رافائل نادال برنده است خیلی در Roland Garros یک دست را فراهم می کند روشن ترین حافظه

و احساس خواهد بود چیزی ورزش این حق را برای ارسال خود را زنده تسمه نقاله در هر حال حاضر و پس از آن یکی از چیزهایی که ما امروزه از دست رفته: فراری ناباوری در نتیجه خیلی غیر قابل تصور است که آن را می شود تقریبا غیر قابل درک است. چشم ارسال پیام به مغز و مغز پاسخ شما مطمئن هستید ؟

Robin Soderling را 6-2, 6-7 (2-7), 6-4, 7-6 (7-2) پیروزی نادال در دور چهارم از 2009 باز فرانسوی واجد شرایط نه تنها به عنوان مهمترین فرانسوی, باز, حافظه, اما همچنین hoards دیگر اهمیت است.

آن را به عنوان یکی از آن نمونه هایی است که آن را همیشه ارزشمند برای سرمایه گذاری به عرصه حتی زمانی که نتیجه به نظر می رسد رفته. این کمک می کند تا به سیمان ایده نادال به عنوان قابل توجه غیر سردستهزنان خواننده اپرا یک فرد از لحاظ رفتار و نجابت اعتباری به پدر و مادر و عموی خود و هر کس دیگری در زبان مادری خود مایورکا کسی که شما می خواهم نفرت را در طرف مقابل دادگاه اما عشق را در طرف مقابل از یک تبریک. این ما را به یاد کنجکاو بازیگران نقش روانشناسی در ورزش به دلیل آنچه اتفاق افتاده است روز بعد با غول آن را بیشتر تحت تاثیر قرار: راجر فدرر. و در یک طلایی تنیس مردان عصر سردرگم موفقیت و ambassadorship از سه اروپایی مردانی که حکومت بازی برای حدود نیمی از همیشه آن را فعال کنید حیاتی دندانه دار در CV از فدرر و مقدار کمی خود را جامعه جهانی از طرفداران عاشقانه بزرگ دنت در استدلال های خود را.

البته بودند در اواخر بهار سال 2020 عادی در اواخر بهار بودند, 2020, فرانسوی, باز نه به تعویق افتاد aspirationally به اوایل پاییز هر کس که مبادرت به پاریس دانستن نتیجه. مطمئنا نادال برنده خواهد بود خوب غم و اندوه 13th, فرانسوی, باز. مطمئنا او را برنده 20 گرند اسلم عنوان به کراوات فدرر در اورست بخش از حرفه ای لیست. خوب همه بود و به همین ترتیب خاصی در مارس 31, 2009, خروج, دلیل کمی برای سرمایه گذاری به نادال-Soderling مگر اینکه یک پیوست است که ابدی زیر مجموعه از طرفداران که gawk نادال در عضلات.

نادال تا به حال 31-0 رکورد در فرانسه. او hogged چهار مستقیم عناوین از debuting در سال 2005 و در سن 19. او تا به حال برنده سه نفر از قبلی چهار گراند اسلم, شمارش ویمبلدون 2008 و 2009 استرالیا باز می شود. او هرگز با آن مواجه مزاحم حتی یک piddly کمی پنجم مجموعه در فرانسه باز است. او جاروب قبلی خود را 32 مجموعه در سراسر قبلی سه Roland Garros, مسابقات, 51 قبلی خود 52 مجموعه. برای در نظر گرفتن مجموعه دوم از سال 2007 نهایی فدرر باید دریافت برخی از مرتب کردن بر اساس از نشانه شاید یک پلاک و یا گواهی هدیه به پاریس نانوایی.

در سوم و قبل از سال 2009 مسابقات نادال mauled این سنگر و استحکامات از سرعت و تلاش شناخته شده به عنوان Lleyton Hewitt و گفت: “مطمئنا این بهترین بازی که تا کنون برای من این سال است.” به زودی پس از او گفت که یکی know-it-all نوشت: این در لس آنجلس تایمز: “رافائل نادال پاره از طریق Lleyton Hewitt با چنین ترسناک اعزام — 6-1, 6-3, 6-1 — که بقیه قرعه کشی باید به تن.”

Soderling رتبه 25 در جهان و در دور چهارم از یک گرند اسلم برای اولین بار به نحوی موفق به بی اعتنایی به چنین غلط مشاوره. بیست و هفت روز پیش از آن در خاک رس در رم نادال تا به حال غارت Soderling 6-1, 6-0. اگر شما می خواستم به زور گرفتن برخی از روی کنجکاوی از 24 سال یک بازی هرکول که به نوبه خود 23 سه روز بعد از آن شما را مجبور به زیر و رو کردن در اطراف خود گذشته و اشتباه به صابون اپرا.

