ملکه الیزابت اطمینان انگلیسی. به وزیر بهداشت التماس آنها برای جلوگیری از آفتاب گرفتن.

http://www.washingtonpost.com/video/world/queen-elizabeth-britain-will-overcome-coronavirus-united-and-resolute/2020/04/05/4412c062-c4f1-4c2d-ada9-bbafd80b3384_video.html

لندن — بریتانیا نفر به طور همزمان extolled و بدحجابی یکشنبه به عنوان ملکه خواست آنها را به نشان می دهد خود به خود نظم و انضباط و آرام حل و فصل در طول coronavirus همه گیر و وزیر بهداشت التماس آنها را به توقف حمام آفتاب در پارک های عمومی.

به زودی پس از ملکه الیزابت دوم صحبت یکشنبه شب یک سخنگوی بوریس جانسون تایید نخست وزیر شده بود به بیمارستان به دلیل او تا به حال “مداوم” علائم و نشانه های این ویروس است. جانسون آزمایش مثبت 10 روز پیش است و خود منزوی در اقامتگاه رسمی.

در یک اتفاق نادر در پخش به بریتانیا و کشورهای مشترک المنافع — تنها پنجم در 68 سال سلطنت — ملکه گفت: “ما باید به راحتی در حالی که ما ممکن است هنوز هم بیشتر برای تحمل روز بهتر خواهد شد بازگشت: ما با دوستان ما دوباره ما خواهد بود با خانواده ما دوباره ما دوباره ملاقات خواهد کرد.”

ملکه سخنرانی هماهنگ با 10 خیابان داونینگ شد در نظر گرفته شده برای تجمع ملی حل و فصل به آرامش خود را حفظ و حمل در طریق شیوع آن گرفته شده زندگی 4,934 در بریتانیا تا کنون.

[انگلستان قول داد یک تلاش ملی برای تولید هواکش. این کار?]

کاخ باکینگهام توصیف چهار دقیقه سخنرانی با عنوان “عمیقا پیام شخصی . . . بازتاب [ملکه] تجربه در دیگر زمان های دشوار است.” در سخنان او با اشاره به اولین پخش رادیویی در سال 1940 زمانی که به عنوان یک دختر 14 ساله شاهزاده خانم او اولین سخنرانی عمومی به کنسول کودکانی که گرفته شده از لندن به حومه شهر برای فرار از بمباران توسط لوفت وافه آلمان.

در یکشنبه شب او صحبت از “به طور فزاینده ای به چالش کشیدن زمان. زمان اختلال در زندگی ما کشور: اختلال آورده است که غم و اندوه به برخی مشکلات مالی برای بسیاری از, و تغییرات عظیم به زندگی روزمره همه ما است.”

او تشکر کرد خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران و همه کسانی که انجام شد ضروری شغل. او تشکر هم کسانی بودند که در خانه ماندن — “در نتیجه کمک به محافظت از آسیب پذیر و مقدار کمی از بسیاری از خانواده ها در حال حاضر احساس درد توسط کسانی که عزیزانشان را از دست داده.”

“من امیدوارم که در سال آینده هر کس قادر خواهد بود به افتخار در چگونه آنها در پاسخ به این چالش” او گفت:. “و کسانی که پس از ما خواهد گفت که انگلیسی ها از این نسل بودند به عنوان قوی به عنوان هر گونه. که ویژگی های خود نظم و انضباط آرام خوش نیت حل و فصل و شخص احساس هنوز مشخص این کشور است.”

او بدون شکوفا. لفاظی بود و نه افزایش بلکه جامد است. گفت: بسیاری از آنها نقل مکان کرد هنگامی که 93 سال پادشاه و مادر بزرگ بزرگ وعده داده شده “ما دوباره ملاقات خواهد کرد.”

نیل سالن

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

یک افسر پلیس صحبت می کند به مردم حمام آفتاب در پارک گرینویچ لندن در روز یکشنبه.

اما وزیر بهداشت مت Hancock صدا ندارد بنابراین افتخار در صبح بحث نشان می دهد که در آن او هشدار داد انگلیسی ها که مگر همه آنها در زمان سفارش به بیشتر باقی می ماند در داخل خانه به طور جدی پس از آن دولت ممکن است ممنوعیت ورزش در فضای باز — به عنوان دولت در فرانسه و ایتالیا و اسپانیا انجام داده اند.

