مسابقه روسای جمهور نمی تواند در داخل پریمیر لیگ در انگلستان پارک اما چهارم-زمین باز یافته نشان می دهد را در

با باز کردن بعد از نزدیک شدن به یک اتباع سخنگوی گفت: رئیس جمهور, نژاد, یک سنت است که عرضه در ماه جولای سال 2006 ادامه خواهد داد تا برجسته شود البته در تغییر شکل در بازی پخش و این تیم حساب های رسانه های اجتماعی.

“نمی توان آن را یک بازی از اتباع بدون ما مسابقه جمهور, بنابراین ما خواهد شد از جمله چهارمین دور مسابقه در طول بازی ها” این نماینده در بیانیه ای گفت. “آن را به نگاه متفاوت اما شادی و سرگرم کننده از مسابقه خواهد بود بخشی از 2020 فصل است.”

این مسابقات که به طور معمول از ویژگی های Rushmores — جورج واشنگتن () تام (Jefferson) آبه (لینکلن) و عروسکی (روزولت) — در حال اجرا در امتداد هشدار پیگیری از مرکز زمینه حصار به خط پایان در مقابل اتباع’ ستاره شرق را در ابتدا ضبط می شود و به خارج از ورزشگاه. این فرمت می تواند تغییر بعد از این تابستان.

تیم سخنگوی همچنین گفت که Screech تیم عقاب طاس طلسم نمی خواهد حضور اتباع بازی های خانگی این فصل از بین بردن این احتمال که بازتابی از خود جهان سری حلقه منحرف خواهد شد بازیکنان در این زمینه است.

این Milwaukee Brewers در حال گرفتن یک رویکرد مشابه با خود را معروف سوسیس مسابقه تشویق طرفداران نشان می دهد مسابقه را از مکان های دیگر از Miller Park با پر کردن یک فرم در تیم سایت. پیشنهاد مکان های که نمی شود به اطلاع عموم در پیشبرد برای جلوگیری از جمعیت باید در یک ساعت رانندگی از میلواکی و جای یک مسابقه حداقل 300 فوت است.

“ما نمی تواند علاقه مندان به بازی های در حال حاضر, اما ما می توانیم این مسابقات به جامعه” تخمیر رئیس جمهور از عملیات کسب و کار ریک شلسینگر در بیانیه ای گفت. “آن را نمی حذفی, بازی بیس بال, بدون Johnsonville مسابقه معروف سوسیس و این یک سنت است که به نگه داشتن در حال اجرا است.”

در دیگر مسابقه مهم طلسم, اخبار, بزرگ Pierogi نژاد نمی گیرد در پیتسبورگ دزدان دریایی بازی در این فصل اما یک تیم رسمی گفت: ورزشی که این تیم در حال کار بر روی توسعه مجازی pierogi نژاد که طرفداران می تواند به دنبال در یک برنامه.

جزئیات بیشتر در مورد اتباع:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de