چارلز Ingram سابق ارتش بزرگ که متهم به تقلب در Who Wants to Be a Millionaire?, به شدت مورد انتقاد قرار گرفت نشان می دهد اصلی میزبان کریس Tarrant در توییتر.

اینگرام شده است ارسال بسیاری توییتهایی دربارهی رسوایی این هفته در زمان با ورود امتحانجدید, ITV, درام است که تواریخ این رویداد و پس از آن در دادگاه.

در سال 2003 Ingram همسرش دیانا و اتهام همدست Tecwen Whittock داشت به جرم توطئه برای تقلب نشان می دهد, بعد از تولید کنندگان متوجه مشکوک سرفه از Whittock زمانی که پاسخ های صحیح خوانده شد ،

در پاسخ به Tarrant اخیر ادعا که Ingrams هستند “گناه به عنوان گناه” سابق بازی نشان می دهد شرکت کننده در توییتر نوشت: “تارانت می خواهد برای حفاظت از میراث او تیم خود را و یکپارچگی بریتانیا تولید. من که دارد اما به این مسئله مهم تر از عدالت است.”

چارلز در ادامه می گویند که به دلیل Tarrant را نمی شنوند هر گونه مشکوک سرفه در طول فیلمبرداری میزبان “شده اند باید یک دفاع شاهد”. او همچنین متهم او را از احساس “هیچ مسئولیتی نسبت به افرادی که اعمال می شود و به نظر می رسد نشان می دهد”.

وقتی پرسیده شد که توسط یک کاربر توییتر که چگونه او نیست “منفجر کردن” در پاسخ به Tarrant را “ثابت jibes”, Ingram پاسخ داد: “از آنجا که او به دروغ & تقلب در همسر خود را که دوست دارد در خرگوش. Tarrant است نه فرد مردم فکر می کنم او است. تلویزیون می کند که.

“او دچار هذیان بزرگی و عظمت و با وجود هیچ مدرک من فریب خورده او را نگه می دارد harping در برای محافظت از جفت خود را. من غم برای او. p.s., من هنوز هم آرام است.”

Tarrant نیست همیشه استدلال می کرد که Ingrams مجرم بودند. در طول محاکمه از آن پدید آمده است که Tarrant رفت و به Ingrams است اتاق پانسمان به تبریک و نوشیدن شامپاین حتی پس از تیم تولید به او هشدار از سوء ظن خود را.

در آن زمان Tarrant گفته بود: “آنها به نظر می رسید به عنوان طبیعی به عنوان افرادی که فقط برنده £1 میلیون خواهد بود در این وضعیت است. آنها به نظر می رسد خوب است.”

در حالی که Ingram شده نخوری, Tarrant, او تا به حال چیزی جز ستایش برای امتحانخواستار آن “terrifyingly دقیق” و “فوق العاده لذت بخش”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات