Wهو می خواهد به یک میلیونر ؟ است که با داشتن یک لحظه. در انگلستان یک تلویزیون اقتباس از جیمز گراهام تئاتر بازی Quiz – خود را با الهام از اتهام تقلب و رسوایی لرزاند که نشان می دهد بازی در سپتامبر 2001 – درآمد بررسی بیحوصلگی حرف زدن. در ایالات متحده, سری, لغو 2019, احیا شده است و برای هشت قسمت فصل میزبانی جیمی کیمل شامل افراد مشهور مسابقه بازی برای خیریه.

آمریکا میلیونر دنیا آمد و از حق رای دادن ایجاد شده توسط David Briggs, Mike Whitehill و استیون نایت. پس از یک سال 1998 اولین بار در فارسی آن را به عبور بیش از به سمت دیگر اقیانوس اطلس در سال بعد پخش برای اولین بار در ABC در ماه اوت سال 1999.

میلیونر شد یک موفقیت فوری خود را برتر لگد زدن دو دهه حماسه که دیدن این نمایش رفت و برگشت Nielsen ratings قبل پایین تر-پروفایل 17-سال پیوند اجرا و نهایی لغو در سال 2019. دومی شد تیتر یک-ساخت رویداد و آن را نیز تبدیل به موقت: فقط هشت ماه پس از دلتنگ سرفصل اعلام کرد که بازی نشان می دهد به پایان رسیده بود در ماه مه سال گذشته (“ما نه گریه تو گریه” زندگی در کشور emoted), ABC نشان داد برنامه های خود را برای آن را بازگشت به آن با امواج رادیو و تلویزیون کیمل به عنوان جدید emcee.

این endurable کشش میلیونر در تلویزیون آمریکا چشم انداز به نظر می رسد غیر قابل اجتناب است. از شروع میلیونر گرفتار بینندگان. کمتر از دو هفته پس از نمایش در افتتاحیه تیاو در نیویورک تایمز آن تلقی “صحبت از تلویزیون جهانی این تابستان” و اضافه کرد: “آن پیشی گرفته است وضعیت صرف ضربه زدن به ظهور به عنوان یک ملی پدیده است.” روز یکشنبه 22 مرداد ماه سال 1999 میلیونر کشیده شده بود 15 میلیون بیننده “بزرگترین مخاطبان در عین حال” و “بیش از هر نشان می دهد در تلویزیون در آخرین هفته امتیاز دوره”.

سپتامبر 1999 نقد و بررسی توسط Entertainment Weekly با اشاره به نشان دادن زیبایی شناسی به عنوان یک بخش ضروری از درخواست تجدید نظر خود را – به درستی – از “براق-جراحی-girdered چشمک زدن نور مجموعه ای است که باعث می شود آن را به نظر می رسد مانند شما در حال تماشای مردم به دام افتاده در داخل یک ماشین شیطان پین بال دزد” به آن “فیلم حجم بالا صندلی و موسیقی است که برای تلفن های موبایل مانند John Tesh در Quaaludes”. مستقلخود را در دیو مک لین شاهد نشان می دهد موفقیت دست اول در طول یک سال 2000 سفر به آمریکا در سن 15: “من در Gettysburg با پدرم و نگاه نسبتا قدیمی برای سن و سال من, به طوری که آنها تبدیل چشم به من نشسته در نوار. ناگهان سر و صدا از shushing بیش از نورد نوار و مردم رفت و آرام. سکوت بود و خواستار در 8ساعت به عنوان کسی که می خواهد به یک میلیونر ؟ پخش شد.”

فراتر از نشان دادن بصری و موسیقی هویت میلیونر‘ثانیه قضیه هسته – پاسخ به 15 سوال به درستی و از راه دور با هفت چهره – همیشه غیر قابل انکار جهانی تجدید نظر شود. وجود دارد یک دلیل آن پخش شده از بیش از 100 کشور جهان است. حتی در فرانسه که در آن این نویسنده بزرگ شد و که در آن ثروت است بنابراین اغلب خاردار موضوع – به خصوص اگر آن را احساس می کند ناخواسته – Qui Veut Gagner des میلیون ها? (“کسی که می خواهد برای برنده شدن میلیون ها?”) تحمل از سال 2000 تا سال 2016 قبل از افزایش از خاکستر خود دوباره در سال 2019.

شاید میلیونر‘s راز گریزان 15-سوال نردبان می سازد که پیروزی به نظر می رسد فریب آمیزی در دسترس: که در آن بسیاری از بازی را نشان می دهد شما را از طریق یک رینگر از rapid-fire چالش های میلیونر میسازد یک مسیر روشن به ثروت است. اما همه چیز نیست بسیار ساده و به سوالات در مشکل افزایش شرکت کنندگان همچنین باید تصمیم بگیرد که چگونه به استفاده از سه خطوط (50/50 تلفن و درخواست مخاطبان) که انداختنش بازی به اندازه کافی با درام به نگه داشتن ما رو.

میلیونر خواهد بود هیچ چیز بدون یک میزبان خوب برای ارائه مورد نیاز نمایشهایش اغلب توسط راه شوم: “این است که نهایی خود را پاسخ خواهد داد؟” در ما میزبانی وظایف رفت Regis Philbin. زمانی که با وجود نمایش اصلی موفقیت رتبه بندی شروع به رنج می برند – شگفت آور سریع سقوط از فضل که E! آنلاین نسبت به ABC “بیش از اتکا به نمایش” باعث “درخشش به پوشیدن خیلی سریع” – میلیونر نقل مکان کرد به پیوند با Meredith Vieira مصرف بیش میزبانی وظایف از سال 2002 تا 2013.

وییرا خروج منجر به شاید جذاب ترین دوره در میلیونر تاریخ سه میزبان بیش از یک دیگر در جانشینی سریع. Cedric the Entertainer در زمان کمر برای یک فصل خروج در سال 2014.

Terry Crews که میزبانی یک فصل از ” چه کسی می خواهد به یک میلیونر؟’, در 25 ژانویه سال 2020 در لس آنجلس ،

سپس Terry Crews – بله Brooklyn Nine-Nine‘s Terry Crews – در پا برای یک فصل گفتن آتلانتا-مجله اساسی پیش از تصدی خود: “به جای پرسیدن چرا من همیشه پرسید چرا ؟ شما همیشه می توانید پیدا کردن یک دلیل برای انجام کاری. شما همیشه می توانید آمد تا با یک بهانه است. من می خواهم بیشتر. اگر شما می خواهید شما را به انجام بیشتر.” با وجود این شور و شوق اولیه خدمه بیش از حد رفتگان پس از فقط یک فصل ترک لیسانس میزبان Chris Harrison به بیش تا میلیونر‘s لغو در سال 2019.

میلیونر تسلیم 12 بالا برنده (در مقایسه با پنج در انگلستان – اما پس از آن دوباره $1m “تنها” مقدار به £792,555 این روزها وجود دارد که). کسانی که برنده در هر صورت کم رنگ در مقایسه با مقدار قابل توجهی از پول دیزنی, ABC شرکت مادر از دست داده در یک اختلاف برابر Celador انگلیسی تولید شرکت در پشت نشان می دهد. بازگشت در سال 2010 دیزنی بود دستور داد به پرداخت Celador $270m خسارت ناشی از یک درگیری بیش میلیونر درآمد. یک قاضی بعد اضافه شده $50m در علاقه و $319m حکم تایید شد در سال 2012.

2020 کیمل-led راه اندازی مجدد برای اولین بار در ایالات متحده در 8 آوریل فرمت آن تغییر در قسمت: به جای مردم عادی به دنبال به چرم گاومیش تا حساب های بانکی خود شرکت کنندگان مشاهیر بازی برای خیریه. Coronavirus دیگر اضافه شده پیش بینی نشده عارضه هنگامی که معلوم شد این برنامه تا به حال به ساقه بدون جمعیت به معنی درخواست مخاطبان تاسیسات شد از میزبان.

میزبان Regis Philbin و شرکت کننده داگ Van Gundy از Marlinton غرب ویرجینیا در سال 1999.

برای انواعچسبیده به افراد مشهور-مسابقه تنها یک قدم اشتباه آن را به عنوان “نوار آن از درخواست تجدید نظر که برای اولین بار ساخته شده آن را یک پدیده آغاز خواهد شد”. (اولین شرکت کننده بود خانواده مدرن‘s Eric Stonestreet و آینده قسمت ویژگی ستارههای مانند جین فوندا, آنتونی اندرسون و اندرسون کوپر.) “شهرت خود را محور تمرکز و ناتوانی در پس گرفتن frisson از استرس است که یک بار ساخته شده نشان می دهد چنین احساس باعث می شود سال 2020 را که می خواهد به یک میلیونر ؟ بیشتر نشانه ای از بار از باید ببینید تلویزیون” می خواند نشریه را بررسی اولین قسمت در این فصل است.

آن را حس می کند در یک راه است که هالیوود-نسخه فقط کسی که می خواهد به یک میلیونر ؟ خواهد بود کمتر وسوسه انگیزی. برای دو دهه در حال حاضر نشان می دهد درخواست تجدید نظر به اقامت در آن relatability آن بسیار عنوان صرفا یک سوال لفظی ترغیب بینندگان به تصویر خود را در شرکت کنندگان صندلی.

اما هر زمان که این سوال رو بیش از حد سخت و یا زمانی که یک 50/50 تاسیسات ثابت تکان دهنده مدعی و یا زمانی که یک شرکت کننده agonised بیش از شش رقم معضل آن را آسان به سوئیچ به دقیقا مخالف تمایلات یک نوع “من مطمئن هستم خوشحالم من در کفش خود را.” شاید که آنچه ساخته شده میلیونر پس از لذت بخش در آغاز: یک تعادل کامل بین فانتزی و راحت رضایت از خود و زندگی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات