Raf Simons پیوستن به پرادا کامل همکاری خلاق

میلان — Miuccia Prada و Raf Simons — دو دنیای مد بزرگترین خلاق نام — همکاری خواهد کرد در پرادا مجموعه از بهار/تابستان 2021 رفتن به جلو به طور نامحدود طراحان یکشنبه اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی در حاشیه هفته مد میلان.

پرادا است که نیروی خلاق پشت یکی از لوکس ترین نام های تجاری موفق برای 30 سال گفت: همکاری جدید نیست سیگنال احتمالی جانشینی. “آیا مرا از من بزرگتر هستم” 70 ساله طراح پکتیا میباشد.

سایمونز, 52 نظر گرفته شده است یکی از مد بزرگترین استعدادهای که در آینده شده است این موضوع از گمانه زنی ها پس از او سمت چپ کالوین کلاین در سال 2018 است. او قبلا مدیر خلاق Jil Sander و دیور و همچنین خود را برچسب eponymous که او گفت ادامه خواهد داد.

خود همکاری خواهد کرد به نظر می رسد در ماه سپتامبر باند برای بهار/تابستان 2021. “این قرارداد در تئوری است که برای همیشه لطفا برای” پرادا گفت.

“شاید این اولین بار است که در مد تاریخ است که دو کارشناس طراحان که تا به حال خود را در موفقیت در این بخش را با هم کار کنند” گفت: Patrizio teach my co-مدیر عامل شرکت پرادا با همسرش, Miuccia Prada.

اعلام می آمد در یک روز زمانی که جدید کروناویروس یک نگرانی رو به رشد در اطراف پایتخت مد. جورجیو آرمانی در زمان غیر معمول گام برای نشان دادن مجموعه خود را در پشت درهای بسته به خالی تئاتر جریان برای مد های عمومی به عنوان یک احتیاط. بقیه مد نشان می دهد برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه ادامه داد: به عنوان برنامه ریزی شده. بعد یکشنبه تعداد موارد تایید شده در ایتالیا افزایش یافت و به حداقل 133 و مقامات متوقف کارناوال ونیز سعی کنید برای جلوگیری از گسترش ویروس.

پرادا گفت: آنها رفت پیش با اعلام علی رغم رشد اضطراری در ایتالیا — که در بیشتر موارد از COVID-19 ویروس تایید شده است از در هنگ کنگ. او گفت که جهانی شدن در حال تبدیل شدن بیشتر از همیشه پیچیده “و ما نیاز به کار و همچنین اگر این زشت و دشوار چیزهایی که اتفاق می افتد.”

طراحان گفت که همکاری متولد شد و از طولانی احترام متقابل دوستیابی از سال 2005 زمانی که سیمونز به عنوان مدیر خلاق Jil Sander بود که در آن زمان بخشی از پرادا ،

هر دو آنها گفت که این همکاری نیز به معنای به عنوان سدی در برابر تمایل در دنیای مد برای خلاقیت به squelched با اولویت های کسب و کار.

“من فکر می کنم بسیاری از معماران و طراحان در بسیاری از موقعیت های خرید و فروش با مارک های مستقل و خلاق directorships احساس مشکل احساس مانند صنعت مد در حال حرکت است و بیشتر و بیشتر به سمت یک صنعت است که ممکن است در نهایت به استثنای معماران و طراحان” سیمونز گفت. او مشخص شده است که در دنیای مد وجود دارد نمونه هایی از موفقیت مالی بدون قوی و خلاق جهت.

“این است که قطعا چیزی است که ما سوال و ما بر این باور است که همکاری بین طراحان می تواند دوباره موقعیت آن جنبه از کل کسب و کار,” او گفت:.

___

این داستان درست شده است نشان می دهد که درست عنوان Patrizio teach my همکاری مدیر عامل شرکت پرادا با همسرش, Miuccia Prada.

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع بدون اجازه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de