سوالات مطرح شده بیش از نقاب سفید مرد با چتر دیده می شود با آرامش فوق العاده ویندوز قبل از مینیاپولیس شورش

به عنوان تظاهرات و ناآرامی ادامه داد: در مینیاپولیس پس از کشتن جورج فلوید مردم سوال هویت یک مرد فیلم برداری فوق العاده ویندوز.

فیلم جدیدی از مرد سفید لباس پوشیدن و همه در سیاه و سفید و دستکش و چکمه با آرامش فوق العاده ویندوز فروشگاه قطعات خودرو با یک چکش بزرگ.

چهره اش پنهان به گران-به دنبال ماسک گاز و او نیز برگزاری یک باز چتر مشکی — با وجود آن که باران نیست. توییتر به سرعت تعمید او را ” چتر ” است.

عجیب و غریب انتخاب لباس برای یک روز گرم همراه با کیفیت بالا, ماسک ضد گاز, افزایش سوء ظن. او همچنین به نظر می رسید تمایلی به تعامل با دیگر معترضان.

او به عنوان متد شکسته ویندوز از شعبه مینیاپولیس AutoZone, ویدئو نشان می دهد که او مواجه است توسط دو نفر ظاهرا در تلاش برای متوقف کردن او قبل از او می شود و راه می رود به سرعت دور.


یک گروه کوچک او را زیر و او تلاش می کند به ربودن تلفن فرد فیلمبرداری. کسی yells: “آیا شما یک f***ing پلیس؟”

کاربران توییتر را متهم او بودن همه چیز از یک مخفی افسر پلیس به بخشی از Antifa, برای سفید supremacist یا یک agent provocateur وجود دارد به تحریک خشونت است که در نهایت باعث گسترده ضد شورش. این حادثه ثبت شد قبل از آتش سوزی آغاز شد.


مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون حتی chimed در tweeting: “این مرد نگاه نمی کند مانند هر گونه حقوق مدنی می گوید من تا کنون دیده اند. به نظر می رسد مانند یک provocateur. هر کسی می تواند ID او را؟”

چتر همچنین باعث سردرگمی است. چرا او باید آن را در همه و به همین دلیل آن باز می شود ؟ به او علامت را به همتایان ؟ برای کمک به حفاظت از هویت خود را? نه از کسانی که به نظر می رسد مناسب است. پیشنهاد دیگری بود که آن را به محافظت از او را از اسپری فلفل و یا دوربین های امنیتی در همان راه به عنوان در سال 2014 هنگ کنگ چتر معترضان.

دیگران می خواهم به می دانم که مرد دوم است. لقب “صورتی پیتزا گای” در توییتر بحث وجود دارد که آیا او مقابله با چتر و سپس فرار او, و یا اگر او به او می داند. آنها به نظر می رسد در دیگر فیلم هایی با هم.


یک تئوری است که رفت و ویروسی شناسایی خاص افسر پلیس از همسایه St Paul با نام بر اساس تصاویری از یک سری از پیام های متنی ظاهرا از یک شریک زندگی سابق.

St Paul اداره پلیس عمل کرده و برای جلوگیری از حدس و گمان و خطاب شایعه در یک سری از توییت — همچنین گفتن سنگین که افسر در سوال بود بهانه بود و در وظیفه.

“ما آگاه هستند از پست های رسانه های اجتماعی است که به اشتباه شناسایی یکی از افسران ما به عنوان فرد گرفتار در تصویری شکستن پنجره در مینیاپولیس” توییت می خواند. “ما آن را دیده ام. ما به آن نگاه کرد. و این غلط است.”


آن را ادامه می دهد: “ما نمی دانیم که آن شخص است اما ما امیدواریم که او را شناسایی کرده و پاسخگوی اعمال خود است.”

پلیس در بیانیه ای مواجه شد با شک و تردید و اتهاماتی که اداره حفاظت از افسر.

هویت ‘چتر’ همچنان به عنوان یک موضوع از حدس و گمان و شایعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>