انگلیسی ها گفته شده است به ماندن در داخل خانه های خود را به جز نادر سفرهای برای خرید مواد غذایی و پزشکی به بیمارستان برای انجام کار ضروری و یا یک ساعت یا کمتر از ورزش و خارج از منزل.

[گسترده coronavirus ‘بیمارستان’ پر کردن فضاهای که به میزبانی عروسی expos و سگ را نشان می دهد]

روز یکشنبه با آسمان آفتابی آبی و افزایش درجه حرارت بالا به پایین 70 بریتانیا خارج از منزل بزرگ — از روستا به سواحل به پارک های شهر — پر شد نه فقط با واکر و دوچرخه سواران و جاگر اما با picnickers و sunbathers سامانه بر روی چمن.

“اگر شما نمی خواهید ما را به قدم به ممنوعیت ورزش در تمام فرم خارج از خانه خود را و سپس شما رو به دنبال قوانین” هنکاک التماس شهروندان از طریق بی بی سی. او گفت: بسیاری از انگلیسی ها بودند پیوستن به رهنمودهای اما آنهایی که ممکن است خراب کردن آن برای همه است.

هنکاک دارای آزمایش مثبت برای ویروس. در اخبار آسمان او را صدا بیشتر گرم می شود: “این کاملا غیر قابل باور رک و پوست کنده به ببینید که وجود دارد برخی از افرادی که پس از نه مشاوره.”

هنکاک گفت: راهنمایی برای بریتانیا نسخه از مستند نمی تواند بیشتر “کریستال روشن است.” او تکرار تذکر است که ماندن در خانه را محافظت می کند خدمات بهداشت ملی و موجب صرفه جویی در زندگی — یک مشورتی که شد بیشتر ترسناک چند روز پیش زمانی که دولت منتشر شد آگهی جدید کمپین: “اگر شما بیرون بروید شما می توانید آن را گسترش. مردم می میرند.”

تقسیم صفحه اخبار از ملکه و وزیر بهداشت بود کمی نامطلوب.

http://www.washingtonpost.com/video/world/sunbathing-and-barbecues-locals-flout-britains-social-distancing-rules/2020/04/05/b6112bdc-a62c-4d7e-9c47-aadf298fa30b_video.html

انگلیسی, مقامات بهداشت عمومی نگرانی عمومی را متوقف خواهد کرد به حفظ شدید اجتماعی فاصله مورد نیاز برای پهن کردن منحنی است که نشان می دهد افزایش تعداد عفونت های جدید در اینجا.

یکشنبه نیز شاهد انتشار عکس های آشکار است که اسکاتلند افسر ارشد پزشکی, کاترین Calderwood, مسخره خود هشدار به مردم با سفر نه یک بار بلکه دو بار به خانه برای تعطیلات در ساحل در طول مستند. پلیس در زمان فوق العاده ای مرحله صدور یک هشدار است.

[بوریس جانسون و انگلیس وزیر بهداشت تست مثبت برای coronavirus; ارشد پزشکی دارای علایم]

برای ملکه بیت او آدرس ضبط شد در قلعه ویندزور که در آن جهان طولانی ترین خدمت پادشاه است زندگی در جزئی انزوا با زن 98 ساله همسر پرنس فیلیپ.

برای محافظت از او سلطنتی عظمت کاخ گزارش ملکه فیلم برداری شده بود توسط a lone فیلمبرداری که نگهداری شش پا و پوشیدن تجهیزات حفاظتی. دیگر ویژگی های کارکنان کمک از یک اتاق دیگر.

در حالی که او در روز کریسمس پیام سالانه, پخش رویداد, ملکه خطاب کشور در این راه تنها چهار بار دیگر در طولانی سلطنت: در جشن الماس در سال 2012 در مرگ ملکه مادر در سال 2002 و پرنسس دایانا در سال 1997 و در جنگ خلیج فارس در سال 1991.

Coronavirus را لمس کرده است ملکه خانواده. پسرش پرنس چارلز برای اولین بار در خط به تاج و تخت آزمایش مثبت در ماه گذشته. او صرف یک هفته در قرنطینه در Birkhall خود را سلطنتی و مستغلات در اسکاتلند و بهبود است.

ادامه مطلب

پرنس چارلز وارث تاج و تخت دارای آزمایش مثبت برای coronavirus

بریتانیا کتک حزب کارگر میدارد Keir Starmer به موفقیت جرمی Corbyn

Megxit: مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی ایالات متحده نمی خواهد پرداخت هزینه برای امنیت برای هری و مگان

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im