آنها ملاقات کرده بود در سال 2007 در دور سوم در ویمبلدون زمانی که دایناسورها در زمین پرسه می زدند و ویمبلدون صفر بود پشت بام. مسابقه شروع از 30 ژوئن و پس از باران اینجا و تاریکی وجود دارد و باران دوباره در اینجا و هفت وقفه تمام گفته ها به پایان رسید جولای 4, با نادال برنده 6-4, 6-4, 6-7 (9-11), 4-6, 7-5. “باور نکردنی, نه؟” نادال گفت: در نهایت پس از آن صدای بی سابقه برای میلیون ها سال پس از آن. او همچنین سابقه سوال در مورد چگونه Soderling تقلید نادال امادگی برای چیدن در شلوار خود را و سپس به اشتراک گذاشته شده است که Soderling هرگز چک در زمانی که نادال نادال تضعیف و هرگز عذرخواهی برای net-بند ناف باشید و هرگز عرضه بیشتر از یک پست-مطابقت دادن آن موجب نادال برای نتیجه گیری “در رختکن برای بازیکنان دیگر نیست بهترین مرد در اتاق قفل است.”

ارائه شده که با شهادت Soderling ماند رواقی و گفت: “من می تواند صحبت کردن s— در مورد بسیاری از مردم, اما من نمی خواهد انجام دهد” اما آیا پیشنهاد “او باید در خود بوده است شکایت خلق و خوی امروز.” به عنوان Martina Navratilova آماده به تجزیه و تحلیل خود را باز فرانسوی بازی در تنیس کانال او به ذکر Soderling را مسخره تقلید و گفت: “Soderling نیست و بیشتر دوست داشت در اتاق قفل به هر حال نادال می شود همراه با همه.”

سپس Soderling شروع دیکته بازی.

سپس Soderling ادامه داد: دیکته بازی.

سپس هوا نگه داشته زنگ با pummeling از توپ تنیس و غیر ممکن است صدا از صندلی داوری گفت: بارها و بارها “Jeu (بازی), Soderling.”

سپس او تا به حال 61 برندگان به نادال 33 خیره کننده 27 امتیاز در 35 سرمایه گذاری به شبکه یک آخرین پرتاب توسط نادال که با ارسال یک شناور به دو برابر کوچه مختصری نیمه وجد و سرور خود را با دستهایشان سریع اما مناسب و معقول دست دادن و مودب و, ارز, از, “بازی خوب است.”

Soderling می توانید تمام راه را به نهایی در برابر فدرر و پس از آن در سال 2010 خواهد شکست فدرر و تمام راه را به نهایی در برابر نادال. به عنوان سال گذشت و نادال را در Roland Garros رکورد سرعت رشد کرد تا آن زمان 93-2 با 12 عنوان (با یک چهارم از دست دادن به نواک جوکوویچ در سال 2016 و یکی از دست walkover در سال 2017), Soderling آخرین یکشنبه ماه مه 2009 تا کنون رشد بیشتر برجسته, حتی اگر آن را هم بزنید yammering گمانه زنی در این روز در مورد نادال سطح از آسیب آن روز. (او را به ویمبلدون یک ماه بعد اما بعد از برداشت و قبل از آن آغاز شده است.) بدون در نظر گرفتن Soderling تا به حال مبله نادر بعد با گاه به گاه چشم های ورزشی ارائه می کنند که از کسی جمع اعتقاد به عنوان آنها بروید.

“من احساس کردم اگر من می تواند برنده یک مجموعه” او گفت: “چرا نه دوم و سوم یکی است؟” سرما شخص گفت: بدون بی احترامی “من مدام به خودم ‘این فقط یکی دیگر از بازی.'” او گفت: “او بهترین خاک رس-دادگاه بازیکن تمام بار اما او فقط مانند کسی که دیگری به من.”

و نادال در 31-1 در پاریس گفت: “من مجبور به قبول شکست به عنوان من قبول من پیروزی: با آرام است.”

سپس دو خبرنگاران — پر زرق و برق Howard Fendrich از آسوشیتد پرس و من — همگرا با همان ایده: با نادال خروج از محل bizarrely در وسط یکشنبه ما ممکن است به دنبال او را — در حالی که با دقت اجتماعی فاصله گرفته ،

آن را فراهم دید.

به عنوان او راه می رفت از طریق سالن های گذشته انواع میز از داوطلبان و در غیر این صورت او را توسط هر یک در آغوش گرفتن مردم خداحافظی کرد و گفت او را به سال آینده گفت: بارها و بارها “Au revoir, merci.” او متوقف شد برای یک آغوش با Gael Monfils بازیکن فرانسوی که به از دست دادن فدرر در یک چهارم نهایی. سپس او بريدن دو سالن ورزشی کیسه های طبقه بالا به انتظار پژو و ایستاده وجود دارد بسته بندی تنه.

آن را زود پاک نشدنی مثال از نادال طولانی تسلط بر آنچه که شما ممکن است تماس با راننده تاکسی آزمون و یا امنیتی گارد آزمون از توجه نسبت به همه افرادی که کمک همراه راه زندگی را. او تضعیف به مسافر صندلی در حالی که خود را مربی و عمو تونی نادال در زمان به عقب و دانش سطحی از طرفداران نزدیکی کف و آنها رفت غم و اندوه d’Auteuil.

