مسابقه: داستان واقعی از ‘سرفه عمده” و چه کسی می خواهد به یک میلیونر ؟ رسوایی

یک شب در ماه سپتامبر سال 2001 استودیو مخاطبان از چه کسی می خواهد به یک میلیونر ؟ نگاه در هیبت به عنوان چارلز Ingram برنده £1m برنده تمام پولها.

پس از سابق ارتش بریتانیا عمده پاسخ او 15th متوالی سوال مسابقه به درستی نشئه کریس Tarrant اعلام کرد: “شما فقط برنده £1m پوند!” و اینگرام فریاد زد و با شادی قبل از دفن سر خود را در دست خود را.

“شما شگفت انگیز ترین مسابقه ما تا به حال تا به حال,” گریه, Tarrant پوشاند اینگرام در تبریک آغوش به عنوان شیرینی ریخت روی صحنه است.

اینگرام همسر دیانا تماشا از جمعیت کشویی دست او را پایین دو طرف صورت خود را در شوک است.

اما زن و شوهر شکوه بود shortlived که در عرض چند ساعت آنها را متهم به تقلب.

رسوایی است که لقب “ترین جنایت بریتانیا, تمام وقت” است که dramatised در یک سری جدید در ITV, عنوان مسابقه. بر اساس این بازی توسط جیمز گراهام را ستاره Matthew Macfadyen و سیان کلیفورد به عنوان Ingrams در کنار مایکل شین به عنوان Tarrant و Michael Jibson به عنوان زن و شوهر به اتهام همدست Tecwen Whittock.

جلوتر نشان می دهد, راه اندازی, پیدا کردن در مورد داستان واقعی از “سرفه عمده” در اینجا…

که چارلز و دیانا Ingram?

چارلز ویلیام Ingram سابق ارتش بریتانیا عمده از Hampshire به دنیا آمد و در سال 1963. او به ملاقات همسرش دیانا در حالی که آموزش های او به عنوان یک معلم و جفت ازدواج در سال 1989. آنها دارای سه فرزند با هم.

دیانا و چارلز Ingram می رسند Southwark دادگاه تاج 3 مارس 2003

هر دو دیانا و برادر Adrian پولاک بوده است شرکت کنندگان در که می خواهد به یک میلیونر ؟ قبل از چارلز ظاهر نشان می دهد. اتفاقا این خواهر و برادر هر یک برنده £32,000.

پیش از رفتن به این برنامه در سال 2001 چارلز تمرین به مدت 20 دقیقه در روز در “سریع ترین انگشت” ماشین است که او و دیانا به حال ساخته شده خود را در خانه.

چه اتفاقی افتاده که می خواهد به یک میلیونر ؟

در 9 و 10 سپتامبر سال 2001 چارلز بود که یک شرکت کننده در که می خواهد به یک میلیونر ؟

در زمان ITV نشان می دهد یکی از بالاترین امتیاز سریال در انگلستان و اغلب در اطراف 10m بینندگان.

چارلز پیوست شده در استودیو توسط همسرش دیانا بود که نشسته در مخاطبان و اتهام همدست و انتظار, مسابقه دهنده, Tecwen Whittock.

در پایان اولین روز از فیلمبرداری چارلز تصادفا در راه خود را به £4,000 علامت و در حال حاضر با استفاده از دو تا از سه “طناب نجات”. به سادگی تولید نمی شد انتظار او برای به دست آوردن خیلی بیشتر است.

Matthew Macfadyen به عنوان عمده چارلز اینگرام در ITV, درام, ‘مسابقه’

در دومین روز از فیلمبرداری چارلز نامنظم. او flitted بین پاسخ های مختلف ظاهر می شود به حل و فصل در یکی قبل از اینکه به طور ناگهانی حرکت خود را به دیگری. در یکی از غرفه را در لحظه ای که او خواسته شده بود که ثبت 2000 Craig David آلبوم Born to Do It, چارلز گفت که او “هرگز از شنیده می شود” خواننده. او در ابتدا تصمیم گرفتند برای پاسخ اشتباه است اما پس از آن به Tarrant را bafflement نقل مکان کرد بر روی پاسخ صحیح را به عنوان انتخاب نهایی خود را.

هنگامی که چارلز در نهایت برنده شد سوم شخص همیشه برای ایمن سازی برنامه های برتر جایزه £1m. فیلم پیروزی خود را هنوز هم در یوتیوب موجود است و متصلب 25m views.

