت امتیاز برای شکستن دور. بریتو دفاع رهبری تصویب rushers دوایت Freeney و فرانک کلارک غالب بود. او بسته دانیل “Dcroft” مایکرافت, 17-0 در بازی های قهرمانی برنده اول خود را Madden کاسه کمربند.

بیشتر بخوانید از پرتاب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>