توسط دوشنبه, زمانی که, فرانسوی, ورزشی روزانه l’equipe blared “TREMBLEMENT DE TERRE” (زلزله), 12 مرد شرکت کنندگان باقی مانده است, تازه تعهد معلق در هوا به خصوص در یک. در حال حاضر فدرر با پنج عنوان ویمبلدون و پنج متحده باز کردن عناوین و سه Australian Open عناوین به آن تاریخ با آن مواجه سوسو زننده شانس در اول ، در حال حاضر nemesis د nemeses که تا به حال کشف و خنثی فدرر در گذشته چهار فرانسوی باز می شود یک نیمه نهایی و سه فینال بود rebooked از بازگشت به اسپانیا است. در حال حاضر فدرر را برای مقابله با مغز انسان و آن تلاش امواج در چنین موارد است. در حال حاضر نادال بود گفت: از فدرر “اگر یک مرد سزاوار آن است که او را.” در حال حاضر روز دوشنبه در اطراف midafternoon او پشت 31-ساله, No. 63-رتبه تامی هاس از 6-7 (4-7), 5-7 و 3 و 4 و نقطه شکست.

“من کاملا از خطر سمت راست وجود دارد” فدرر گفت.

نواک “جوکوویچ است نادال است” هاس گفت: بعدا “شاید راجر احساس شد آن را کمی دانستن این است که شاید یک فرصت بزرگ برای او به نفع خود و او احساس می کند کمی فشار اضافی بر روی خود است.”

فدرر قادر به گفتن چنین چیزهایی را با صدای بلند در آن مرحله بدون ارتکاب جرم بی احترامی گفت: “شما از آن آگاه هستید. قطعا تغییرات آن را اگر من به تصمیم نهایی است.”

در یک شات است که در آن همه چیز به نظر می رسید به لولا پس از هاس بازگشت از خدمت در آن شکستن نقطه فدرر زد در اطراف به اعتصاب فورهند. آن را به عبور از دادگاه. آن فرود آمد و اطاعت در مطلوب طرف خط. او به اندکی fist-pump. در کنجکاو آزمایش روانشناختی در دیگر مونه بعد او برنده است که بازی و هشت پس از آن. آخرین سه مجموعه رفت و 6-4, 6-0, 6-2.

مسابقات مقطر به فدرر و اینکه آیا پاریس aesthetes که عشق ورزیدن به او را از غرفه ممکن است شاهد پاریس پاداش برای او در بازی عجیب زیبایی. او ضرب و شتم Monfils در سه مجموعه Juan Martin del Potro در سختی پنج Soderling در یک anticlimactic سه. او گفت که پس از برنده اول ویمبلدون در 21 خود را برای اولین بار در استرالیا در 22 و ایالات متحده برای اولین بار در 23 او آموخته بود دوباره ارزش داشتن منتظر چیزی را برای اولین بار در آینده 27.

آن را تبدیل به, البته, تنها, فرانسوی, عنوان, حتی اگر او ممکن است انقباض غیر ارادی ماهیچه بیش از احتمال است که به نظر می رسد و ناپدید شد در سال 2011 نهایی با نادال. 2009 فرانسه باز خواهد به نوبه خود به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از فدرر تاریخ و تاریخ تنیس به دلیل آن را به فدرر طیف گسترده ای از گرند اسلم چین تمایز نادال و جوکوویچ بعد می رسیدن. بدون آن طولانی استدلال برای فدرر به عنوان بهترین بازیکن تمام دوران بحث هنوز هم نهفته و مواج در سراسر جهان را تضعیف میکند. و این همه بدهکاری به یک پیش بینی نشده میانه یکشنبه که رفتم از امپرسیونیست به حقیقی هنگامی که یک مرد تنها نا امید کننده تنیس روشنفکران می دانستم که انفجار توپ هنوز زنگ در حافظه است.

Soderling خواهد رسیدن به یک حرفه ای-رتبه بندی بالا از شماره 4 در نوامبر 2010. او را که سال 2010 فرانسه نهایی و از دست دادن در سه مجموعه به نادال را در سال 2011 یک چهارم نهایی و از دست دادن در سه مجموعه به نادال برداشت از سال 2011 در ایالات متحده باز به دلیل مونونوکلئوز نبرد که بیماری به خوبی به 2012 و به نظر می رسد در بیشتر گراند اسلم. او را رسما بازنشسته در سال 2015. او 35 سال سن نادال را به عنوان یک احتمال مورد علاقه در 2021 باز فرانسوی به عنوان غالب اصلی ورزشکار در هر رویداد ورزشی با یک اختلال که در آن سال پس از سال به نظر می رسد بیشتر و بیشتر عجیب و غریب است.

بیشتر بخوانید از پست ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>