چرا تولید کنندگان تبدیل شده مشکوک است ؟

پشت صحنه تولید آغاز شده بود به سوال Whittock رفتار. آنها تا به حال توجه نکرد که در انتظار شرکت کننده بود که بعدا به عنوان Ingrams’ همدست خواهد سرفه هر زمان که چارلز خواندن از یک پاسخ صحیح و به نظر می رسد برای ضربه به بینی خود را زمانی که او در مورد به انتخاب پاسخ اشتباه است.

نشان می دهد شرکت تولید Celador به حالت تعلیق £1m پرداخت پس از آنها مشکوک Ingram تا به حال فریب خورده.

چارلز Ingram برنده £1m کسی که می خواهد به یک میلیونر ؟

چه اتفاقی افتاد بعد از آن ،

چارلز دیانا و Whittock بودند دستگیر و در هفته پس از فیلمبرداری و در سال 2003 آنها ایستاده بود محاکمه در Southwark تاج دادگاه به اتهام توطئه برای به دست آوردن ارزشمند امنیت فریب.

سه نفر همه حفظ بی گناهی خود را پس از چهار هفته آنها را به جرم توطئه برای تقلب در نشان می دهد. این Ingrams هر یک از دریافت 18 ماه به حالت تعلیق حکم و Whittock داده شد 12 ماه به حالت تعلیق حکم.

Tecwen Whittock می رسد در سال 2003 دادگاه

این Ingrams شد سیلی با جریمه £15,000 هر و دستور به پرداخت 10000 پوند در هزینه های.

در طول محاکمه از آن پدید آمده است که Tarrant رفت و به Ingrams’, اتاق پانسمان تبریک به این زوج و نوشیدن شامپاین پس از تیم تولید به او هشدار از سوء ظن خود را.

Tarrant گفت: “آنها به نظر می رسید به عنوان طبیعی به عنوان افرادی که فقط برنده £1 میلیون خواهد بود در این وضعیت است. آنها به نظر می رسد خوب است.”

کریس Tarrant می رسد در Ingrams’ دادگاه در سال 2003

محقق حوا Winstanley, اما به دادگاه گفت که چارلز به نظر می رسید بسیار “ناراضی” برای کسی که به تازگی برنده £1m.

چارلز قسمت که در اصل قرار بود برای پخش در ماه سپتامبر سال 2001 کشیده شد توسط ITV. خود را “برنده” دیده نمی شد و تا پس از محاکمه در مارس سال 2003 در این مستند امشب با Trevor McDonald – تقلب بزرگ.

سال بعد او شروع به سوال بوجود می آیند بیش از سه گناه. در سال 2006 نگهبان نویسنده Jon Ronson که تا به حال تحت پوشش این دادگاه اعتراف او “شک و تردید” در مورد نتیجه آن است. “من شروع به گمان است که چارلز Ingram همسرش دیانا و Tecwen Whittock ممکن است بی گناه,” او نوشت.

در سال 2015 روزنامه نگار باب Woffinden و سابق میلیونر مسابقه جیمز Plaskett چاپ کتاب برجسته کردن مشکلات احتمالی با این مورد.

این Ingrams هنوز هم در اعتراض به بی گناهی خود را به این روز است.

پس از اینکه مجبور به استعفا از ارتش چارلز در ادامه به ویژگی های در چندین تلویزیون را نشان می دهد با دیانا از جمله تعویض و hell’s Kitchen (که گوردون رمزی در خدمت آنها سرفه شیرین).

چه کسی می خواهد به یک میلیونر ؟ تغییر Ingrams زندگی برای همیشه, اما نه در راه آنها امیدوار بود. در سال های پس از ظاهر شدن در نشان دادن حیوانات خانگی خود را مورد حمله قرار گرفتند غریبه سرفه در آنها در خیابان و آنها تا به حال به کودکان خود را از مدرسه است.

زن و شوهر درگیر شده اند در جدید ITV سری با نویسنده گراهام آشکار: “ما دعوت آنها را به مجموعه آنها ملاقات سیان و متی. من فکر می کنم امید دارم که از آنجایی که ما در حال بالا بردن احتمال این که همه این است که به نظر می رسد آنها به نظر می رسد بسیار خوشحال است که این گفتگو است که تا به حال.”

مسابقه ايران در ITV در 13 مارس در 9pm

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de